Varbūt starp Rietumiem un Krieviju pastāv kāda abpusēji izdevīga noruna? Komentē Slaidiņš 73

Pievieno LA.LV

Kāpēc ukraiņu uzbrukumi nesākas un nesākas? Varbūt starp Rietumvalstīm un Krieviju, kā norāda politiskie komentētāji, pastāv kāda abpusēji izdevīga noruna? Tā TV24 “Speciālizlaidumā” jautājis kāds skatītājs.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Viņam atbild Jānis Slaidiņš, NBS kapteinis, Zemessardzes štāba virsnieks: “Tur ir daudzas spekulācijas, daudzi meklē visādas sazvērestības teorijas, bet es negribētu piekrist.”

“Ukraiņiem tas maksā cilvēku dzīvības, jo šis karš iet ilgāk. Es nedomāju, ka kādam tas ir izdevīgi, ka karš būtu ilgtermiņā.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ukrainai jau pietiekami ilga prakse ir. Šie 8 gadi nepārtraukti, mēģinājumi politiskā ceļā atrisināt šo problēmu nesanāca. Tagad ir reāls karš.”

J.Slaidiņš arī domā, ka drīzumā varētu būt konflikta tāda kā nedaudz atsaldēšana. “Viņš vienā brīdī apstāsies, jo abas armijas tomēr ir nepieciešams nomainīt, pārapbruņot, reorganizēt, bet tas atsāksies ar jaunu sparu, tiklīdz kāda no pusēm būs gatava to darīt.”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.