×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. februāris, 2014
Drukāt

“Aerodium” ar jaunu specefektu piedalīsies Ziemas olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Gaismas festivāla "Staro Rīga" objekts ''Brīnumainā kosmiskā odiseja'' Strēlnieku laukumā.

“Aerodium” svētdien, 23. februārī, ar īpašu specefektu piedalīsies Ziemas olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā Sočos – tas nebūšot lidošanas šovs, bet gan jauns, ar vēju saistīts vizuālais efekts, aģentūru LETA informēja uzņēmuma komunikācijas un mārketinga vadītāja Līga Gablika.

“Aerodium” valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns skaidroja, ka papildus vēja tuneļu ražošanai un lidošanas šovu demonstrēšanai uzņēmums ir atklājis jaunu šovbiznesa nišu – ar vēju saistītu vizuālo efektu veidošanu. “Mēs veidojam vēja specefektu. Kas tieši tas būs – to šobrīd vēl nedrīkstu atklāt, jo noslēguma ceremonijas ideja, kā jau ierasts, tiek turēta slepenībā,” norādīja Beitāns.

Jauna specefekta izstrādi “Aerodiun” uzticējusi olimpisko spēļu šovu producentu kompānija, ar kuru uzņēmumam izveidojusies ļoti laba sadarbība kopš Turīnas olimpiskajām spēlēm 2006. gadā. “Šoreiz atkal ir iespēja attīstīt pasaulē vēl nebijušu specefektu, kam redzam attīstības potenciālu visā šovbiznesa industrijā,” saka Beitāns.

Olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremonijas ir nozīmīgākie šovbiznesa notikumi pasaulē, kurus veido pasaules radošākie un atzītākie nozares profesionāļi.

“Aerodium” ir 100% latviešu kompānija, kas ir viena no vadošajām vēja tuneļu ražošanā un pasaules līderi lidošanas šovu sniegšanā. Uzņēmums strauju popularitāti ieguva tieši pēc dalības Turīnas olimpiskajās spēlēs 2006.gadā, kad pārsteidza pasauli un sniedza pasaulē pirmo lidošanas šovu, izmantojot vēja tuneli.

Uzņēmuma ievērojamākie projekti ir bijuši šovu sniegšana “Superman Returns” filmas pirmizrādē, Meksikas 200 gadu jubilejas svinībās, “Soči 2014” logo prezentēšanas pasākumā, “World EXPO 2010” Latvijas paviljonā, lielākajā Eiropas mūziklā “Peter Pan” u.c. “Aerodium” vēja tunelī ir uzņemta arī Džekija Čana jaunākā filma. Uzņēmuma ražotie vēja tuneļi līdz šim ir bijuši 28 pasaules valstīs.

Šī gada sākumā tika atvērts tunelis Peru, un līdz 2014. gada beigām jauni “Aerodium” vēja tuneļi tiks atvērti Ķīnā, Taizemē, Ukrainā, Slovēnijā, Dienvidkorejā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā beidzās Aerodiuma tiesāšanās ar attīstīgo Reiznieku-Ozolu? Šķiet, cēlonis bija, ka Aerodium negribēja maksāt otkatu?

Draugiem Facebook Twitter Google+