Mārcis Vītols (no kreisās) pret Nikosijas “APOEL” aizvadīja lielisku spēli, gūstot 26 punktus.

Vītols lielisks no tālmetienu līnijas; BK “Ventspils” pārliecinoši uzvar Kiprā 0

Latvijas vicečempione BK “Ventspils” trešdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa otrajā mačā svinēja otro uzvaru divās spēlēs, viesos pārliecinoši ar 92:69 (29:16, 13:13, 28:19, 22:21) pārspējot Nikosijas “APOEL” komandu no Kipras.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Rezultatīvākais ventspilnieku rindās bija Mārcis Vītols, kurš guva 26 punktus, realizēdams visus septiņus tālmetienus, kā arī vienu no diviem divpunktu metieniem un trīs no četriem soda metieniem. Viņa rēķinā arī sešas rezultatīvas piespēles un labākais efektivitātes koeficients mačā 29.

19 punktus un piecas rezultatīvas piespēles sakrāja Jānis Kaufmanis, 16 punkti un piecas bumbas zem groziem bija Ronaldam Zaķim un 15 punkti un piecas atlēkušās bumbas Klāvam Čavaram. Pretinieku rindās 19 punktus un astoņas rezultatīvas piespēles izdarīja Dārviss Gerets.

Jau no spēles sākuma “Ventspils” komanda dominēja laukumā, pirmajās desmit minūtēs iekrājot 13 punktu pārsvaru, kuru nosargāja arī līdz puslaika beigām. Otrajā puslaikā viesi droši kontrolēja spēles ritējumu, beigās svinot drošu uzvaru.

Jau ziņots, ka pirms nedēļas ventspilnieki savā laukumā ar rezultātu 95:77 pārspēja Vācijas vienību Baireitas “Medi”, kamēr “APOEL” viesos ar 74:93 zaudēja Kosovas klubam Prištinas “Sigal”.

“Ventspils” basketbolisti iepriekšējā sezonā tika kronēti par Latvijas-Igaunijas līgas čempioniem, bet pašmāju meistarsacīkstēs izcīnīja sudrabu. Tikmēr vienpadsmitkārtējā Kipras čempione “APOEL” pēdējos trīs gados samierinājusies ar bronzu.