Foto: Ekrānuzņēmumi no LTV raidījuma “1:1”

VIDEO. “Gauss “apjāja” Rēderu kā mazu bērnu” – sabiedrībā plašas diskusijas par LTV interviju, tostarp izvēlēto sarunas valodu 0

22.oktobra vakarā daudzi cilvēki ar interesi skatījās LTV raidījumu “1:1”. Šoreiz raidījuma vadītājs, žurnālists Gundars Rēders sarunājās ar Latvijas nacionālās lidsabiedrības “airBaltic” izpilddirektoru Martinu Gausu. Ņemot vērā pēdējā laika notikumus, cilvēku neapmierinātību ar “airBaltic” sniegtajiem pakalpojumiem, raidījums tika pieteikts ar visnotaļ skaļu nosaukumu – “airBaltic” – nacionālais lepnums vai akmens kaklā?

Reklāma
Reklāma
Veselam
Gribi dzīvot ilgi un laimīgi? 10 ieteicamākie dārzeņi un augļi, kas veicinās garu mūžu
Kokteilis
11 bēru tradīcijas un noteikumi, kas jāievēro, lai godam pavadītu aizgājēju
RAKSTA REDAKTORS
FOTO. “Gribēju būt mīlēta, bet tiku pazemota, izmantota, sista.” Kāpēc piecdesmitgadīgā politiķe uzķērās jeb izglītotās, bagātās arī raud
Lasīt citas ziņas

Sociālo mediju platformā “X” lasāmi dažādi viedokļi par dzirdēto intervijā. Kāds nopēlis Gausu par izteikumiem, kas saistīti ar latviešu valodas apgūšanu, kāds atkal uzslavējis viņu par spēju pārliecinoši atbildēt uz neērtiem jautājumiem un brīžiem pat pārtrumpot intervijas vadītāju.

Tāpat cilvēki izteica neapmierinātību par izvēlēto intervijas sarunas valodu.

Lūk, spilgtāko viedokļu apkopojums!

CITI ŠOBRĪD LASA

“Viens pret vienu” – “airBaltic” valdes priekšsēdētājs Martins Gauss

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.