Latvijā
Sabiedrība

VIDEO: Šoferis, piedraudot ar policiju, no autobusa šosejas malā izsēdina mazu meitenīti21


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Edijs Pālens/LETA

Maršruta autobusa Sigulda–Rīga vadītājs atteicies salonā uzņemt 1. klases audzēkni, kurai bija jāpaspēj uz dejošanas mēģinājumu galvaspilsētā. Šoferis, piedraudot ar policiju, licis viņai izkāpt no autobusa un atstājis viņu stāvam tumšas šosejas malā, vēstīja “TV3” raidījums “Bez tabu”.

Mazo meitenīti uz autobusa pieturu pavadīja 13 gadus vecā māsa. Viņas rīkojušās saskaņā ar mammas instrukciju, kas vairākkārt tika pārrunāta ar meitenēm, kā arī jau vairākas reizes lietota gadījumos, kad neviens no pirmklasnieces vecākiem nevarēja viņu aizvest no Siguldas uz Rīgu.

Ģimenes instrukcija paredzēja, ka vecākā māsa autobusā iesēdina savu māsu, pasaka autobusa vadītājam, kurā pieturā meiteni sagaidīs mamma. Tikmēr mamma savā telefonā seko līdzi jaunākās atvases atrašanās vietai.

Kaut šāds scenārijs īstenots jau vairākas reizes, šoreiz autobusa vadītājs kategoriski atteicies salonā uzņemt septiņus gadus veco pirmklasnieci.

Kā stāsta meiteņu mamma, šoferis savu rīcību pamatojis ar to, ka “meitenīte ir pārāk maza, lai brauktu viena “.

Kad vecākā māsa norādījusi, ka pirmklasniece autobusā viena pati braukusi arī iepriekš, transportlīdzekļa vadītājs piedraudējis izsaukt policiju. Sabiedētie bērni izkāpuši šosejas malā un raudot zvanījuši mammai, kura jaunāko atvasi gaidījusi Rīgā.

Urzula, trīs bērnu mamma: “Līdz mājām jāiet bija aptuveni trīs kilometri. Jaunākā meita apsaldējusi seju un rociņas, jo ļoti raudājusi. Paldies dispečerei Marijai, kura ar mašīnu brauca meitenes meklēt un ātrāk nogādāja mājās siltumā!”

Akciju sabiedrības “CATA” Siguldas filiāles vadītājs Māris Zicmanis neko briesmīgu šajā situācija nesaskata un šofera rīcību sauc par atbildīgu.
Saistītie raksti

“Meitenes neuzrādīja nekādus dokumentus, lai pieņemtu lēmumu, ka meitenes sasniegušas attiecīgu vecumu. Šoferis šos dokumentus nav prasījis,” stāsta Zicmanis.

Savukārt Autotransporta direkcijas sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere norāda, ka šoferis nav rīkojies pareizi. Direkcijas vadība ar A/S “CATA” pārstāvjiem veiks pārrunas, lai šādas situācijas vairs neatkārtotos.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Iļja mira pēc sitieniem pie Iļģuciema bāra…Par slepkavību vien piecu gadu cietumsods?
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
FOTO: Vīrieši cāļu kostīmos protestē pret ukraiņu olu produkciju Latvijā
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Tumsā paskrien zem auto riteņiem: smags negadījums Rīgā
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: Rīgā uzņem Ukrainas prezidentu
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Latvijā inflācija septembrī virs vidējās Eiropas Savienībā un eirozonā
55 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
FOTO: Vīrieši cāļu kostīmos protestē pret ukraiņu olu produkciju Latvijā
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Tumsā paskrien zem auto riteņiem: smags negadījums Rīgā
2 stundas
KB
Kristīna Blaua
Veselam
Kā dzīvo Siāmas dvīnes, kuras pirms 30 gadiem atdalīja padomju ārsti
1 stunda