×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
14. februāris, 2017
Drukāt

Atklājam slavenību trikus: kāpēc zvaigznes izvēlas par izmēru lielākus apavus? (4)

25-696x383

Slavenības kopā ar stilistiem un dizaineriem katru iznācienu sabiedrībā rūpīgi pārdomā. Un kāds tur brīnums, jo katram solim burtiskā nozīmē sekos foto un televīzijas kameras! Ja skaistule tērpusies garajā vakarkleitā, apavus reizēm pat nevar pamanīt, bet augsti papēži ir teju vai obligāti.

Noteikti daudzi nebūs ievērojuši, bet dāmas, kas seko modei, gan būs pamanījušas, ka slavenības pa sarkano paklāju soļo ļoti lēni un piesardzīgi. Ciešāk ieskatoties, nepaslīdēs garām, ka daudzām kājās apavi, kas ir pat vairākus izmērus par lielu.

Kāpēc tā? Dzirdēti apgalvojumi, ka apavus uz lieliem pasākumiem modes nami “aizdod”. Tā nu gan nebūs patiesība, jo modes nami ir laimīgi un lepni, ja var lielai zvaigznei uzdāvināt savas jaunākās kolekcijas paraugu? (Salda dzīve, bet ne par to šoreiz stāsts!) Izrādās, viss ir daudz banālāk: skaistulēm augstpapēžu kurpēs nākas pavadīt ilgas stundas, un kājas ļoti piepampst. Lai izvairītos no neveiklas un arī sāpīgas situācijas, dāmas nodrošinās savlaicīgi, iegādājoties lielākus apavus.

Savukārt televīzijā viss izskatās praktiski ideāli! Skaidrs, ka tik nevainojams izskats prasa veselas profesionāļu komandas darbu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nez vai tagad vēl pie kurpniekmeistariem ir tā opcija, ka ieliek kurpēs speciālas liestes, lai izstaipītu?

  2. 2 iemesli. 1) jaunas kurpes kļūst ērtas tikai pēc ienēsāšanas, bet uz sarkanā paklāja nedrīkst iziet ar nēsātām kurpēm. Tāpēc, lai nevajadzētu uzberzt kājas, pērk vienam iznācienam, lielākas, bet toties absolūti jaunas. 2) ja krīt tad kāja viegli izslīd un nav traumas, klibai uz sarkanā paklāja, kaut kā ne visai izskatās.

  3. Tie stilisti un dizainieri lai paši pastaigā kurpēs ar augstu papēdi un kuras ir trīs izmērus par lielu. !00% ka tie gudrie padomdevēji ir vīrieši, kuriem nav nekādas nojēgas, ka ar tādām “liellaivām” var tikai visīsākā laikā nogāzties. Bildēs visas jaunas sievietes. Tādos gados gan kājas masveidā nemēdz pampt.

  4. Gadus 25 noteikti esmu visu laiku staigājusi ar augstpapēžu kurpēm, dejojusi balles cauru nakti līdz tulznām, gadiem katru dienu darbā esmu uz vismaz 10 cm papēdīšiem, bet nekad neesmu pirkusi kurpes, kas ir izmēru par lielu. Ar tikko pirktām kurpēm nodejojusi balli, uz rīta pusi novilkusi un atzīstu- vairs kurpes uzvilkt nevarēju, esmu divas nedēļas dienu dienā ienēsājusi šauras kurpītes- grūti, sāpīgi, bet pēc tam tik ērtas!

Draugiem Facebook Twitter Google+