Foto: Valmieras teātris

Zināms, kad notiks atvadīšanās no Valmieras teātra aktiera Vilima – viņš pats esot lūdzis ievērot kādu īpašu nosacījumu… 0

Valmieras teātra Lielajā zālē 26. martā no plkst. 15 līdz 17 atvadīsies no mūžībā aizgājušā aktiera Aigara Vilima, aģentūru LETA informēja teātra pārstāve Lūcija Zalte.

Krāpnieki kļuvuši viltīgāki: jauna metode, ar kuru bankas konts būs tukšs vienā acumirklī
Kokteilis
19. marts satricinās piecas zodiaka zīmes – kas gaidāms?
Jābūt gatavai ne tikai somai: 10 lietas krīžu vai kara situācijās, par kurām daudz nerunā, bet var glābt dzīvību 1
Lasīt citas ziņas

Teātrī atzīmē, ka atvadīšanās notiks, ievērojot Vilima scenāriju, kā arī režijas un scenogrāfijas elementus ar teātra papildinājumiem, ko viņš pieļāvis. Aktieris esot lūdzis nenest ziedus.

Kā vēstīts, Vilims nomira 17. martā.

Aktieris dzimis Jelgavā. 1973. gadā viņš absolvējis Jelgavas 4. vidusskolu, bet 1978. gadā – Latvijas Valsts konservatorijas Teātra fakultātes aktieru un režisoru kursu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vilims Valmieras teātrī nostrādājis 47 gadus – no “Mēmā bruņinieka” 1979. gadā līdz 2026. gada 9. janvāra “Četriem baltiem krekliem”, nospēlējot vairāk nekā 70 lomas.

SAISTĪTIE RAKSTI