Viņķele: “Vienotības” vēlētājs neuzvedas kā bērns rotaļlietu veikalā, bet viņam ir jābūt prasīgākam 21

TV24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?” bijusī veselības ministre Ilze Viņķele pastāsta, ka “Vienotības” vēlētājs tiek uzskatīts par nobriedušu, taču uzsver, ka pati šim viedoklim netic.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas
“”Vienotības” vēlētājs, iespējams, ir nobriedušāks un neuzvedas kā bērns rotaļlietu veikalā, kuram visu laiku vajag jaunu mantu,” viņa paskaidro.

Viņš paņem jauno mantu, viļas tajā un aizmet prom, pasakot, ka tas ir “sūdīgs” ražotājs, manta nav īstajā krāsā un ka viņam tā manta patiesībā nav patikusi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vienotības vēlētājs spēj saprast, ka politiskas partijas attīstība nav viena cikla jautājums un, ja tā kļūdās, tad dod iespēju to kļūdu labot, stāsta I.Viņķele.

Kādēļ viņa pati tam netic?

Skaitļi rāda, ka mēs stagnējam. Un, ja šis vēlētājs būtu tiešām nobriedis, viņa uzsver, tad redzētu, ka tas ved uz situāciju, kas draud ar paralizēta cilvēka stabilitāti. Ir jābūt kaut kādā veidā prasīgākam pret šo politisko spēku, viņa uzsver.

Iepriekš ziņojām, ka bijusī veselības ministre Ilze Viņķele manīta Avotu ielas svētkos, kur viņa uzstājusies kopā ar komiķu apvienību “Sieviešu stendaps”.

Viņķele asprātīgi jokojusi par dažādām tēmām – gan par par seksu, gan par krūšu izmēru, gan par neveiklībām, apmeklējot ginekologu.

Uzstājoties kā komiķei, Ilzei izdevās iegūt skatītāju mīlestību – cilvēki smējās un pēc izrādes pat lūdza autogrāfu. Viņķele sola, ka komiķes karjeru nekur pamest negrasās, jo noteikti uzstāšoties vēl.

Runājot par to, ar ko nodarbojas šobrīd pēc ministres amata zaudēšanas, viņa atklāj, ka šobrīd ir Daugavpils slimnīcas valdes padomniece, tāpēc uz Daugavpili sanākot braukāt itin bieži.

Viņķele arī neizslēdz, ka kovidafēras tiesa varot beigties ar viņas sēdēšanu cietumā, un nenoliedz, ka ir pat gatava šādam iznākumam.

Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.