×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. augusts, 2013
Drukāt

1. septembrī atklās Madaras Repšes otro personālizstādi

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Divus gadus pēc savas pirmās fotoizstādes atklāšanas Rīgā, fotogrāfe Madara Repše ir ļoti saviļņota par iespēju atklāt savu otro fotoizstādi “Taste Africa” , kas tiks izstādīta viesnīcā „Port Hotel”.

Mīlestības un darba dēļ, pēdējie gadi ir pagājuši ciešā saiknē ar Āfrikas kontinentu, lielākoties Angolu, kur Madara dzīvo. Neskatoties, ka fotografija ir viņas ikdienas darbs, ar ko pelna iztiku, sevi joprojām dēvē par amatierfotogrāfu.
Madara joprojām ir arī labdarības organizācijas “Global H2o” oficiālais fotogrāfs, paralēli vācot līdzeļus, kas palīdz cilvēkiem Ugandā tikt pie tīra dzeramā ūdens. Viņa ir cieši parliecināta, ka laimīgs cilvēks ir tas, kurš nesavtīgi palīdz citiem. Tāpēc vēl jo priecigāka ir par iespēju palidzēt arī cilvēkiem Latvijā. Sadarbībā ar Port Hotel un Palidzēsim.lv, visi ienākumi no izstades tiks ziedoti talantīgiem jauniešiem no sociāli neaizsargātām grupām,  dodot iespēju apmeklēt radošos pulciņus: fotografēšanas, mākslas, mūzikas.
Izstadē būs redzamas fotogrāfijas, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā, Ugandā un Angolā. Gan portreti, gan ainavas, gan ikdiena, kas attēlo tik dažādo Āfriku! Izgaršo to!
Madaras fotoizstāde „Taste Africa”  tiks atklāta 1. septembrī  un būs apskatāma viesnīcas “Port Hotel” telpās visu septembri Āfrikas mēneša ietvaros.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+