VIDEO. Vides aktīvisti apsmidzina Stounhendžu ar oranžu krāsu, kamēr varonīgs garāmgājējs cenšas viņus apturēt 25

Organizācijas “Just Stop Oil” aktīvisti apsmidzinājuši Stounhendžu ar oranžu krāsu, kamēr varonīgs garāmgājējs cenšas viņus apturēt. Sociālajos tīklos publicēts videoklips, kurā redzams, kā divi cilvēki baltus kreklos ar “Just Stop Oil” uzrakstu, skrienot pie senajiem monolītiem, apsmidzina tos ar oranžu krāsu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

Varonīgā mēģinājumā apturēt aktīvistus, kas apgānīja vēsturiskos akmeņus, garāmgājējs mēģināja novērst protestētājus, velkot tos prom. “Just Stop Oil” paziņoja, ka protestētāji – students Niamhs Linčs no Oksfordas un Rajans Naidu no Birmingemas – ap pusdienlaiku apsmidzināja Stounhendžu ar “pulverkrāsu”.

“Just Stop Oil” pārstāvis sacīja: “Apvienotās Karalistes valdība gaidīšanas laikā ir apņēmusies ieviest “Just Stop Oil” sākotnējo prasību “nē jaunai naftai un gāzei”. Tomēr mēs visi zinām, ka ar to nepietiek. Ogļu, naftas un gāzes dedzināšanas turpināšana izraisīs miljonu nāvi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mums ir jāapvienojas, lai aizstāvētu cilvēci, pretējā gadījumā mēs riskējam ar visu. Tāpēc “Just Stop Oil” pieprasa, lai mūsu nākamā valdība parakstās uz juridiski saistošu līgumu par fosilā kurināmā pakāpenisku pārtraukšanu līdz 2030. gadam.

Nespēja apņemties aizstāvēt mūsu kopienas nozīmēs, ka organizācijas “Just Stop Oil” atbalstītāji kopā ar Austrijas, Kanādas, Norvēģijas, Nīderlandes un Šveices pilsoņiem šovasar pievienosies pretestībai, ja viņu pašu valdības nerīkosies jēgpilni.

Akmens apļus var atrast visās Eiropas daļās, kas parāda, kā mēs vienmēr esam sadarbojušies lielos attālumos – mēs balstāmies uz šo mantojumu.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.