Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
24. janvāris, 2014
Drukāt

1924. gada 24. janvārī

24janv_Slidosana_2

Pirms 90 gadiem, 1924. gada 24. janvārī, “Jaunākās Ziņas” vēstīja par biežajām sūdzībām, kādas no pilsoņiem pienākot par nekārtībām Rīgas publiskajās slidotavās.

Uz nekārtībām uzmanību vērsis arī kāds vārdā neminēts “ievērojams latvju darbinieks”: “Bīstami laist mazgadīgus bērnus slidotavās bez vecāku uzraudzības, jo bērnus pusaudžu zēni “hokejisti” bieži vien grūsta un ar hokeja nūjām sadauza. Pēc slidotavu noteikumiem pēc pulksten trijiem pēcpusdienā tās ir pieejamas privātai publikai un hokeja spēles noliegtas. Tomēr arī pēc trijiem slidotavas pilnas ar “sportistiem”, kuri ar kokiem apdraud apmeklētājus. Slidotavu administrācijām jānovērš šī nebūšana, lai vecāki būtu droši par saviem bērniem slidotavās.” Pirmskara Latvijā ik gadu tradicionāli slidošanas sezona tika atklāta decembra sākumā līdz ar ledus liešanu pilsētas lielākajās un iecienītākajās slidotavās Esplanādē, ASK (LU) stadionā K. Barona ielā 116 un pie VEF. Slidots tika arī pilsētas kanālā.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+