VIDEO. Traģiska avārija: vadītājam zaudējot kontroli, “Tesla” spēkrats lielā ātrumā uzšaujas gaisā un ietriecas ēkā 20

ASV Pasadenā autovadītājam zaudējot kontroli, “Tesla” spēkrats lielā ātrumā uzšāvies gaisā un ietriecies ēkā. Trīs pasažieri gājuši bojā un trīs ievietoti slimnīcā.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Krimināls
“Viens no bērniem pēkšņi kļuva apātisks, neierasti neaktīvs…” Mārupes pamatskolā 1. klases skolnieks saindējies ar morfija/opiātu grupas medikamentiem
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu 7
Lasīt citas ziņas

Ielu novērošanas kameru fiksētajā materiālā, kas uzņemts sestdien, 11. maijā, neilgi pēc pulksten 2.30 naktī, redzams brīdis, kad lielā ātrumā braucošs transportlīdzeklis uzšaujas gaisā, ietriecas ielu apgaismojuma un pēc tam arī elektrības stabā, visbeidzot piezemējoties ēkā.

Saskaņā ar Pasadenas policijas departamenta sniegto informāciju, 2018. gada Tesla Model 3 uztriecās uz apmales, kā rezultātā auto uzlidoja gaisā.

CITI ŠOBRĪD LASA
Nelaimes brīdī seši cilvēki atradās automašīnā. Vadītājs un divi pasažieri gāja bojā, bet vēl trīs ar dzīvībai bīstamiem ievainojumiem tika nogādāti slimnīcā.

Puse no pasažieriem nebija piesprādzējušies un avārijas laikā tika izsviesti no automašīnas.

Viens no upuriem ir 20 gadus vecais Stefans Maikls Feifers, kurš mācījās Pasadenas pilsētas koledžā. Viņš bija arī ērgļu skauts.

Šoferi, 22 gadus veco Mohebu Samuelu, identificēja darba kolēģi, tāpat arī trešo upuri Esromu Fesemaju. Šofera jaunākā māsa guvusi nopietnus ievainojumus.

Divi transportlīdzekļa aizmugurē sēdošie pasažieri, 20 gadus vecais Emersons Ņūkvists un 18 gadus vecā Bella Ramireza tika nogādāti slimnīcā, un tiek ziņots, ka viņu stāvoklis ir stabils.

“Ir pierādījumi, ka automašīnā atradās alkohols,” sacīja policijas leitnants Entonijs Ruso. “Tomēr mēs šobrīd nevaram noteikt, vai vadītājs bija alkohola reibumā.”

Traģiskās avārijas apstākļi pašlaik tiek izmeklēti.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.