Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
21. februāris, 2016
Drukāt

Baudot ziemas priekus, traumas guvuši trīs cilvēki

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Aizvadītajā diennaktī, baudot ziemas priekus uz kalniem, traumas guvuši trīs cilvēki, aģentūrai LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Zemgales reģionā 12 gadus vecs zēns, laižoties lejā no neliela kalna ar slēpēm, pakritis un atsities pret nūjām. Zēns nogādāts slimnīcā ar vēdera sasitumu un ar aizdomām par vēdera iekšējo orgānu traumām.

Savukārt Žagarkalnā 31 gadu veca sieviete slēpojusi un kritusi. Viņa nogādāta slimnīcā ar elkoņa mežģījumu. Tāpat Vidzemes reģionā slēpojot cietis 15 gadus vecs zēns. Viņš kritis un nogādāts slimnīcā ar kājas lūzumu.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1320 izsaukumiem, no tiem 200 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Aizvadītajā diennaktī Kurzemes reģionā trīs sievietes guvušas ķermeņa atdzišanu. Vienā gadījumā 83 gadus veca sieviete vairākas dienas mitinājusies neapkurinātā istabā, kā rezultātā guvusi ķermeņa atdzišanu, savukārt citā gadījumā ķermeņa atdzišanu guvusi 80 gadus veca sieviete, kura nezināmu laiku pavadījusi ārā, šķūnītī.

Abas sievietes nogādātas slimnīcā. Abām sievietēm bijuši hroniskas slimības saasinājumi, kas ietekmējis šo sieviešu nespēju parūpēties par nokļūšanu siltumā, skaidroja Malēja.

Kā arī ar ķermeņa atdzišanu slimnīcā nogādāta 31 gadu veca sieviete, kura, būdama alkohola reibumā, aizmigusi pie savas mājas sniega kupenā.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+