VARAM ministre: Mēram nav uzreiz jāatkāpjas, kad KNAB ierodas pašvaldībā 49

Autors: Līva Sila, TV24

“Katru reizi, kad Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ierodas pašvaldībā, nav uzreiz jaatkāpjas pašvaldības vadītājam, tas ir jāvērtē, jo situācijas ir ļoti dažādas,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” savu viedokli pauž Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre (VARAM) Inga Bērziņa.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Taksists nolēma kļūt par ballītes kulmināciju” – pašā Rīgas centrā kāda vecmeitu ballīte noslēgusies ar taksista Vjačeslava perversu uzvedību 30
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 107
Lasīt citas ziņas

“Domāju, ka Rīgas mēram nevajadzētu šobrīd atkāpties. Ar Rīgas mēru Vilni Ķirsi esam saziņā par problēmām Rīgā, ir liela pārliecība, ka, ja Rīgā KNAB atklās nelikumības un ziņos par tām, tad no pašvaldības, tiks veikta atbilstoša rīcība un no vadības puses būs nulle tolerances,” skaidro ministre, uzsverot, ka pašvaldības vadītājs nevar fiziski izstavēt klāt katra darbinieka darbībai vai bezdarbībai, “ir, protams, gadījumi, kas skar tieši domes vadību, bet šobrīd par Rīgu nav tādas informācijas”.

Ministre uzsver, ka KNAB ir tiesībsargajoša institūcija un neatkarīga savās rīcībās, kam savas darbības nav jāsaskaņo ne ar ministriem, ne ar premjeri.

CITI ŠOBRĪD LASA

TV24 raidījuma laikā, kamēr VARAM ministre viesojās studijā, tika publiskota informācija, ka lietā, kurā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pirmdien veica kriminālprocesuālās darbības Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departamentā, tiek izmeklēta iespējama kukuļa lielā apmērā piedāvāšana.

Raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” katru darba dienas rītu, plkst.9.30, viesojas prezidenti, ministri, nozaru speciālisti un apskatnieki, lai runātu par aktuālajiem notikumiem politikā un sabiedrībā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.