Foto – Fotolia

Kā iemācīties piedot sev un citiem. Piedošanas varenais spēks 2

Daudzi ir nelaimīgi tādēļ, ka nemāk piedot – ne sev, ne citiem cilvēkiem. Taču nepiedošana ir smaga nasta, kas neļauj doties tālāk. Un reizēm mēs šo nastu nesam visu savu dzīvi, apzināti padarot sevi nelaimīgus. Šajā rakstā uzzināsi, kā piedot sev un priecāties par dzīvi bez negatīvām emocijām.

Zvejnieks: “tāda mērvienība malkai kā beramkubs – tas parādījās, kad tirgotāji izmantoja vecu cilvēku lētticību un smērēja kuba vietā” 2
VIDEO. “Kas notiktu, ja raķešu triecienā uzsprāgtu Zaporožjes atomstacija? Radiācija būs pa visu Eiropu?”: atbild Jānis Slaidiņš 7
Krievijas mērķis esot karā vājināt Ukrainas industriālo ekonomiku, lai tā vairāk līdzinātos kādai no Baltijas valstīm 32
Lasīt citas ziņas

Kādēļ ir jāpiedod?
Sev ir jāpiedod. Cilvēks, kas nespēj sev piedot un aizmirst pagātnes kļūdas, velk līdzi rūpju un aizvainojumu kalnus, neļaujot sev doties uz priekšu. Lūkojas atpakaļ, bloķējot jaunā ienākšanas kanālus.

Lai glāzē ielietu tīru ūdeni, tas ir jāiztīra, jāizmazgā, jānožāvē, un tikai pēc tam var liet jaunu un tīru avota ūdeni. Un tad tas būs tīrs. Iedomājies, ja netīrā glāzē ielej tīru ūdeni, kas ar to notiks? Un ja šajā glāzē jau ir ūdens, tad mēs neko tajā nespēsim ieliet.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat arī mūsu dvēsele – tas ir trauks, kuru mums vienkārši ir regulāri jātīra, jānožāvē un no jauna jāpiepilda ar tīru avota ūdeni. Tikai tā!

Bieži cilvēki uzdod jautājumu: “Nespēju piedot, ko darīt?”, “Piedot ir smagi, ko lai dara?” Pazīstamais Krievijas biznesa spīkeris un treneru reitingu līderis Radislavs Gandapass  ir paudis: “Nedariet neko, palieciet pakaļā!”

Jo tā arī notiek. Cilvēki nāk pēc padoma, lūdz palīdzību, bet kad saki – piedod sev, atlaid šo kļūdu, aizmirsti to laiku – sākas žēlabas. Tad kādēļ jūs nākat un lūdzat palīdzību? Risiniet savas problēmas tā, kā risinājāt līdz šim.

Nav cita veida, kā tikt uz priekšu. Nav laimes bez mīlestības, bet mīlestība nemēdz būt bez piedošanas!

Neviens nav teicis, ka piedot, īpaši sev un par savām kļūdām, ir viegli. Piedot ir grūti, sarežģīti, reizēm pat pārāk. Taču, „ja ilgi mocīsies, tad viss noteikti izdosies”!

Tad uz priekšu – mocīties! Tā sakot, caur ērkšķiem uz zvaigznēm!

Kā piedot?
Lai iemācītos piedot sev vai jebkuram citam cilvēkam, ir jāiemācās saprast citus. Saprast nozīmē piedot!

Vienkārši ir jāiekaļ, jāiemāna galvā jebkurā iespējamajā veidā: TAJĀ BRĪDĪ ES DARĪJU VISU, KO VARĒJU! TAJĀ BRĪDĪ BIJU TIEŠI TADĀ FIZISKĀ UN EMOCIONĀLĀ STĀVOKLĪ UN DARĪJU VISU IESPĒJAMO!

Tu nevienam negribēji nodarīt pāri, pat ja gribēji, tad neko citu izdarīt nevarēji. Nu, pietrūka zināšanu, gudrības tajā brīdī – vienkārši saproti to!

Tā ir vissvarīgākā atziņa ceļā uz piedošanu.

Ir svarīga vēlēšanās, kvēla vēlēšanās piedot sev, atbrīvoties no aizvainojuma pret sevi pašu. Ja ir vēlēšanās, tu izmantosi visas metodes, visas iespējas un visus resursus, kuri nepieciešami, lai sev piedotu. Un tu iemācīsies piedot. Svarīgākais – mācīties to darīt!

Lūk, dažas metodes – lasi tās nākamajā lapā!

Uzraksti sev vēstuli
Vēstuli var rakstīt jebkurā formā, svarīgākais – jāraksta ar roku, nevis uz datora. Pārlasi, bet vislabāk pārraksti tik ilgi, kamēr nejutīsi atvieglojumu visā ķermenī.

Klausies pašpiedošanas meditācijas
Tās var atrast internetā, bet var ierakstīt arī pats. Neliels audiofails, apmēram 20 – 25 minūtes garš, mierīga mūzika un vārdi, kas ved uz piedošanu. To jāklausās tik ilgi, līdz sajūtams atvieglojums un vairs nav sajūtas, ka dvēsele smeldz.

