Foto no personīgā arhīva

VIDEO. Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča par slaidumu: “Ir jāsaprot – ja tu ģenētiski esi ieprogrammēta būt apaļa, tāda arī būsi!” 0

“Sievietēm ir jāsaprot – ja tu ģenētiski esi ieprogrammēta būt apaļa, tu tāda arī būsi. Nē, protams, nedaudz svara var nomest ar sportošanu un uzturu, bet tā, ka ļoti tieva – tā ne. Man pašai nepatīk sportot trenažieru zālē, nu nepatīk! Kāpēc man sevi psiholoģiski mocīt?” – pārliecināta ir lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228
Lasīt citas ziņas

Viņa arī stāsta, ka ir ļoti dažādi iemesli, kāpēc cilvēks nav tievs, tās var būt arī veselības problēmas – savās pārdomās par sāpīgo “tievuma ēru” raidījumā “Sieviete. Personīgi” pieredzē dalās modele.

Savulaik arī viņa pati, mēģinot sasniegt modeļu biznesā pieņemtos tievuma standartus, iedzīvojās nopietnās fiziskās un garīgās veselības problēmās, līdz saprata, ka visharmoniskāk jūtas tāda, kāda ir – pilnasinīga plus izmēra sieviete.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ko par slaidumu domā stiliste un “Morethensize” kustības Latvijā aizsācēja Indra Salceviča un populārā influencere Agnija Grigule?

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI