×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
13. februāris, 2014
Drukāt

Aija Lietiņa, 36,6 °C žurnāliste stiprinājumu rod ģimenē

Aija_Lietina

 

Februārī žurnālam 36,6 °C aprit 10 gadu jubileja. Šoreiz savā padomā, kas palīdz dienu uzsākt mundri un dzīvespriecīgi, dalās 36,6 °C
  žurnāliste Aija Lietiņa.

Mans pēdējā laika atklājums: kad ir sakrājies daudz steidzamu darbu, dažus rītus klusiņām jāpieceļas kaut vai stundiņu pirms citiem mājiniekiem un jāiedzen iekavētais! Agrāk, kad rakstu nodošanas termiņš tuvojās vēja spārniem, satraukuma dzīta, mēdzu piesēsties pie datora vēlu vakarā un arī no rīta – jāatzīst, ar lielām grūtībām izkūņojos no gultas pirms visiem. Rezultāts? 
Mīļotais pukstēja, meitiņa kļuva niķīga, bet pati redakcijā pa dienu žāvājos. Darbs īsti neveicās, un nebija prieka – cik tad var? Pieauga stress. No šādas sevis mocīšanas ieguvējs nebija neviens. Nolēmu: viss, lai tur vai kas, vakari turpmāk piederēs tikai ģimenei! Jā, matemātika šeit nestrādā. Lai gan iepriekš pie datora biju pielipusi vairāk stundu, tagad, strādājot tikai darba laikā un reizumis no rīta, izdaru krietni vairāk. Jo, dienas beigās pilnībā atdodoties mīļajiem, gūstu pozitīvas enerģijas lādiņu, pamostos, labi izgulējusies un moža, ir rakstītprieks. Ne velti saka: rīta stundai zelts mutē, rīts gudrāks par vakaru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+