“Viens no tiem ģenerāļiem bija dzērājs…” Rajevs raksturo Krievijas armiju, kas gadu gaitā nav būtiski mainījusies 86

“Būsim godīgi, protams, ka nav tā, ka Krievijas armija ir kaut kā būtiski mainījusies, un tur tagad viss labi notiek un visiem karavīriem ir laba disciplīna, neviens nedzer,” tā TV24 raidījumā “Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu” komentēja NBS rezerves pulkvedis un 14.Saeimas deputāts (frakcijām nepiederošs) Igors Rajevs, diskutējot par Krievijas armiju, tās paradumiem, tajā skaitā alkohola lietošanu dienesta laikā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

Rajevs, stāstot par Krievijas bruņotajiem spēkiem, pieminēja kādu krievu žurnālisti, kura tika aizturēta tikai tāpēc vien, ka viņa blogā publicēja savus novērojumus un intervijas ar krievu karavīriem, un informāciju par to, ka tur “vienā vienībā ir dzeršana” un arīdzan tā saucamā “ģedovščina“. “Nu, tas nav pie velna nekāds atklājums! Tas vienmēr ir bijis, nekur nav pazudis,” turpināja uzsvērt Rajevs.

“Rietumos uzskata, ka Krievijas armija tur brūk… Nu nē! Viņi to dara visu laiku. Un, ja šeit ir runa par zemākā līmeņa komandieriem, nu pagaidiet…Operācijas sākumā viņiem bija cilvēks, kurš vadīja šo operāciju un visu laiku bija pālī [dzērumā – red.piez.]. Viņiem vairāki ģenerāļi tika nomainīti, pirms Gerasimovu nomainīja vadīt visu to operāciju…Un jā, viens no tiem ģenerāļiem bija banāli dzērājs, tad attiecīgi redzam, kas notiek… Mēs visu laiku pārsteidzamies! Nē, tas nav nekas jauns, tas tā visu laiku ir bijis. Un tik viegli un vienkārši no visām šīm sērgām Krievijas armija nevar tikt vaļā. Tas vienkārši nekādā veidā nenotiks,” norādīja NBS rezerves pulkvedis TV24 raidījumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rajevs sacīja, ka Krievijas Ekonomikas forumā arī bija redzama “reālā disonance”, kas notiek augšā – valsts vadības līmenī, ko viņi tur dara, un, kā “reāli dzīvo karavīri un, ko viņi ēd un kā darbojas”.

Pilnu TV24 raidījumu “Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu” variet skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.