Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
7. maijs, 2014
Drukāt

Aicina Cēsu māksliniekus atbalstīt baznīcas restaurāciju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau otro gadu Cēsu mākslinieki – kā lieli tā mazi –, ar savu radošo veikumu atbalsta Cēsu Sv. Jāņa baznīcas restaurācijas projektu, liecina informācija Cēsu novada mājas lapā.

Labdarības akcija “Cēsu lielie un mazie mākslinieki Cēsu Sv. Jāņa baznīcas torņa restaurācijai” sākās pagājušā gada pavasarī, kad Izstāžu nama vadītāja Nata Livonska organizēja “Mākslas dienu tirdziņu”. Atsaucās 30 autori, kuri pēc pašu ieskatiem atvēlēja darbus labdarībai, kopumā ziedojot 642 latus.

Arī šogad, kad dievnams svin savu 730 gadu jubileju, mākslinieki ir aicināti atbalstīt Cēsu Sv. Jāņa baznīcas restaurācijas projektu. Ziedojumam novēlētie darbi jānogādā Cēsu Izstāžu namā, no kurienes tie tupinās savu ceļu uz Sv. Jāņa baznīcu, kur cilvēki tos varēs apskatīt un iegādāties.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+