Kultūra
Mūzika

Augustā Ikšķilē salidos Latvijā populārākie dziedošie aktieri 0


Dita Lūriņa
Dita Lūriņa
Foto – Karīna Miezāja

Jau pēc mēneša – 12. augustā – nesen atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē norisināsies Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums, pavēstīja producents Jānis Viduskalns.

Krāšņajā koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru ansamblis “Greizais Ratiņš” (Valdis Zilveris, Dace Bonāte, Ivars Puga, Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Uldis Anže), Dita Lūriņa-Egliena, Mārtiņš Egliens, aktieris Varis Vētra, kā arī Daugavpils teātra aktieri Māris Korsietis, Kristīne Veinšteina, Egīls Viļumovs un Lidija Breska.

Muzikālo pavadījumu nodrošinās dažādu mūzikas instrumentu spēlējošie aktieri. Savukārt dziesmu starplaikos, piesakot nākamo izpildītāju, tiks izspēlētas teātra miniatūras.

“Šī būs lieliska iespēja vienuviet sastapt Latvijas labākos un populāros dziedošos aktierus, lai kopā ar viņiem izdziedātos no sirds un labi pavadītu vakaru, bet pēc koncerta izdejotos “Rumbas Kvarteta” pavadījumā,” gaidāmo pasākumu ieskicē režisors Valdis Lūriņš, savukārt sarīkojuma muzikālais vadītājs Valdis Zilveris sola, ka programmā tiks iekļautas mīļas un klausītājiem labi pazīstamas dziesmas.

Pasākuma laikā tiks pieejama “Dziedošo aktieru salidojuma koncertprogramma” – grāmata ar koncertā skanošo dziesmu vārdiem, kas ļaus klausītājiem ne tikai dziedāt līdzi, bet arī iegūt savā rīcībā īpašu piemiņas izdevumu. Pie katras dziesmas būs pievienots dziedošā aktiera foto un vieta autogrāfam, lai pēc koncerta varētu pieiet pie sava iemīļotā aktiera un palūgt tajā ierakstu. Turklāt, tā kā pasākums notiek Ikšķilē, vesels atvērums Dziesmu grāmatā tiks atvēlēts informācijai par Ikšķili, pilsētas ievērojamākajām vietām un vēsturei.

LA.lv