Vēsturnieks Kārlis Daukšts: “Patlaban notiek ASV sadrupināšana” 0

Pievieno LA.LV

“Gribu atzīmēt būtisku īpatnību – Tramps sāka runāt par trešo termiņu,” tā savu komentāru TV24 raidījumā “Nacionālo interešu klubs” iesāka teikt vēsturnieks un politologs Kārlis Daukšts, analizējot ASV prezidenta Donalda Trampa darbību. “Otrs – viņš vairs nepilda vai vairāk negrib pildīt tiesu varas nolemtos lēmumus,” turpināja sacīt Daukšts.

Veselam
Neriskējiet ar savu veselību! Šos pārtikas produktus pēc derīguma termiņa beigām nekādā gadījumā nedrīkst lietot uzturā
Kokteilis
10 pazīmes, kas atklāj sievietes vecumu – lai kā tu censtos to slēpt, pēc tām redzams, ka tev jau ir vairāk nekā 40 gadu
Kokteilis
Dailes teātrī jaunas sejas, bet kādai zvaigznei durvis aizveras pavisam. Žagars neslēpj: “Diemžēl viņa nav pieprasīta”
Lasīt citas ziņas

“Viņš negrib! Un patlaban notiek faktiski ASV sadrupināšana. Turklāt viens no galvenajiem [ASV] Kongresa uzdevumiem ir neļaut prezidentam kļūt par diktatoru. Un tas ir Kongresa pamatuzdevums,” norādīja vēsturnieks Daukšts, citējot ASV rakstnieku viedokļus no grāmatām. “Visu demokrātisko procesu tālākā attīstība būs bezgalīga. Tai nav kaut kādas formulas, kura mums šodien teiktu: lūk, tā un nevis citādāk!” norādīja viņš.

Vienlaikus vēsturnieks Daukšts TV24 raidījumā vērsa uzmanību uz kādu faktu, kas manāms līdz ar Trampa atgriešanos ASV prezidenta amatā uz otro termiņu. “ASV sabiedriskajā domā ir parādījusies pilnīgi jauna, bet varbūt es maldos, baiļu sajūta. Pēkšņi cilvēki sāk baidīties pateikt to, kas var nepatikt Trampa pozīcijai,” secināja Daukšts, runājot par starptautiskās politikas jautājumiem ASV un Trampa aktivitātēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pilnu TV24 raidījumu “Nacionālo interešu klubs” variet skatīties video šeit:

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.