×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
13. janvāris, 2016
Drukāt

Ar krāšņu koncertu, izstādēm un citiem sarīkojumiem svinēs Rīgas Skolēnu pils 75 gadus (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Bērnu un jauniešu centrs “Rīgas Skolēnu pils” 2016.gadu aizvadīs, svinot savu 75 gadu jubilejas gadu, aģentūra BNS uzzināja “Rīgas Skolēnu pilī”.

Visi “Rīgas Skolēnu pils” kolektīvu un pulciņu pasākumi tiks atzīmēti šajā zīmē. Tiks organizētas vairākas “Rīgas Skolēnu pilij” veltītas izstādes, grāmatas “Atmiņu zibšņi” izdošana, “Mūzikas dienas”, kā arī “Rīgas Skolēnu pils – 75” jubilejas koncerts “Neviens sapnis nav par mazu”, kas 20.februārī izskanēs Lielajā Ģildē. Koncertā kopā “Rīgas Skolēnu pils” audzēkņiem un skolotājiem uzstāsies mūziķis Goran Gora, kurš jau vairākus gadus sadarbojas ar “Rīgas Skolēnu pili” un tās kolektīviem.

5.februārī “Rīgas Skolēnu pils” svētku zālē tiks atklāta vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde, 19.februārī – “Rīgas Skolu muzeja” izstāde “Ar Skolēnu pils vārdu pasaulē”, kur varēs iepazīties ar “Rīgas Skolēnu pils” sadraudzību ar citām pasaules valstīm. Ikviens bijušais, ilggadējais “Rīgas Skolēnu pils” pedagogs tiek gaidīts uz pasākumu 26.februārī, lai kopā atcerētos un dalītos ar savām atmiņām, pavadīto laiku “Rīgas Skolēnu pils”

Savukārt šī gada rudenī plānoti grāmatas “Atmiņu zibšņi” atvēršanas svētki, kur apkopotas bijušo un esošo audzēkņu un pedagogu sajūtas, iespaidi un atmiņas par pavadīto laiku “Rīgas Skolēnu pilī”. Stāstus apkopojusi ilggadēja “Rīgas Skolēnu pils” darbiniece un patriote Ināra Jankovska.

Viens no nozīmīgākajiem jubilejas pasākumiem būs koncerts “Neviens sapnis nav par mazu”, kur kopā ar “Rīgas Skolēnu pils” kolektīviem – koklētāju ansambli “Austriņa”, folkloras kopu “Kokle”, teātri “Zīļuks”, tautas deju ansambli “Uguntiņa”, deju studiju “Dzintarjūra”, koriem “Tonika”, “Rīga”, “Accolada”, karatē pulciņu un citiem – vienosies mūziķis Goran Gora. Koncerts vēstīs par lieliem un maziem sapņiem, kas piepildās un dzīvo mūžīgi, tāpat kā “Rīgas Skolēnu pils”. Koncerta režisore ir vairāku Skolu jaunatnes un Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku pasākumu ideju autore un režisore Inga Cipe.

Visa gada garumā “Rīgas Skolēnu pils” kolektīvi un pulciņi piedāvās daudzveidīgus pasākumus, atzīmējot šos svētkus, kuros aicināts iesaistīties ikviens, kas “Rīgas Skolēnu pili” sauc par savām otrajām mājām vai tikai iepazīst to.

Ikdienā “Rīgas Skolēnu pils” īsteno vairāk nekā 65 dažādas interešu izglītības programmas gandrīz 4000 bērniem un jauniešiem vecumā no 3 līdz 25 gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. manai meitai Skolēnu pils arī ir viena no jaukākām bērnības atmiņām

Draugiem Facebook Twitter Google+