×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
21. septembris, 2013
Drukāt

Ankarā policijas pārvalde apšaudīta ar raķetēm

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Turcijas policijas pārvalde Ankarā 20.septembra vakarā pakļauta raķešu apšaudei, taču tajā cietušo nav, paziņojusi Iekšlietu ministrija.

Ēkai trāpījušas divas raķetes, pavēstīja iekšlietu ministrs Muamers Gilers. Viņš piebilda, ka trešā raķete, kas nebija eksplodējusi, atrasta blakus esošajā dārzā.

Tikmēr televīzijas kanāls NTV vēsta, ka viena raķete ķērusi policijas pārvaldes ēku, bet otra trāpījusi blakus esošajam namam, kurā atrodas policistu sociālās aprūpes dienests.

Policija, mēģinot notvert vainīgos, pilsētā izveidojusi kontrolposteņus, ziņo aģentūra “Dogan”.

Gilers neizteica nekādus pieņēmumus par tiem, kas varētu būt atbildīgi par uzbrukumu, taču mediji norāda uz kreiso ekstrēmistu grupējumu “Revolucionārā tautas atbrīvošanās partija – Fronte” (DHKP-C).

Pagājušā gada martā grupējums uzņēmās atbildību par līdzīgiem uzbrukumiem Tieslietu ministrijai un valdošās Taisnīguma un attīstības partijas (AKP) birojam.

DHKP-C uzņēmies atbildību arī par 1.februārī notikušo terorista pašnāvnieka uzbrukumu ASV vēstniecībai Ankarā, kura laikā tika nogalināts viens no turku apsardzes darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+