VIDEO. Ko tādu bieži redzēt nesanāks! Izdodas nofilmēt divu lāču cīņu 0

Soctīklā “Facebook” strauju popularitāti guvis Andreja Gailuma video, kurā nofilmēti divi lāči, kas mežā, uz dubļaina ceļa, iekarsuši cīņā. It kā šķietami – nekas neparasts, taču autors komentāros raksta, ka tas esot noticis mežā pie Lendžiem, kas ir ciems Rēzeknes novadā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ja sieviete tevi patiesi mīl, viņa regulāri teiks šīs 4 lietas 1
10 nopietni brīdinājuma signāli, ka tavām aknām ir vajadzīga palīdzība
ASV prezidenta Donalda Trampa sacītais par Putinu nepārsteidz! Šos vārdus viņš jau vienreiz teica…
Lasīt citas ziņas

Video redzams, kā ar traktoru brauc video autors un negaidīti uz ceļa izskrien divi brūnie lāči, kas ir tik ļoti cīņā iekarsuši, ka sākumā pat nepamana to, ka uz ceļa atrodas traktors.

Vēlāk uz redakcijas epastu tiek atsūtīta vēstule, kurā autors teic: “Nebiedējiet tā Latgales iedzīvotājus!”. Tāpat pievienota saite, kas norāda uz to, ka šis video patiešām patiesībā ir nofilmēts jau pirms kāda laika un notiekošais notiek nevis Latvijā, bet gan Sahas Republikā, sauktā arī par Jakutiju (Krievija). Tātad, Latgales iedzīvotāji – dzīvojiet mierīgi!

SAISTĪTIE RAKSTI