Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
13. februāris, 2014
Drukāt

Aija Lietiņa, 36,6 °C žurnāliste stiprinājumu rod ģimenē

Aija_Lietina

 

Februārī žurnālam 36,6 °C aprit 10 gadu jubileja. Šoreiz savā padomā, kas palīdz dienu uzsākt mundri un dzīvespriecīgi, dalās 36,6 °C
  žurnāliste Aija Lietiņa.

Mans pēdējā laika atklājums: kad ir sakrājies daudz steidzamu darbu, dažus rītus klusiņām jāpieceļas kaut vai stundiņu pirms citiem mājiniekiem un jāiedzen iekavētais! Agrāk, kad rakstu nodošanas termiņš tuvojās vēja spārniem, satraukuma dzīta, mēdzu piesēsties pie datora vēlu vakarā un arī no rīta – jāatzīst, ar lielām grūtībām izkūņojos no gultas pirms visiem. Rezultāts? 
Mīļotais pukstēja, meitiņa kļuva niķīga, bet pati redakcijā pa dienu žāvājos. Darbs īsti neveicās, un nebija prieka – cik tad var? Pieauga stress. No šādas sevis mocīšanas ieguvējs nebija neviens. Nolēmu: viss, lai tur vai kas, vakari turpmāk piederēs tikai ģimenei! Jā, matemātika šeit nestrādā. Lai gan iepriekš pie datora biju pielipusi vairāk stundu, tagad, strādājot tikai darba laikā un reizumis no rīta, izdaru krietni vairāk. Jo, dienas beigās pilnībā atdodoties mīļajiem, gūstu pozitīvas enerģijas lādiņu, pamostos, labi izgulējusies un moža, ir rakstītprieks. Ne velti saka: rīta stundai zelts mutē, rīts gudrāks par vakaru.

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+