VIDEO. “Mammai es nepatīku, gribētu, lai tētis mani mīļi sauktu…” Mazs korejiešu zēns saraudina visu pasauli 27

Fragmenti no Dienvidkorejas televīzijas šova kļuvuši par sensāciju kāda maza zēna dēļ, kura pastāstītais saraudinājis visu pasauli.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana 139
Lasīt citas ziņas

4 gadus vecajam zēnam Geum Ji Eun šovā uzdeva jautājumus par viņa attiecībām ar vecākiem. Viņam jautāja, kurš vecāks viņam patīk visvairāk, uz ko viņš godīgi atbildēja, ka nezina, piebilstot, ka bieži vien viņš paliek viens pats un viņam nav neviena, ar ko kopā paspēlēties.

Dzirdot un redzot dēla atbildi, viņa mamma izplūda asarās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tālāk zēnam uzdeva jautājumus par viņa tēti, uz ko viņš atbildēja, ka viņam ir bail no tēta, kad viņš ir dusmīgs. Geum Ji Eun vēlētos, lai tētis viņu sauktu jauki un mīļi.

Dzirdot dēla atbildi, arī tētim acīs sariesās asaras.

Intervijai turpinoties, zēns atbildēja uz jautājumiem par savu mammu. Viņš godīgi pateica – viņam liekas, ka mammai viņš nepatīkot. Pateicis šos vārdus, mazais zēns nespēja valdīt emocijas un izplūda asarās.

“My Golden Kids” (“Mani zelta bērni”) ir korejiešu realitātes šovs par vecākiem, kuri meklē palīdzību bērnu audzināšanā. Pēc sociālajos tīklos izplatītajiem sirdi plosošajiem fragmentiem ar Geum Ji Eun stāstīto, šova 169. sērija kļuvusi plaši izplatīta visā pasaulē.

Vairums sociālo tīklu lietotāju pauduši sašutumu, ka vecāku rīcība novedusi pie tā, ka viņu bērns jūtas tik vientuļš un nemīlēts.

Tomēr aktīvie komentētāji tiek aicināti noskatīties visu šova epizodi un šiem vecākiem uzreiz nespriest linča tiesu.

Kā noprotams pēc citiem sociālajos tīklos izplatītajiem šova fragmentiem, līdz šim zēna vecāki nebija aptvēruši, kā viņu rīcība ietekmējusi dēla emocionālo pasauli. Epizode noslēdzas ar vecāku apņemšanos vairāk laika un uzmanības veltīt dēlam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.