×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
12. jūnijs, 2017
Drukāt

Audzini sevi, nevis vīru! Skarbi, bet patiesi ieteikumi sievietēm (9)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Harmoniskas attiecības vienmēr sākas ar harmonisku sievieti. Ne ar manipulācijas prasmēm, ne slepeniem paņēmieniem, kā noturēt un likt ar sevi apprecēties, arī rokasgrāmatas topošajām sievām ir liekas. Nē. Tikai harmoniska sieviete var izveidot harmoniskas attiecības. Un punkts. Nekā citādi, uzskata psiholoģe Natālija Voinere.

Kad sievietei ir labi pašai ar sevi, kad viņa nebaidās no vientulības un var pati atrast sev interesantu nodarbošanos, kad viņai ir adekvāts pašvērtējums, kad viņa pazīst sevi un savas vajadzības, kad viņa ir rāma un mierīga, kad skaidri zina, ko vēlas, tikai tad attiecības var izdoties.

Bet sieviete visbiežāk:

– meklē vīrietī atbalstu, tādu kā sava veida kruķi;

– pastāvīgi provocē vīrieti, jo iekšēji uzskata, ka nav mīlestības un laimes vērta;

– nezina, ko grib, tāpēc cenšas izdzīvot sava vīrieša mērķus un sapņus, bet arī tas neizdodas;

– izmanto vīrieti kā psihoterapeitu;

– kļūst par piesūcekņzivi bez savas sejas, no kuras nekādi nevar tikt vaļā;

– baidās viņu zaudēt, tāpēc stingri kontrolē katru viņa soli;

– cenšas visiem pierādīt savu neatkarību un tāpēc nespēj būt attiecībās;

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Sievietēm uzkāpa uz varžacs, tāpēc daža laba uzvelkas.

 2. Secinajums viens. Mamma un vecvecmamm galigi nepareizus padomus man devusas par ginenes dzivi. Macitajs ari nevisai gudrs pirms laulibam bijis,un ne ta visu izskaidrojis. (Musu macitajs sapratis manu humoru,jo pats mil jokot. Visu cienu sim gudrajam un labajam cilvekam.)
  Ko darit? Puse muza nodzivots nepareizas domas par gimenes dzivi. Izradas ari bernus nepareiza poza esam ienemusi. Tadu rakstu ari izlasiju.
  Ziepes lielas. Ka nu lai to visu labo?
  Kur rodas sie gudrie padomdeveji un raksti? Kadas skolas to visu maca?

 3. vispār, kas tas par murgojumu?

 4. Attiecībās vajag divus, vari ar savām gudrībām un it kā pareizo attiecību veidu dzīvot un tik par to domāt. Ja nebūs otrs cilvēks, kam tas ir svarīgi , nekas nesanāks. Nav tādas receptes , nav vienmēr laimīgas lozes, vairāk tukšās krīt. Tagad jau vīri , zin ja kas nepatiks varēs atrast citu puķīti ,vēl jaukāku un pumpurā.

  • Nekur nav teikts, ka tavas “gudrības” patiešām ir gudrības ? Un “it kā pareizais attiecību veids” nebūt nenozīmē ka tas ir absolūti pareizais attiecību veids ! Ja tev kas liekas “gudri” un “it kā pareizi”, tad atceries to, ka tas nebūt nenozīmē patiešām gudri un pareizi ! Varbūt, ka tam otram cilvēkam gudrais un pareizais šķiet pavisam savādāks ?
   Attiecībās patiešām vajag divus – un nebūs tā ka viena puse kaut ko savā prātā izdomās – “gudru un pareizu” – un ar varu uzspiedīs otrai pusei ! Jāmeklē sapratne un jājautā otram – kā tam šķiet pareizi ?

 5. Un vispar daudz pretrunu.. Tad tu esi piesuceknzivs,tad parak beatkariga… Ko isti gribeja ar so rakstu pateikt?

 6. Ja jau pasai ar sevi vienatne pietiej,un nedrikst meklet atbalstu pie viriesa,tad kam tad vispar vajadzigs virietis majas? Varbut tapec ,lai klutu kadam par kalponi aiz neko darit?

  • Jā patiešām – tiec skaidrībā ar sevi un izdomā – kam tad vispār ir vajadzīgs vīrietis ? Vai tik pēc tava prāta nesanāk, ka kalpu meklē tu pati ?

 7. Cik gadus esat bijusi laulībā,ka visas pamācāt būt egoistēm,tāpēc jau arī nav noturīgu laulību ,ka esat egoisti,domājat tikai par sevi!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+