×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. aprīlis, 2015
Drukāt

Astroloģiskais ieskats Lieldienu svētdienā: pieņem cilvēcīgās vājības un emocionālās vajadzības

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lieldienas ir svarīgākie kristiešu reliģiskie svētki un daudzviet popularitātes ziņā ir otrajā vietā aiz Ziemassvētkiem. Nav brīnums, ka arī dažādi zvaigžņu tulki tām pievērš pastiprinātu uzmanību un šogad tie nes labas ziņas – visas zodiaka zīmes tikšot apveltītas ar astroloģiskā patrona papildu labvēlību. Sevišķi veiksmīgas būšot ūdens zīmes, pateicoties to valdnieka – Mēness – īpašajam stāvoklim Lieldienās. Mēness šajā laikā spēs līdzsvarot Saules samērā agresīvo iedarbību.

Ūdens zīmēs dzimušie šajās Lieldienās izstaros īpašu pašpaļāvību, baudīs mieru un optimismu, vēlēs apkārtējiem to labāko. Galvenais: ikviens jutīsies viņš pats, un tas būs redzams.

Ikviens gaidīs no dzīves panākumus un pārsvarā katrs kaut ko iegūs – iespējams, tieši to, kas visvairāk bijis vajadzīgs paša dvēselei, nevis citu iegribu izdabāšanai. No otras puses, daudzus var pārņemt tieksme pārspīlēt vai pārvērtēt savas spējas, kļūstot neuzmanīgam pret detaļām.

Sirdis plaši un drosmīgi vērsies pretī pasaulei. Daudzi būs gatavi dalīties savā spēkā, iedvesmā un pamudinājumā.

Tai pašā laikā gribēsies saņemt līdzīgu izpratni un atbalstu arī no apkārtējiem, ļaujot sev būt jutīgam un viegli ievainojamam. Vajadzība pēc mīlestības un draudzības sasniegs šogad augstāko punktu, tāpēc vajadzētu tiekties to piepildīt.

Planētu spēks būs koncentrējies rietumu sektorā, kas pārvalda komunikāciju prasmes un spēju apburt. Savu sapņu piepildījumu būs iespējams gūt ar personisko pievilcību un šarmu, nevis uzstājību un agresiju.

Skorpioniem labas iespējas dibināt jaunas vai nostiprināt esošās attiecības. No otras puses, mīlestībā tiks meklēts vairāk prieks un spēle, nevis saistības un atbildība. Uzplaukušo jūtu asniņu dzīvotspēju pārbaudīs laiks. Svariem lielas iespējas tikt pie ģimenes pieauguma.

Uguns stihijas zīmēm, kas tic pozitīvas domāšanas un rīcības spēkam, vajadzētu pieņemt savas cilvēcīgās vājības un emocionālās vajadzības, pat ja viņi jūtas stipri un pat neievainojami.

Zemes zīmes, kā zināms, labprāt izbauda komfortu un patīkamu nekā nedarīšanu, bet vajadzētu piesargāties no ieslīgšanas rutīnā – paslinkot ir īpaši patīkami pēc tam, kad krietni pastrādāts. Novēlējums tām šajās Lieldienās: sākot kustēties un rīkoties, pieaugs arī enerģijas līmenis, tas būs pastāvīgs un spēcīgs.

Gaisa zīmes jutīs, ka lieliski darbojas iztēle, uzburot spilgtas fantāzijas. Iespējams, tieši šajā laikā radīsies interese par pārdabiskām, ezoteriskām lietām vai okultām tēmām. Var pārņemt neizskaidrojamas bailes no “spokiem”, “astrālām parādībām” vai nāves. Dzeniet tās projām – pasaule nekad nav bijusi pilnīgi izskaidrojama un viennozīmīga. Bailes pazudīs, šīs tēmas padziļināti izpētot.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+