×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
12. aprīlis, 2012
Drukāt

Aicina atsaukties personas, kas piedalījās pludmales ballītē ar Alisu Dmitrijevu

policija5

Britānijas policija aicina atsaukties personas, kas piedalījās pludmales ballītē kopā ar pērn nogalināto Alisu Dmitrijevu no Latvijas, vēsta telekanāls “ITV”.

Izmeklējot Dmitrijevas slepkavību, policija izplatījusi aicinājumu, lūdzot pieteikties un sniegt jebkādu informāciju par 31. augusta naktī Snetišemas pludmalē, kur piedalījās arī Alisa. Kā jau ziņots, britu policija martā panākusi būtisku pavērsienu Alisas Dmitrijevas slepkavības lietā, atrodot automašīnu, kurā meitene pēdējo reizi redzēta dzīva. Meklēto zaļas krāsas automašīnu “Lexus GS300” policisti atraduši kādā metāllūžņu laukumā Visbīčā. Alisa pēdējo reizi dzīva redzēta 2011. gada 31. augustā neilgi pēc pusnakts Kingslinnas pilsētā, kur viņa iekāpusi pie diviem vīriešiem zaļā “Lexus GS300” markas automašīnā. Automašīna tagad nodota tiesu medicīnas ekspertu rīcībā.

Dmitrijevas lietas izmeklēšanas vadītājs galvenais inspektors Džess Fraijs pavēstīja, ka tiesu medicīnas eksperti Alisas līķa atrašanas vietā konstatējuši ļoti retu sēņu sporu kombināciju, kas varētu palīdzēt izmeklēšanā. “Pašlaik tiek veikta automašīnā ņemto paraugu ziedputekšņu un sporu identificēšana. Tad tie tiks salīdzināti ar iepriekšējiem rezultātiem,” skaidroja Fraijs, piebilstot, ka šis darbs varētu aizņemt vairākas nedēļas.

17 gadus vecās Alisas Dmitrijevas līķis sadalīšanās stadijā tika atrasts Jaungada dienā Britānijas karalienes Elizabetes II lauku īpašumā Sendringhemā.  Tā kā meitene jau iepriekš mēdza nenakšņot mājās, viņas ģimene policijā par viņas pazušanu ziņoja 6. septembrī. Norfolkas miertiesa 10. janvārī sāka oficiālu izmeklēšanu par Dmitrijevas nāves apstākļiem. Kaut arī meitenes nāves iemeslu ekspertiem pagaidām nav izdevies noskaidrot, policija Dmitrijevas nāvi uzskata par slepkavību. Nekas neliecina, ka Alisa būtu piedzīvojusi seksuālu uzbrukumu. Tāpat policija noliedz presē izskanējušos apgalvojumus par Alisas aizraušanos ar narkotikām, norādot, ka mirstīgajās atliekās narkotiku pēdas nav atrastas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+