Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atvelc elpu no ikdienas steigas! Horoskopi no 22. augusta līdz 4. septembrim0

Foto: Pexels

Auns

Uzmanība jāvelta ikdienas pienākumiem. Nav ieteicams strīdēties ar amatpersonām un valsts iestāžu darbiniekiem. Brīvo laiku būtu labi veltīt vaļaspriekiem un sava redzesloka paplašināšanai, dodoties nelielās ekskursijās. Piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Veselības nostiprināšanai vēlamas relaksējošas procedūras un fiziskas aktivitātes svaigā gaisā.

Vērsis

Veiksies gan darbos, gan attiecību jautājumos, tāpēc var likt lietā savu šarmu un manieres. Vēlams ieklausīties arī citu dotajos padomos, jo ar savu pieredzi var būt par maz. Lai nenokļūtu muļķīgā situācijā, jāizsakās skaidri un saprotami. Labvēlīgi apstākļi darījumiem ar kustamo un nekustamo īpašumu. Atpūtai jāatvēl pietiekami daudz laika, jo tas ietekmēs gan pašsajūtu, gan spēju domāt.

Dvīņi

Saspringts periods. Jāraugās, lai tiktu ievēroti likumi, un jācenšas izvairīties no konfliktsituācijām. Katra neskaidra situācija vai informācija uzreiz jānoskaidro vai jānoprecizē, jo vēlāk tas prasīs gan laiku, gan papildu ieguldījumus. Jāatvēl laiks pilnvērtīgam miegam un atpūtai, jo tas palīdzēs mazināt iekšējo spriedzi. Jācenšas izvairīties no steigas un spontānas rīcības emociju iespaidā.

Vēzis

Būs sajūta, ka apstākļi ir pret viņu, tāpēc ieteicams atturēties no spontāni radušos ideju realizēšanas, jo tam var pietrūkt naudas un apkārtējo atbalsta. Labvēlīgs laiks, lai parūpētos par sava ārējā tēla veidošanu, tāpēc ieteicams apmeklēt skaistumkopšanas salonu vai iegādāties jaunu apģērbu un aksesuārus. Var apmeklēt kultūras pasākumu. Nav labvēlīgs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Lauva

Būs daudz jaunu ideju, ko gribēsies ieviest dzīvē, bet labvēlīgi apstākļi ir tikai tām idejām, kas ir ātri realizējamas un neprasa papildu resursus. Jāizvairās no riskantiem darījumiem, jo risks var neattaisnoties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar attiecīgās sfēras speciālistiem. Labvēlīgi apstākļi darījumiem, līgumu slēgšanai un savas stabilitātes nostiprināšanai.

Jaunava

Jāpievēršas tiešo ikdienas darbu veikšanai un darbu pabeigšanai noteiktajos termiņos. Būs sajūta, ka citi cenšas uzspiest savu viedokli un vajadzības. Nedrīkst paļauties uz to, ka lietas pašas kārtosies, tāpēc rūpīgi jāplāno darbi. Ieteicamas relaksējoši tonizējošas procedūras iekšējā līdzsvara un spēka atgūšanai. Pastaigas dabā sniegs organismam vajadzīgo enerģiju un mazinās spriedzi.

Svari

Bez entuziasma veiks ikdienas pienākumus, jo jaušamais rudens tuvums viņos izraisīs ilgas pēc aizejošās vasaras. Viņi nebūs situācijas noteicēji, tāpēc nāksies sadarboties ar tiem, no kuriem ir atkarīga viņu stabilitāte un labklājība. Spriedzi radīs partneri personiskajā dzīvē. Lai mazinātu iekšējo diskomfortu, ieteicamas masāžas un ūdens procedūras. Uzturā jālieto dabiski un ar vitamīniem bagāti produkti.

Skorpions

Būs gatavs jauniem izaicinājumiem, tāpēc ir svarīgi sekot līdzi notiekošajam. Ja spēs būt atklāts un patiess, tad draugi palīdzēs un atbalstīs. Darba jomā jābūt precīziem un akurātiem, jo neuzmanīga vai pavirša attieksme var sarežģīt situāciju. Nav piemērots laiks darba maiņai un finanšu darījumiem. Veiksies radošajās jomās un sirdslietās. Ieteicams apmeklēt izglītojošus pasākumus.

Strēlnieks

Rūpīgi jāseko līdzi notiekošajam, jo pieaugs spriedze un var veidoties konfliktsituācijas. Jācenšas apvaldīt emocijas un, pirms kaut ko uzsāk, precizēt, vai esat pareizi sapratuši citu teikto. Jāizvairās no steigas, jo pastāv risks iegūt traumas. Uzmanība jākoncentrē uz tiešo pienākumu veikšanu. Nav piemērots laiks darījumu veikšanai un līgumu slēgšanai. Šajā periodā svarīgi ir labi izgulēties.

Mežāzis

Būs visas iespējas realizēt savas ieceres un gūt panākumus. Var uzsākt jaunus projektus, slēgt līgumus un paplašināt savu darbību. Labvēlīgi apstākļi reklāmas pasākumiem un prezentācijām. Var pirkt vai pārdot automašīnas un datortehniku. Jārūpējas par savu pašsajūtu un veselības nostiprināšanu. Ieteicams veselīgs uzturs. Brīvo laiku var veltīt savas iekšējās pasaules sakārtošanai un pastaigām dabā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ieteicams atvilkt elpu un atpūsties no ikdienas steigas un pienākumiem. Lai izvairītos no konfliktiem ar partneriem, vispirms jānoklausās, kas tiem sakāms. Lielāka uzmanība jāvelta saviem darbiem un tiešajiem pienākumiem nekā citu problēmu risināšanai. Var lūgt palīdzību ģimenei un draugiem. Jāseko līdzi pašsajūtai un jācenšas izvairīties no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes.

Zivis

Zivīm nāksies atgriezties pie tiešo pienākumu veikšanas, jo darbu būs vairāk, nekā tam vajadzīgais laiks. Lai viss ritētu gludi un ar vēlamo rezultātu, svarīgi ir ievērot pašdisciplīnu un termiņus. Jānosaka prioritātes un jāatsakās no tā, kas nesniedz ne materiālu, ne emocionālu gandarījumu. Nav piemērots laiks pirkumu veikšanai, līgumu slēgšanai un jaunu projektu uzsākšanai.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kā planētas ietekmēs mūsu ikdienu, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neuzticies svešiem cilvēkiem! Horoskopi 12.septembrim
4 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: Svaru padomi
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Zarnu infekcijas simptomi atklāti 19 bērniem un četriem bērnudārzu darbiniekiem Siguldas pusē
56 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kad ārēji sakopies indivīds ver vaļā muti, nereti ir jābāž ciet ausis 1
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Spēcīgais vējš gandrīz nogāzis sastatnes deviņstāvu ēkai uz Liepājas centrālās ielas
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Pirmdien uzspīdēs saule un pūtīs spēcīgs vējš
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Sports
FOTO: Baumanis piebremzē Nitišu, Rīgā fināls bez latviešiem
1 stunda