×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. septembris, 2014
Drukāt

Aktuāla aptauja 02.09.2014. (3)

20140902205920_3720

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Uz kvalitāti nav ko cerēt, tā NEBŪS !?? Kā ar “RĪGAS MELNO BALZAMU” – šķidra zupa un viss ar melleņu pievienojumu…Kuram produktam ir NORMĀLA garša??? NEVIENAM!!! To produkciju, ko izved uz citām valstīm, mēs NEMAZ NEZINĀM… Nav gadījies nopirkt un nogaršot…Visi uzņēmumi, kas ražoja normālu produkciju, vairs nav VAI IR PIEVIENOJUŠI E-vielu JŪRU… nav ĒDAMI… PAT C vitamīnam pievienota kaut kāda suragotiski dzeltena krāsa…C vitamīns NAV NEKAD BIJIS DZELTENS!!!!!!!!!!!!!!!! Kad beigs mūs indēt???

  2. neredzu atbildes variantu Atbildēt

    Neredzu savu atbildes variantu: domāju, ka produkcija zaudēs kvalitāti. (Jā, būs vairāk atbilstoša visādiem ekonomikas rādītājiem un daudzveidīgos iesaiņojumos varbūt, bet – garša, pats galvenais ir garša, un par to man nav ilūziju. Latvijas produkti ir garšīgi un smaržīgi – un to rakstu ne vienkārši aiz patriotisma, bet gan – nu Laima bija un palika Laima… Nav vajadzīga daudzveidība lieka.)

  3. Kā mums pietrūkst Vilhelma Ķuzes ! Un ne tikai konditorejā, bet arī citās jomās kā L Dz , LM, piensaimnieku. Laikam jau tā pati muļķu zemes dzīves ziņa.

Draugiem Facebook Twitter Google+