VIDEO. Vīrietis dārzā uzstāda kameru, lai noskaidrotu, kur pazūd viņa izaudzētie dārzeņi. Izrādās – tos čiepj izsalcis murkšķis 37

Kāds ASV Delavēras štata iedzīvotājs dārzā uzstādīja kameru, lai noskaidrotu, kur pazūd viņa izaudzētie dārzeņi. Viņš bija pārsteigts, kad noskatījās, ko kamera ir fiksējusi – dārzeņu zaglis izrādījies viens vareni izsalcis murkšķis. Turklāt murkšķis dārzeņus nekaunīgi notiesāja turpat kameras priekšā. Ar šiem unikālajiem kadriem vīrietis dalījies murkšķim speciāli izveidotā “YouTube” kanālā, kur tas guvis lielu popularitāti.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Džefs Permārs jau 20 gadus ir kaislīgs dārznieks. Pirms četriem gadiem dārza īpašnieks uzstādīja kameras, kas aprīkotas ar kustību sensoriem, lai noskaidrotu, kur mistiski sākuši pazust viņa izaudzētie dārzeņi.

“Sākotnēji es biju sarūgtināts, tāpēc uzstādīju kameru. Kamēr es biju darbā, saņēmu paziņojumu savā tālrunī par novērotu kustību pie kameras un tur iznira šis murkšķis. Tas bija tik skaisti, viņš skatījās tieši kamērā,” izdevumam “The Post” atklāja Permārs.

CITI ŠOBRĪD LASA

2019. gadā Džefs Permārs sāka ierakstīt video, kuros ziņkārīgais murkšķis, kam dots vārds Čunks, grauž, tomātus, burkānus un citus dārzeņus.

Šobrīd Permārs dārzā uzstādījis jau 10 kameras, lai iemūžinātu Čunka izdarības.

Gadu gaitā dārzā ir notikušas vairākas izmaiņas. Čunks vairs nav viens – pirms vairākiem gadiem viņš “bildināja” murkšķu meiteni, kam dots vārds Niblsa, un viņu saimē piedzima vairāki mazi “čunki”, kas turpina regulāri apmeklēt vīrieša dārzu.

Permārs izdevumam sacījis, ka viņam patīk vērot piemīlīgos grauzējus, kad tie kopā pusdieno vai spēlējas pagalmā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.