Sports
Ziemas sports

ASV bobsleja federācija atklāj, no kā mira Holkombs 3

Reuters/Scanpix

Titulētais amerikāņu bobslejists Stīvens Holkombs miris no plaušu tūskas, vēsta ASV Bobsleja un skeletona federācija.

Sestdien negaidīti 37 gadu vecumā mira titulētais amerikāņu bobslejists Holkombs. Bobslejists tika atrasts miris viņa istabā ASV Olimpiskās komandas treniņu bāzē Leikplesidā.

Kā vēsta ASV Bobsleja un skeletona federācija, pirmatnējie izmeklējumi liecina, ka bobslejistam bijusi plaušu tūska, kā rezultātā iestājusies nāve. Tiesa, galējais slēdziens tikšot izdarīts pēc neatkarīgās laboratorijas toksikoloģiskajiem izmeklējumiem. Sākotnējie izmeklējumi gan liecinot, ka bobslejists nebija lietojis narkotikas vai aizliegtās vielas.

Holkombs karjeras laikā piedalījās trijās olimpiskajās spēlēs, 2010.gadā Vankūverā ar četriniekiem izcīnot zeltu, kas ASV šajā disciplīnā bija pirmā augstākā kaluma godalga kopš 1948.gada. Savukārt pirms trim gadiem Sočos viņš izcīnīja bronzas medaļas divnieku un četrinieku sacensībās.

Tāpat viņš izcīnīja piecus pasaules čempiona titulus divniekos, četriniekos un komandu sacensībās. Holkombs 2006./2007.gada sezonā triumfēja Pasaules kausa kopvērtējumā divniekos, bet trīs gadus vēlāk tika pie titula arī četriniekos.
Aizvadītājā sezonā Holkombs Pasaules kausa kopvērtējumā ieņēma otro vietu divniekos, bet četriniekos bija trešais. Savukārt pasaules čempionātā divniekos viņš bija septītais, bet četrinieku konkurencē ieņēma piekto vietu.

Saistītie raksti
LA.lv