Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
5. jūnijs, 2015
Drukāt

Aiztur Sarkozī bijušās administrācijas amatpersonas

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Nikolā Sarkozī

Aizdomās par iespējamo krāpšanos Francijā aizturētas sešas bijušā prezidenta Nikolā Sarkozī administrācijas amatpersonas.

Uz pratināšanu aizvesti trīs bijušie Sarkozī padomnieki, viņa bijušais kabineta direktors un vēl divas amatpersonas. Izmeklēšana sākta par iespējamo līdzekļu piesavināšanos, piešķirot prezidenta biroja līgumus deviņiem sabiedriskās domas aptaujas institūtiem, neizsludinot konkursus. Viens no uzņēmumiem, kas šādā veidā ieguva pasūtījumu, piederēja tuvam Sarkozī sabiedrotajam. Sarkozī, kurš pērn atgriezās politikā, iesaistīts vairākos skandālos un izmeklēšanas procesos par iespējamu krāpšanos. Cenšoties atsvaidzināt savu finanšu skandālu un iekšēju nesaskaņu nomocīto partiju “Tautas kustības savienība”, Sarkozī pagājušajā nedēļā pārdēvēja to par partiju “Republikāņi”. Sarkozī acīmredzot gatavojas 2017. gadā atkal kandidēt uz prezidenta amatu.

Pievienot komentāru

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+