Volodimirs Zelenskis
Volodimirs Zelenskis
Foto: AP/SCANPIX/LETA

Zelenskis: Krievijas karaspēks Mariupolē varētu būt nogalinājis desmitiem tūkstošu cilvēku 0

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis pirmdien paziņojis, ka, viņaprāt, Krievijas karaspēks Mariupolē nogalinājis desmitiem tūkstošiem cilvēku.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Kokteilis
VIDEO. Karaliskā sveiciena vietā sūdi! Anglijas godasardzes zirgs nokārtojas Trampa priekšā
Lasīt citas ziņas

Uzrunājot Dienvidkorejas parlamentu ar video starpniecību, Zelenskis sacīja, ka Krievijas armija ir pilnībā iznīcinājusi aplenkto Mariupoli.

“Krievi ir pilnībā iznīcinājuši Mariupoli un nodedzinājuši to līdz pelniem. Nogalināti vismaz desmitiem tūkstošiem Mariupoles iedzīvotāju,” norādīja Zelenskis.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Bet Krievijai Mariupole ir tikai piemērs. Dāmas un kungi, mēs 20.gadsimtā esam redzējuši daudz šādas iznīcības,” pavēstīja Ukrainas prezidents.

Viņš norādīja, ka Dienvidkoreja var palīdzēt Ukrainai cīņā pret Krieviju, piegādājot militāro tehniku, sākot no lidmašīnām un beidzot ar tankiem.

SAISTĪTIE RAKSTI