
Kā iemācīties piedot sev un citiem. Piedošanas varenais spēks 2
Daudzi ir nelaimīgi tādēļ, ka nemāk piedot – ne sev, ne citiem cilvēkiem. Taču nepiedošana ir smaga nasta, kas neļauj doties tālāk. Un reizēm mēs šo nastu nesam visu savu dzīvi, apzināti padarot sevi nelaimīgus. Šajā rakstā uzzināsi, kā piedot sev un priecāties par dzīvi bez negatīvām emocijām.
Kādēļ ir jāpiedod?
Sev ir jāpiedod. Cilvēks, kas nespēj sev piedot un aizmirst pagātnes kļūdas, velk līdzi rūpju un aizvainojumu kalnus, neļaujot sev doties uz priekšu. Lūkojas atpakaļ, bloķējot jaunā ienākšanas kanālus.
Lai glāzē ielietu tīru ūdeni, tas ir jāiztīra, jāizmazgā, jānožāvē, un tikai pēc tam var liet jaunu un tīru avota ūdeni. Un tad tas būs tīrs. Iedomājies, ja netīrā glāzē ielej tīru ūdeni, kas ar to notiks? Un ja šajā glāzē jau ir ūdens, tad mēs neko tajā nespēsim ieliet.
Tāpat arī mūsu dvēsele – tas ir trauks, kuru mums vienkārši ir regulāri jātīra, jānožāvē un no jauna jāpiepilda ar tīru avota ūdeni. Tikai tā!
Bieži cilvēki uzdod jautājumu: “Nespēju piedot, ko darīt?”, “Piedot ir smagi, ko lai dara?” Pazīstamais Krievijas biznesa spīkeris un treneru reitingu līderis Radislavs Gandapass ir paudis: “Nedariet neko, palieciet pakaļā!”
Jo tā arī notiek. Cilvēki nāk pēc padoma, lūdz palīdzību, bet kad saki – piedod sev, atlaid šo kļūdu, aizmirsti to laiku – sākas žēlabas. Tad kādēļ jūs nākat un lūdzat palīdzību? Risiniet savas problēmas tā, kā risinājāt līdz šim.
Nav cita veida, kā tikt uz priekšu. Nav laimes bez mīlestības, bet mīlestība nemēdz būt bez piedošanas!
Neviens nav teicis, ka piedot, īpaši sev un par savām kļūdām, ir viegli. Piedot ir grūti, sarežģīti, reizēm pat pārāk. Taču, „ja ilgi mocīsies, tad viss noteikti izdosies”!
Tad uz priekšu – mocīties! Tā sakot, caur ērkšķiem uz zvaigznēm!
Kā piedot?
Lai iemācītos piedot sev vai jebkuram citam cilvēkam, ir jāiemācās saprast citus. Saprast nozīmē piedot!
Vienkārši ir jāiekaļ, jāiemāna galvā jebkurā iespējamajā veidā: TAJĀ BRĪDĪ ES DARĪJU VISU, KO VARĒJU! TAJĀ BRĪDĪ BIJU TIEŠI TADĀ FIZISKĀ UN EMOCIONĀLĀ STĀVOKLĪ UN DARĪJU VISU IESPĒJAMO!
Tu nevienam negribēji nodarīt pāri, pat ja gribēji, tad neko citu izdarīt nevarēji. Nu, pietrūka zināšanu, gudrības tajā brīdī – vienkārši saproti to!
Tā ir vissvarīgākā atziņa ceļā uz piedošanu.
Ir svarīga vēlēšanās, kvēla vēlēšanās piedot sev, atbrīvoties no aizvainojuma pret sevi pašu. Ja ir vēlēšanās, tu izmantosi visas metodes, visas iespējas un visus resursus, kuri nepieciešami, lai sev piedotu. Un tu iemācīsies piedot. Svarīgākais – mācīties to darīt!
Lūk, dažas metodes – lasi tās nākamajā lapā!
Uzraksti sev vēstuli
Vēstuli var rakstīt jebkurā formā, svarīgākais – jāraksta ar roku, nevis uz datora. Pārlasi, bet vislabāk pārraksti tik ilgi, kamēr nejutīsi atvieglojumu visā ķermenī.
Klausies pašpiedošanas meditācijas
Tās var atrast internetā, bet var ierakstīt arī pats. Neliels audiofails, apmēram 20 – 25 minūtes garš, mierīga mūzika un vārdi, kas ved uz piedošanu. To jāklausās tik ilgi, līdz sajūtams atvieglojums un vairs nav sajūtas, ka dvēsele smeldz.
Runā pats ar sevi
Katru dienu, ja rodas nepatīkamas sajūtas krūšu apvidū, saki sev vārdus, kurus uzrakstīju augstāk. Tavs uzdevums ir pārliecināt savu iekšējo kritiķi, ka darīji visu labāko, kas tajā brīdī bija iespējams. Tu nekur neesi vainīgs, viss notika tā, kā notika. Viss notiek uz labu, jo tieši tā situācija tev kaut ko iemācīja, kaut ko atklāja un kaut ko sniedza.
Hoponopono
Šis ir universāls un ļoti iedarbīgs paņēmiens. Atceroties jebkuru nepatīkamu notikumu, kuru nekādi nespēj sev piedot, atkārto četras frāzes: “Man ir ļoti žēl!”, “Piedod!”, “Es tev pateicos!”, “Es tevi mīlu!”.
Lai aizmirstu un atlaistu situācijas no iepriekšējās dzīves, noderīgas ir šādas frāzes: “Es sev piedodu!”, “Es sevi pieņemu!”, “Es sevi atzīstu!”, “Es sevi atlaižu!”, “Es sevi mīlu!”
Ar dievu aizvainojumi! Aizmirsti aizvainojumus! Atbrīvojies no aizvainojumiem! Un ej uz priekšu ar tīru sirdi, vieglu garu un atvērtu dvēseli!
Avots: “mirror-venus.ru”