Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
11. janvāris, 2013
Drukāt

Arī papagaiļiem ir mūzikas gaume


Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Britu pētnieki noskaidrojuši, ka arī papagaiļiem ir mūzikas gaume – daži putni priekšroku dod klasiskajai mūzikai, kamēr citi labprātāk izvēlas klausīties rokmūziku vai hip-hopu.

 

Savu patiku attiecīgajam mūzikas žanram papagaiļi izrāda, dejojot vai pat mēģinot dziedāt līdzi. Tiesa, nevienam putnam, kas piedalījās pētījumā, tā arī nav iepatikusies elektroniskā mūzika, kas viņus padarīja nomāktus, raksta britu laikraksts “The Daily Telegraph”. “Putniem ir ļoti atšķirīga mūzikas gaume. Pat ja viņi atrodas vienā un tajā pašā vietā un dzird vienas un tās pašas skaņas, katram tomēr ir sava iecienītākā dziesma,” pauž britu zinātnieki.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+