Latvijā
Novados

Alūksne ziemas sākumu svinēs ar īpaša kokteiļa prezentāciju 16

Collage made with FotoJet

Kamēr citviet Latvijā viss pelēks, alūksniešus ziemas sākums pārsteidzis ar bagātīgu sniega segu, padarot mazo Alūksni par īstu Ziemassvētku pasaku pilsētu, šodien vēsta novada dome.

Šogad alūksniešus visvairāk priecē greznā centrālā egle, kas šajā gadā novietota pie Alūksnes tūrisma informācijas centra un Bībeles muzeja ēkas. Savukārt Alūksnes Jaunā pils un tai apkārt esošais muižas parks ieguvuši debesu valstības nokrāsas. Grezno parku un tur izvietotās mazās arhitektūras formas tumšajā laikā apdzīvo un ar spilgto gaismu apspīd parkā novietotie iluminējošie eņģeli, kas ļauj ikvienam naksnīgo pastaigu cienītājam justies droši un patīkami. Arī citās vietās pilsētā svētku rotājumi saistīti ar eņģeļiem – tie izvietoti laternu stabos, sagaidot un pavadot mājiniekus un pilsētas viesus.

Galerijas nosaukums

Ziemas periodā alūksnieši ir atklājuši vairākus lieliskus veidus, kā pavadīt laiku un sasildīties, un gatavi savā noslēpumā dalīties arī ar citiem. Tādēļ ikviens svētdien, 10. decembrī plkst. 18 aicināts uz Alūksnes Kultūras centru, kur norisināsies īpašā Alūksnes kokteiļa prezentācija. Ar Alūksnes kokteili, ko radījis visā pasaulē zināmais latviešu bārmenis Inguss Reizenbergs, varēs iepazīties pirms maestro Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncerta. Kokteilim izstrādāta gan bezalkoholiska recepte, gan arī variants ar nelielu alkohola piedevu salīgākajiem.

LA.lv