×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. augusts, 2013
Drukāt

“Baltcom” kopā ar telekomunikāciju pakalpojumiem pārdos arī elektrību

LETALETA

Uzņēmums “Baltcom” turpmāk komplektos ar televīzijas, telefonijas un interneta pakalpojumiem pārdos arī elektrību, šodien preses konferencē informēja uzņēmuma valdes loceklis Gints Kiršteins.

Viņš norādīja, ka jau pusgadu uzņēmums ir strādājis pie šī biznesa virziena attīstības. “Baltcom” šī gada vasarā veica padziļinātu izpēti un konstatēja, ka iedzīvotājiem elektroenerģijas piegādātāja izvēlē svarīgākie faktori ir cena, izmaksu prognozējamība un ērtības, samazinot apmaksājamo rēķinu skaitu.

AS “Sadales tīkls” jau ir noslēdzis sistēmas lietošanas līgumu ar “Baltcom” par savstarpējo informācijas apmaiņu.

“Baltcom” sākotnēji piedāvās klientiem elektroenerģiju noteiktā apjomā – 75 vai 100 kilovatstundas mēnesī par fiksētu abonēšanas maksu uz 24 mēnešiem komplektos ar “Baltcom” televīzijas, telefonijas un interneta pakalpojumiem.

Ja elektroenerģijas patēriņa apjoms tiks pārsniegts, klients norēķināsies par pārtērēto elektroenerģiju par noteiktu cenu – 11,7 santīmi par kilovatstundu. Pakalpojumam varēs pieteikties trīs mēnešus līdz 2013.gada 5.novembrim.

Pašlaik uzņēmuma darbību ierobežo neskaidrā situācija mājsaimniecību elektroenerģijas tirgū, jo nav notikusi tirgus liberalizācija.

Biznesa portālam “Nozare.lv” Kiršteins teica, ka sākotnēji uzņēmums elektroenerģiju piedāvās komplektos ar telekomunikāciju pakalpojumiem. Ieviešot Latvijā elektroenerģijas brīvo tirgu mājsaimniecībām, “Baltcom” varētu elektroenerģiju tirgot arī atsevišķi.

Reāli “Baltcom” elektroenerģijas tirdzniecību sāks no 1.oktobra tiem klienti, kuri izvēlēsies minēto pakalpojumu līdz 5.septembrim. Kiršteins piebilda, ka klientiem tiek piedāvāta iespēja vienu reizi līguma darbības laikā mainīt līguma nosacījumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+