Horoskopi un mistika
Horoskopi

10. līdz 21.oktobris: ļoti veiksmīgs laiks 4 horoskopa zīmēm0

Foto: Pexels

Laiks no 10. līdz 21.oktobrim būs piepildīts ar dažādiem notikumiem un emocijām, vairums horoskopa zīmju pārstāvji izbaudīs pozitīvas tendences. Katra diena šajā periodā dāvās daudz un dažādas iespējas, lai pilnveidotu savu dzīvi.

Bet par īstiem veiksminiekiem šajā periodā kļūs 4 horoskopa zīmju pārstāvji.

Auns

Šajā horoskopa zīmē dzimušajiem astrologi iesaka samierināties un iemācīties nomierināties, lai atbildīgos dzīves brīžos neaizbiedētu veiksmi un situāciju nesabojātu. Tu drīksti domāt par apkārtējiem vis, ko vien vēlies, tikai nesaki to skaļi. Katram tavam vārdam un rīcībai ir jābūt apdomātam. Ieteicams mierīgi virzīties uz savu mērķi, un šajā uzdevumā tevi sagaida veiksme, ja vien tu nesabojāsi to ar savu spontāno uzvedību. Labas tendences karjeras jautājumos – gan esošajā darbā, gan, iespējams, saņemsi vilinošus piedāvājumus. Neatslābsti – turi acis un ausis vaļā, nepalaid garām savas iespējas! Tad, kad sakārtosies jautājumi darbā, varēsi pievērsties arī privātajai dzīvei.

Vērsis

Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem šķiet, ka nekas vairs nav maināms, taču periodā no 10. līdz 21.oktobrim zvaigznes tevi lutinās ar dāvanām, kuras tev palīdzēs sakārtot tavu dzīvi. Palīdzība gaidāma arī no apkārtējiem un tuviniekiem, nevajadzētu to ignorēt! Cilvēki, kas vēlēsies tev palīdzēt, darīs to ar gaišām domām un patiesu sirdi. Visas nepatikšanas, ar kurām tu cīnījies līdz šim, palēnām izplēnēs, bet prieks ienāks tavā dzīvē un mainīs arī noskaņojumu.

Vēzis

Saistītie raksti

Vēžiem šis ir labvēlīgs laiks attiecībās, tāpat arī tu būsi enerģijas pilns un ļoti veiksmīgi atrisināsi dažādas ieilgušas problēmas. Nemaini savus plānus – šis laiks ir kā radīts tam, lai tu sasniegtu sen izvirzītus mērķus. Visdrīzāk, ka tu pat beidzot piepildīsi savu sen, sen lolotu sapni! Intuīcija tevi nepievils un tava iekšējā balss tevi aizvedīs pa pareizo ceļu. Atrisināsies visas tās problēmas, kas ilgu laiku nodarbināja tavu prātu. Strauji uzlabosies tavs finansiālais stāvoklis.

Zivis

Zivis sajutīs, ka ir iemīlējušās līdz ausīm. Nevajag baidīties no šīm sajūtām, jo tās ir abpusējas! Šis cilvēks palīdzēs tavā dzīvē izgaiņāt pelēkos mākoņus, kas virs tavām debesīm bija savilkušies jau kādu laiku. Šīs attiecības būs skaistas, vieglas, un jūs jutīsieties tā it kā viens otru pazītu jau ļoti sen. Intrigās un baumās neklausies, protams, ka būs kāds, kas vēlēsies, lai šīs attiecības nerealizējas, tici savām sajūtām!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Savus nodomus gribēsies piepildīt par katru cenu! Horoskopi no 21. līdz 27. oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Arī maza uzvara ir uzvara! Horoskopi 19.oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
3 horoskopa zīmju pārstāvji, kas ar savu izcilo domāšanu var kļūt bagāti
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Budžeta dēļ valdība nekritīs. Vai vislielākā nemiera cēlāja ir “JKP”?
52 minūtes
LL
Lato Lapsa
Latvijā
Savās mājās 90.gadu manierē aplaupīts pazīstams Ventspils uzņēmējs 1
3 stundas
SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO. Servisā salauž planšetdatoru un prasa par remontu 340 eiro
59 minūtes
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Autovadītājs izdzīvo pēc smagas sadursmes ar baļķvedēju
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Satversmes tiesa ierosina lietu par valsts noteikto GMI – 53 eiro mēnesī
46 minūtes