Ekrāuzņēmums

Vēstniecība palīdz mājās nokļūt nelaimē Ēģiptē nokļuvušai tautietei 2

Sociālajos tīklos liela uzmanība pēdējās dienās ir pievērsta jaunai latviešu sievietei, kura Ēģiptē bija izsludināta meklēšanā un cietusi no partnera vardarbības.

Kur atrasties būtu visdrošāk, ja izceltos Trešais pasaules karš? Analītiķi nosaukuši 11 valstis
TV24
“Cik tie cilvēki ir stulbi!” Pauls Timrots netur mēli aiz zobiem un skarbi kritizē sabiedrības reakciju uz degvielas cenām
Kokteilis
Tavs sapņu vīrietis: šo zodiaka zīmju pārstāvji dievina kārtību un visu dara paši
Lasīt citas ziņas

Viņas glābšanā iesaistījās arī Latvijas vēstniecība.

Pēc TV3 “Ziņu” rīcībā esošajām ziņām, šobrīd sieviete jau devusies uz Latviju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Starp dziedātāju un viņas ēģiptiešu draugu bijušas noslēgtas īpašas laulības – tādas parasti slēdz starp islāma ticību pārstāvošiem vīriešiem un ārvalstniecēm.

Krīzes centri Latvijā regulāri saņem fiziski un emocionāli pazemotu sieviešu zvanus. Arī, no eksotiskām valstīm, piemēram, Marokas. Taču, lielākoties, sievietes pāridarītājiem piedod.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.