Rūdolfs Balcers pie sāncenšu vārtiem.

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien NHL spēlē nopelnīja rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Otavas “Senators” savā laukumā zaudēja līgas līderei Tampabejas “Lightning” ar 2:5.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
VIDEO. Ovācijas un neviltota sajūsma! Dons iekļūst Eirovīzijas finālā 7
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

Balcers mača 45. minūtē vairākumā sistēja Maksam Verono, kurš samazināja deficītu līdz 2:3, tomēr turpinājumā viesi guva vēl divus vārtus un svinēja kārtējo uzvaru.

Balcers kopumā spēlēja nepilnas 12 minūtes, izpildīja vienu spēka paņēmienu un viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1. 34 NHL spēlēs viņa rēķinā pieci vārti un astoņas rezultatīvas piespēles. “Senators” ir līgas vājākā komanda, bet “Lightning” – pārliecinoša līdere.