Horoskopi un mistika
Horoskopi

10 iemesli, kāpēc Vērsis ir vislabākā zodiaka zīme 16

Foto – Fotolia

Kas vada Vērsi?

Cilvēki, kuri ir dzimuši starp 21. aprīli un 21. maiju, ir Vērša zvaigznāja ietekmē. Vērsis ir stūrgalvīgs, spēcīgs, bezbailīgs un pacietīgs, bet var būt neapstādināms, kad tiek saniknots.

Vērsis ir slavens ar skaistuma mīlēšanu, maigo un gādīgo dabu un tiekšanos pēc komforta un drošības. Ja ar šiem iemesliem nepietiek, kāpēc mēs mīlam Vēršus, apskatīsim citas rakstura iezīmes, kuras viņiem piemīt.


Uz viņiem var paļauties

Vērši ir ļoti sabiedriski, uzticīgi un apveltīti ar maigu sirdi.

Ja tu esi nokļuvis nepatikšanās, vari paļauties uz draugu vai ģimenes locekli Vērsi. Viņi izdarīs jebko tā labā, kurš to ir pelnījis.

Ja tev kaut kas ir nepieciešams, Vērsis jebkurā brīdī būs klāt, lai palīdzētu, neuzdodot jautājumus, un apmaiņā pret to neko neprasīs.

Pacietīgi

Vērši ir zināmi ar savu pacietību. Viņi var sēdēt un stuntiekdām klausīties, it nemaz nekļūstot aizkaitināti, un viņiem arī piemīt pacietība, kura nepieciešama, lai citus virzītu pareizajā virzienā.

Viņi arī mīl mieru un stabilitāti. Viņi reti kļūst dusmīgi bez iemesla un reti ir impulsīvi, bet, līdzko tiek saniknoti vai provocēti, viņi var kļūt neapstādināmi nikni, kā jau īsti vērši.

Mērķtiecīgi

Cilvēki mēdz pat apskaust Vēršu mērķtiecību.

Viņi neapstāsies, pastāvīgi pieliks visus spēkus un soļos pretī saviem mērķiem, lēnām, bet neapstādināmi. Ir gandrīz neiespējami novirzīt Vērsi no viņa ceļa. Viņi nekad neizlaiž mērķi no acīm.

Skaistumu mīloši

Tā kā Vēršu valdošā planēta ir Venera, kas simbolizē visu skaisto un māksliniecisko, Vērši dzīvē izbauda visu labāko.

Bieži vien viņi ieskauj sevi ar jaukām lietām (mākslas darbiem, rotaslietām, utml.), un viņiem arī patīk izbaudīt labu ēdienu un vīnu.

Vēršiem ir izteikta estētiskā gaume, un viņiem pašiem arī piemīt daudzas mākslinieciskas īpašības.

Vērši bieži vien izvēlas karjeru mūzikā, dejās, teātrī vai mākslā, piepildot savu māksliniecisko potenciālu.

Stabilitāte

Kā jau Zemes elementa zīme, Vērsis vienmēr ir tik viendabīgs kā zeme.

Viņi nemainīgi paliek pie savām domām par visu, ko dara vai saka. Ja ir jāpaveic kāds darbs, tu vari uzticēties Vērsim.

Ja viņi kaut ko uzsāk, viņi nekad to neatstās nepabeigtu vai puspabeigtu.

Stabilitāte un neatlaidība ir tā, kas liek viņiem sasniegt mērķus, radot sev ērtu un funkcionālu dzīvi.

Miera mīlētāji

Vērsis ir viena no zodiaka miermīlīgākajām un maigākajām zīmēm.

Viņš reti zaudē pašsavaldību un izrāda dusmas vai agresiju.

Ja Vērsi sanikno, tam noteikti ir pamatots iemesls.

Viņi vispārēji ir cilvēki, ar kuriem viegli sadzīvot, viņi mīl mieru un ir ļoti pacietīgi.

Praktiski

Vērši nelido mākoņos, viņi vienmēr ir ar abām kājām uz zemes. Viņi tik viegli nepadodas un ir ļoti pragmatiski un praktiski.

Viņi parasti tiecas pēc tiešām un īstām lietām dzīvē, kuras viņi sasniedz ar savu enerģisko un praktisko pieeju.

Neveiksmes un aizķeršanās viņus nomāc reti.

Smagi strādājoši

Saistītie raksti

Viņi ir neatlaidīgi un apņēmības pilni, lai paveiktu ieplānoto. Vērši ir ļoti smagi strādājoša zodiaka zīme, kurai piemīt augsta meistarība itin visā, kam pieķeras ar pilnu atdevi. Karjera, kas ļauj viņiem iekrāt bagātību vai materiālus labumus, ir ļoti piemērota. Vērsim ir svarīgi, lai būtu stabils un dross darbs, kas nodrošina materiāli un ļauj atļauties dažu labu luksusu.

Piezemēti

Vērsis ir pirmā no zemes elementa zīmēm un kā tāda viņš patiesi iemieso izteicienu “ciets kā akmens”. Pat tad, kad viņi iegūst bagātības un panākumus, tas reti viņiem sakāpj galvā.

Viņiem ir piezemēta, reālistiska un patīkama personība, un viņi tiecas pēc komforta un drošības nevis spīdīgām un pārspīlētām lietām.

Jutekliski

Vērši mēdz būt izsmalcināti, viņiem patīk māksla, mūzika un ēdiens.

Vērša zīmē dzimušas sievietes ir sirsnīgas, sievišķīgas un jutekliskas, kas gan nav pārsteidzoši, ņemot vērā, ka valdošā planēta ir Venera.

Vēršiem patīk romantiski piedzīvojumi, bet viņi reti sasteidz attiecības. Tā vietā viņi praktizē diezgan lielu pacietību pirms uzsākt nopietnas attiecības.

LA.lv