Runā pats ar sevi
Katru dienu, ja rodas nepatīkamas sajūtas krūšu apvidū, saki sev vārdus, kurus uzrakstīju augstāk. Tavs uzdevums ir pārliecināt savu iekšējo kritiķi, ka darīji visu labāko, kas tajā brīdī bija iespējams. Tu nekur neesi vainīgs, viss notika tā, kā notika. Viss notiek uz labu, jo tieši tā situācija tev kaut ko iemācīja, kaut ko atklāja un kaut ko sniedza.

Hoponopono
Šis ir universāls un ļoti iedarbīgs paņēmiens. Atceroties jebkuru nepatīkamu notikumu, kuru nekādi nespēj sev piedot, atkārto četras frāzes: “Man ir ļoti žēl!”, “Piedod!”, “Es tev pateicos!”, “Es tevi mīlu!”.

Lai aizmirstu un atlaistu situācijas no iepriekšējās dzīves, noderīgas ir šādas frāzes: “Es sev piedodu!”, “Es sevi pieņemu!”, “Es sevi atzīstu!”, “Es sevi atlaižu!”, “Es sevi mīlu!”

SAISTĪTIE RAKSTI

Ar dievu aizvainojumi! Aizmirsti aizvainojumus! Atbrīvojies no aizvainojumiem! Un ej uz priekšu ar tīru sirdi, vieglu garu un atvērtu dvēseli!

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
FOTO. “Viņi parādīs, kas ir īstie karaliskās ģimenes locekļi”: princis Viljams un Keita Midltone dosies uz Ameriku
VIDEO. Pēc pašas izraisītas smagas autoavārijas mirusi Holivudas aktrise Anna Heša
Visa kā šodien būs daudz. Pat daudz par daudz. Horoskopi 14.augustam
Elvīra, Velga un Rēzija – šīs dienas gaviļnieces. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Zvejnieks: “tāda mērvienība malkai kā beramkubs – tas parādījās, kad tirgotāji izmantoja vecu cilvēku lētticību un smērēja kuba vietā” 2
VIDEO. “Kas notiktu, ja raķešu triecienā uzsprāgtu Zaporožjes atomstacija? Radiācija būs pa visu Eiropu?”: atbild Jānis Slaidiņš 7
Krievijas mērķis esot karā vājināt Ukrainas industriālo ekonomiku, lai tā vairāk līdzinātos kādai no Baltijas valstīm 32
“Lielākā daļa pat nesaprot, kā rēķinus apmaksāt!”: Čerkovskis skaidro sabiedrības izpratni par enerģētiku
Nākamnedēļ laikapstākļi būtiski mainīsies. Ko sinoptiķi prognozē?
Lasīt citas ziņas
Var gadīties, ka uz kādu mirkli tu šodien pazaudēsi saikni ar realitāti… Horoskopi 13.augustam 2
Uz Eirovīzijas rīkošanu pretendē septiņas Lielbritānijas pilsētas 5
Jauniešu influenceri Rodžers, Kašers, Garkalne un Rīgas mērs cenšas iedibināt jaunu festivālu “Tramplīns” 4
FOTO. Mesa ar enerģisko lielkoncertu “Svaigā gaisā” pierībina Andrejsalu 6
VIDEO. Pasaulslavenā grupa “Coldplay” koncertā Briselē vienojas kopīgā dziesmā ar ukraiņu rokgrupas solistu 8
VIDEO. Pacients aizkustināts līdz asarām, kad terapijas zirgs mierīgi noliek galvu uz viņa krūtīm
“Ir jāanulē Latvijā līdz šim izdotās uzturēšanās atļaujas un vīzas tiem, kas atbalsta Krievijas agresiju,” rosina Egils Levits
VIDEO. Henriks Danusēvičs par partiju solījumiem: “80% no solītā viņi izdara pretēji!” 8
VIDEO. “Kas notiktu, ja raķešu triecienā uzsprāgtu Zaporožjes atomstacija? Radiācija būs pa visu Eiropu?”: atbild Jānis Slaidiņš 7
FOTO. Saglabāts pat saimnieka krēsls, kas pildīts ar salmiem! Kā Viktors apvieno senu Jūrmalas vasarnīcu ar mūsdienu arhitektūru 3
FOTO. “Viņi parādīs, kas ir īstie karaliskās ģimenes locekļi”: princis Viljams un Keita Midltone dosies uz Ameriku
FOTO. Vērmanes dārzā par 78 tūkstošiem eiro atklāta atjaunotā Rīgas vecākā strūklaka 5
Līvānu novadā skolēniem arī nākamajā mācību gadā būs brīvpusdienas 1
“Lielākā daļa pat nesaprot, kā rēķinus apmaksāt!”: Čerkovskis skaidro sabiedrības izpratni par enerģētiku
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Līgatnes dabas takās varēs izzināt susuru dzīvesveidu
20:34
Galvenie iemesli, kāpēc jauni un lietoti auto kļūst dārgāki
20:15
Amerikāņu astronauts Edgars Mitčels nosūtītā vēstulē Obamam atklājis, ka citplanētieši nepieļaus kodolkarus uz Zemes
18:55