×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2015
Drukāt

Ameriks: ugunsgrēku skolā, visticamāk, izraisījusi strādnieku nevērība

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta automašīnas pie Juglas vidusskolas ēkas, kuras bēniņos izcēlies ugunsgrēks.

Degšanu Rīgas Juglas vidusskolā trešdien, visticamāk, izraisījusi strādnieku nevērība, remontējot jumtu, darbus veikušajam uzņēmumam tiks atstādināta vadība un veiktas pārbaudes, Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Rīgas vicemērs Andris Ameriks.

“Pirmā piegājienā ir skaidrs, ka tā ir strādnieku nevērīga rīcība uz jumta,” teica Ameriks, uzsverot, ka tas par 99% skaidrs. Darbi ir apdrošināti.

Viņš informēja, ka jumta remontu skolā veica uzņēmums “Rīgas serviss”. Ameriks ir sasaucis kapitāldaļu turētāja sapulci un plāno atstādināt valdes priekšsēdētāju un iecelt pagaidu vadību, lai veiktu pārbaudes, kāpēc šāds ugunsgrēks izcēlās. Arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests dos savu atzinu.

Ameriks informēja, ka skolā remonts veikts pirms deviņiem gadiem, taču tagad tecēja vienā vietā jumts un tas tika labots.

Rīgas vicemērs uzsvēra, ka kādam par to būs jāatbild.

Viņš teica, ka tā ir liela skola un mācības bērniem turpināsies citās skolās. Tas varētu ilgt kādu mēnesi. Viņš pauda cerību, ka arī mēneša laikā tiks veikta pārbaude un būs precīzi zināmi ugunsgrēka radītie zaudējumi.

Jau vēstīts, ka trešdien pēcpusdienā Juglas vidusskolas jumta un bēniņu konstrukcijās izcēlies ugunsgrēks. Kopējā degšanas platība bija 400 kvadrātmetru. Ar dūmiem saindējās viens zēns.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+