×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
19. marts, 2013
Drukāt

Akmeņi neslīd vajadzīgajā virzienā

curling-logo2

Latvijas kērlinga dāmu komandai pasaules čempionātā Rīgā pēc zaudējumiem pirmajās divās spēlēs nācies tos piedzīvot arī abās turpmākajās pret Japānas (8:11) un Itālijas izlasi (5:7).


 

Japānietes pēc otrā enda bija vadībā ar 4:0, taču mājinieces neatlaidīgi centās viņas noķert, un izdevās – 6:6. Turpinājumā atkal priekšgalā izrāvās viešņas (8:6), bet latvietes vēlreiz panāca izlīdzinājumu (8:8). Diemžēl šie divi punkti mūsējām bija pēdējie, jo desmitajā endā komandas kapteinei Ivetai Stašai-Šaršūnei lāgā nesanāca izšķirošais metiens, akmens slīdējums neieguva pareizo virzienu, un zaudējums ar 8:11. Pēc čempionāta otrās dienas Latvijas komanda ieņēma desmito vietu, apsteidzot tikai Itālijas un Ķīnas kērlinga dāmas, kuras arī piedzīvoja neveiksmes visās trīs spēlēs. Pa trim uzvarām bija Šveices un Zviedrijas komandām.

Vakar pret itālietēm likās sagaidāma līdzvērtīgu pretinieču cīņa, tomēr mājinieces vadībā netika ne reizi un piedzīvoja ceturto zaudējumu (5:7). Iveta Staša-Šaršūne: “Šī bija sliktākā spēle no tām, ko esam aizvadījušas. Nedomāju, ka pieļāvām taktiskas kļūdas, drīzāk piekliboja izpildījums. Esam komanda, kas nekad nepadodas, taču diemžēl nemākam iegūt pārsvaru jau mača sākumā, tādēļ arvien sanāk dzīties pakaļ pretiniecēm.”

Latvijas komandā ir arī Dace Munča, Ieva Krusta, Zanda Bikše un rezerves spēlētāja Una Ģērmane. Vakar viņas sacentās arī ar vācietēm, šodien ledus laukumā tiksies ar Krievijas un Skotijas komandām. Čempionāts beigsies svētdien.

 

KĒRLINGS

PASAULES ČEMPIONĀTS

Latvija – Japāna 8:11, Vācija – Skotija 2:9, Zviedrija – ASV 9:8, Kanāda – Dānija 8:2, Krievija – Kanāda 4:5, Skotija – Ķīna 8:5, Zviedrija – Šveice 9:0, Itālija – Ķīna 7:6, Vācija – Japāna 4:6, Krievija – Šveice 8:4, ASV – Dānija 7:6, Latvija – Itālija 5:7.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+