Foto – Līga Vasiļūna, ekrānuzņēmums no video. Kolāža: LA.LV

“Vīrietim par mazu smadzenes, izskatās, ka par tiem samaksājis antivakseris,” Gleznotājs smejas par “nospiestajiem” vakcinācijas plakātiem 152

“Man tas vīrietis atgādina Švarcnegeru, sieviete varētu būt vai nu pavāre vai skolotāja,” RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” par jaunajiem vakcinēšanās plakātiem komentāru sniedz gleznotājs, Latvijas Mākslas akadēmijas rektors Kristaps Zariņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

Viņš skaidro, ka muskuļi vīrietim anatomiski nepareizi uzzīmēti. “Tas ir visiem labi zināms žests, izskatās tā, it kā reklāmai naudu būtu samaksājis antivakseris. Saule aizmugurē un žests nevis pret sauli, bet tā kā pret skatītāju, bet vēl jāpiemin, ka vīrietim ir mazas smadzenes,” rektors smejas.

Foto: ekrānuzņēmums/ Facebook. Kolāža – la.lv
CITI ŠOBRĪD LASA

Mākslinieks stāsta, ka vizuāli acis galvaskausu sadala vienādā proporcijās, bet plakātā tas uzskatāmi redzams, ka galvas augšējā daļa ir krietni mazāka.

“Manās acīs šis plakāts raisi smieklus, nevis baudu,” Zariņš atzīst.

Publiski izskanējis viedoklis, ka šie plakāti atgādina padomju laiku redzētos plakātus.

“Pirmais plakāts, kas radās “Vai esi iestājies armijā?” pilsoņu kara laikā bija ASV, tad to pārņēma padomju vara, māksla atkārtojas. Es nebrīnos, ka tas ir kaut kādā veidā nospiests no amerikāņiem vai gatava šablona,” mākslinieks uzskata.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.