Vīrietis ar cirvi dzenas pakaļ 11 gadus vecai meitenei Purvciemā. Valsts policija viņu aizturējusi, un ir uzsākts kriminālprocess.
Vīrietis ar cirvi dzenas pakaļ 11 gadus vecai meitenei Purvciemā. Valsts policija viņu aizturējusi, un ir uzsākts kriminālprocess.
Ekrānuzņēmums no TV3 raidījuma “Bez Tabu” video.

VIDEO. “Es tevi atradīšu un nogalināšu!” Agresīvs vīrietis, vicinādams cirvi, dzenas pakaļ 11 gadus vecai meitenei 1

Rīgā, Purvciemā kād vīrietis ar cirvi dzinies pakaļ nepazīstamai 11 gadus vecai meitenei, draudot viņu nogalināt, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”, Par notikušo raidījumam stāstīja Purvciema iedzīvotāji, tostarp bērna māte, kura pastāstīja, ka meitene pēc piedzīvotā ir psiholoģiski traumēta. Apkaimes iedzīvotāji tagad baidās par savu un bērnu drošību.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Lasīt citas ziņas

Meitene vienā no jūlija vakariem ap pulksten 21.00, kad ārā vēl bija gaišs no tuvējā veikala devusies mājup uz daudzdzīvokļu namu Džohara Dudajeva gatvē, Purvciemā, kad viņu netālu no mājām pārbiedējis kāds vīrietis. Viņš atradies uz ielas ar cirvi rokā, tā “Bez Tabu” sīkāk stāstīja pārbiedētās meitenes ģimenes kaimiņš Sergejs.

“Meitene gāja uz mājas pazemes autostāvvietu, jo vajadzēja aiziet līdz automašīnai paņemt kaut kādas lietas, mamma viņai bija iedevusi vārtu pulti. Tuvojoties mājai, pamanīja, ka vīrietis viņai seko. Viņš tur bļaustījās, bija agresīvs, viņam bija cirvis rokā, ar ko vicinājās. Viņa nesaprata, kāpēc viņš to dara. Kad redzēja, ka vīrietis nāk viņas virzienā, 11 gadus vecā meitenīte sāka vērt vaļā vārtus jau laikus. Tiklīdz vārti nedaudz pavērās, viņa paskrēja apakšā un iemuka pazemes autostāvvietā,” tā notikušo ieskicē Sergejs.

CITI ŠOBRĪD LASA
Satraucošos notikumus iemūžinājušas video novērošanas kameras, kas izvietotas mājas pazemes autostāvvietā.

Tajās redzams, ka pārbijies bērns ieskrien pazemes autostāvvietā. Meitenei pa pēdām ar atvēzētu cirvi rokā seko vīrietis. Iemūžinātajā situācijā redzams, ka meitene bailēs aizskrien uz autostāvvietas tālāko galu, kur pietupusies aiz automašīnas caur logu vēro neadekvāto vīrieti, kurš, ienācis stāvvietā, tuvāk vārtiem vicinās ar cirvi un pie vārtiem staigā šurpu turpu, tālumā lūkojoties, kur meitene paslēpusies.

“Viņš ienāca iekšā, turēja cirvi un kliedza krievu valodā – “Es tevi atradīšu un nogalināšu!” Viņš tādā veidā šeit visu laiku bļāva un staigāja. Tie vārti sāka vērties ciet…tas novērsa viņa uzmanību. Ja tā nebūtu noticis, un, ja meitenei nebūtu uzreiz nostrādājusi šī pults vai vārti nestrādātu, te varēja notikt ļoti briesmīgas lietas,” sašutis stāsta Sergejs.

Novērošanas kameru ierakstos redzams, ka meitene vēl labu laiku pēc tam, kad vīrietis bija devies prom, lūkojās vārtu virzienā, baidoties, kur nepazīstamais vīrietis palicis.

Pārrodoties mājās, par piedzīvoto meitene pastāstīja vecākiem, kuri izsauca policiju.

Vēlāk, uzzinot par bērna vajāšanu no meitenes mātes, mājas vecākais Sergejs sagatavoja video ierakstus, kurus nodeva Valsts policijai.

Pārbiedētā bērna māte raidījumam sacīja: “Viņai bija šoks, baidījās iziet uz ielas viena iet. Kādas divas dienas baidījās! Baidās no visiem vīriešiem. Viss tas rādījās. Viņa devās uz policiju atpazīt vīrieti. Inspektors teica, ka viņš esot notverts, notiek izmeklēšana.”

Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknī “Bez Tabu” informēja, ka novērošanas kameru ierakstos iemūžinātais vīrietis ir atpazīts un uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 132. panta “Draudi izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu”, kas paredz īslaicīgu brīvības atņemšanu līdz trim mēnešiem vai piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Tāpat likumsargi informē, ka pēc aizturēšanas vīrietis atbrīvots, bet, gaidot tiesu, viņam tagad jāievēro virkne nosacījumu.

Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieka vietnieks Mihails Vrubļevskis uzsvēra:  “Cilvēkam nakts laikā jāatrodas mājās, pēc pulksten 22 aizliegts apmeklēt vietas, kur tirgo alkoholiskos dzērienus, tāpat vienu reizi nedēļā jāpiesakās policijas iecirknī.”

Reklāma
Reklāma

Plašāk skaties TV3 raidījuma “Bez Tabu” video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.