Rūdolfs Balcers (Nr.38) slimošanas dēļ ir izlaidis divas pēdējās Otavas kluba spēles.

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers sestdien guva vārtus vairākumā, palīdzot Otavas “Senators” viesos papildlaikā ar 4:3 pārspēt Vinipegas “Jets”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55

Balcers izcēlās mača 34. minūtē, kad skaitliskajā vairākumā vārtu priekšā pielaboja Raiena Dzingela mesto ripu, izlīdzinot rezultātu – 2:2.

Kopumā latviešu uzbrucējs spēlēja nepilnas 12 minūtes, no tām 3:08 arī skaitliskajā vairākumā, četras reizes meta pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1. “Senators” labā uzvaras vārtus papildlaikā guva Dzingels, kuram tāpat kā Markam Stounam, Metam Dušēnam un Kristianam Jarosam pa diviem rezultativitātes punktiem.

Balceram 15 spēlēs NHL ir divi gūti vārti un trīs rezultatīvas piespēles, kā arī pozitīva lietderība +2, bet “Senators” līgas kopvērtējumā atrodas pēdējā vietā.