Plūdi Ņujorkā

VIDEO. Apokaliptiskas ainas Ņujorkā: plūdu dēļ cilvēkus aicina palikt mājās, daļēji paralizēta metro un lidostu darbība 25

Pievieno LA.LV

Stipras lietusgāzes ASV ziemeļaustrumos piektdien izraisīja plūdus Ņujorkā, kas daļēji paralizēja metro un lidostu darbību.

Kokteilis
10 pazīmes, kas atklāj sievietes vecumu – lai kā tu censtos to slēpt, pēc tām redzams, ka tev jau ir vairāk nekā 40 gadu
Vai tuvinieks dod par sevi ziņu no aizsaules? Zintniece nosauc 5 biežākās pazīmes, kas par to liecina
Kokteilis
“Man sākas jauna dzīves dimensija…” dziedātājas Marijas Naumovas ģimene kļuvusi par vienu laimi lielāka
Lasīt citas ziņas

Ņujorkas Lagvardijas lidosta slēdza vienu no termināļiem.

Sociālajos medijos publicētās fotogrāfijās bija redzams, kā pasažieri brien pa ūdeni, kas ir augstāks par viņu apaviem.
CITI ŠOBRĪD LASA

Ņujorkas mērs Ēriks Adamss aicināja cilvēkus nedoties ārpus mājām, darbavietām vai skolām, jo ielas bija bloķētas un dažas metro stacijas – applūdušas.

Fotoattēlos no Ņujorkas bija redzamas pusnogrimušas automašīnas, un dažas no galvenajām ielām bija pilnīgi bloķētas.

Veikalnieki applūdušos veikalos mēģināja pasargāt preces un novadīt ūdeni atpakaļ uz ielām.

Bruklinas rajonā plūdu dēļ tika slēgtas vairākas metro līnijas.

Ņujorkas štata gubernatore Ketija Hočula izsludināja oficiālu ārkārtas stāvokli Ņujorkas pilsētā un tās biezi apdzīvotajās piepilsētās, tostarp Longailendas salā un Hudzonas upes ielejā.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.