Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
24. janvāris, 2014
Drukāt

1924. gada 24. janvārī

24janv_Slidosana_2

Pirms 90 gadiem, 1924. gada 24. janvārī, “Jaunākās Ziņas” vēstīja par biežajām sūdzībām, kādas no pilsoņiem pienākot par nekārtībām Rīgas publiskajās slidotavās.

Uz nekārtībām uzmanību vērsis arī kāds vārdā neminēts “ievērojams latvju darbinieks”: “Bīstami laist mazgadīgus bērnus slidotavās bez vecāku uzraudzības, jo bērnus pusaudžu zēni “hokejisti” bieži vien grūsta un ar hokeja nūjām sadauza. Pēc slidotavu noteikumiem pēc pulksten trijiem pēcpusdienā tās ir pieejamas privātai publikai un hokeja spēles noliegtas. Tomēr arī pēc trijiem slidotavas pilnas ar “sportistiem”, kuri ar kokiem apdraud apmeklētājus. Slidotavu administrācijām jānovērš šī nebūšana, lai vecāki būtu droši par saviem bērniem slidotavās.” Pirmskara Latvijā ik gadu tradicionāli slidošanas sezona tika atklāta decembra sākumā līdz ar ledus liešanu pilsētas lielākajās un iecienītākajās slidotavās Esplanādē, ASK (LU) stadionā K. Barona ielā 116 un pie VEF. Slidots tika arī pilsētas kanālā.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (1)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (7)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+