×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

“36,6” 2013. gada novembrī

366_nr88

abonet_pogapirkt_poga

“36,6°C” – ŽURNĀLS KATRAM, KURŠ GRIB BŪT VESELS!

Žurnāls visiem, kuri meklē iespējas dzīvot veselīgāk! Latvijas labāko ārstu padomi, zinošu veselības praktiķu ieteikumi, rosinošas pieredzes, emocionāli likteņstāsti.

PIEDALIES ŽURNĀLA ABONENTU LOTERIJĀ!   

JA ESI LOTERIJAS DALĪBNIEKS, IZVĒLIES SAVU BALVU!

JAUNĀKAJĀ “36,6°C” NUMURĀ

Žurnālā 36,6 °C novembrī:

–        Gandrīz katrā ledusskapī, pagrabā un pieliekamajā rindojas burciņas ar ievārījumiem, marinētiem gurķīšiem, tomātiem želejā vai sasaldētas zemenes. Žurnāls 36,6 °C noskaidro, kāda ir ziemai sagādāto krājumu uzturvērtība un veselīgums.

–        Pēc lasītāja ierosinājuma izpētām, kāds labums vai sliktums rodas, ja lieto jauno enerģijas trieciendevas uzņemšanas veidu – aiz lūpas aizliekamos kofeīna maisiņus;

–        veļu laikā – par nedzimušo bērnu dvēseļu ceļiem un viņu vietu dzīvo ģimenes locekļu vidū.

  • “Mana personiskā dziedniecība ir vakara krosiņš, bet, ja citam palīdz kāda vietējā Zilākalna Marta – lai iet. [..] Ja tas nenovēlo ārstēšanu un nekaitē, var doties uz Indiju, iet pie viedas tantiņas vai sportot,” uroloģe Zane Pilsētniece spriež par izvēles lomu – gan pacientu, gan savā dzīvē.
  • Ir pavisam normāli, ja ik dienu izkrīt 50 līdz 100 matu, bet kādi var būt iemesli, ja tos zaudē lielākā daudzumā? Vai tiešām uz rudens pusi iestājas tāds kā matkritis?
  • “Lai iegūtu pārtiku, izmantojām tikai mākslu, likām lietā savu profesiju.” Aktrise, Signes lomas atveidotāja seriālā UgunsGrēks Anta Aizupe stāsta par izaicinājumiem kā dzinuli savā dzīvē.
  • Ja ārsts izrakstījis zāles, daudzi mēdz tabletes sasmalcināt, jo baidās – kuņģī izdegs caurums! Vai tā drīkst darīt? Ko vislabāk medikamentiem uzdzert? Vai kapsulas drīkst dalīt? Kāpēc ir tabletes ar un bez rievas?
  • Atvieglo migrēnas sāpes – ne tikai ar zālēm vai vitamīniem, bet arī ar akupunktūras paņēmieniem un … vilnas lakatu!
  • Kā palīdzēt bērnam atklepot – rotaļājoties un vingrojot, muzicējot un dziedot.

Lielais temats – kā sievietei samierināties ar nepieciešamību izoperēt dzemdi – orgānu, kas citiem nav redzams, tomēr apziņā cieši saistīts ar sievišķību.

Un vēl:

–        Sportiskais un aktīvais Edgars Abrams stāsta, kā ar paša izgudrotu metodi ātri sadziedējis plīsušu Ahileja cīplsu;

–        slinga terapija – karājies, vingro un kļūsti vesels!

–        Vienritenis, balansēšana uz virves un žonglēšana ar uguni – Dmitrija Pudova zāles un terapija;

–        neiroloģes un apiterapeites Marutas Solvitas Naudiņas garšīgās un sulīgās receptes, bet ingvers un kurkuma – kā līdzekļi pret vīrusiem.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU. 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+