×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
14. augusts, 2015
Drukāt

Bēgļus varētu uzņemt audžuģimenēs (294)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijai paredzētos bēgļus līdzīgi kā studentus varētu uzņemt audžuģimenēs, žurnālistiem pastāstīja Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane, kuras vadītajai darba grupai jāizstrādā Latvijas apstākļiem piemērota sistēma 250 patvēruma meklētāju uzņemšanai.

Darba grupa vakar uzklausīja nevalstiskās organizācijas. “Manuprāt, kā ļoti laba ideja tika minēta katram bēglim veidot uzņemošo audžuģimeni, kas saistītu viņu ar ļoti praktiskām lietām un palīdzētu izprast, kā Latvijā var strādāt un kādas ir nianses, kas raksturīgas Latvijas sabiedrībā. Arī apmaiņas studentiem ir šīs audžuģimenes, un ko tad tās dara – pamāca, piemēram, kā nopirkt autobusa biļeti, kur jāvēršas veselības problēmu gadījumā un tā tālāk. Šis ir ļoti labs piemērs, un, manuprāt, Latvijas sabiedrība ir vienmēr bijusi atsaucīga tieši par šiem individuālajiem gadījumiem,” uzsvēra valsts sekretāre.

Nākamajās sanāksmēs darba grupa uzklausīs reliģisko organizāciju pārstāvjus, kuri jau ir pauduši ideju par kristiešu ģimenēm, kas būtu ieinteresētas šādu audžuģimeņu radīšanā.

Tāpat darba grupa aicinās pašvaldību pārstāvjus, lai diskutētu par pilsētu iespējām uzņemt patvēruma meklētājus. Pašreizējā prakse rāda, ka daudzi patvēruma meklētāji dzīvojuši Rīgā, tomēr Pētersone-Godmane norādīja, ka šobrīd nevajadzētu koncentrēties uz paziņojumiem masu medijos par to, kura pašvaldība ir gatava vai, tieši otrādi, nav gatava uzņemt bēgļus. “Mums būs konkrētas sarunas, un tad arī runāsim par konkrētām pašvaldībām. Šobrīd nav runas, ka mēs kādu bēgli piespiedu kārtā izmitināsim kādā pašvaldībā. Patvēruma saņēmējs ir Latvijas iedzīvotājs, un, ja šāda persona būs atradusi darbavietu konkrētā pašvaldībā, viņam ir tiesības dzīvot attiecīgajā pašvaldības teritorijā.”

Darba grupas locekļi ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem arī diskutējuši par kapacitātes celšanu, lai bēgļi apgūtu latviešu valodu un būtu informēti par Latvijas vēsturiskajiem aspektiem un kultūru.

Darba grupā tiks diskutēts ar musulmaņu organizācijām par seju aizsedzoša apģērba nēsāšanas jautājumu, sacīja Pētersone-Godmane. Reliģiskās organizācijas varētu tikt aicinātas uz kādu no nākamajām darba grupas sēdēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (294)

 1. Laba ideja!!! Tagad katrs Latvijas Valdības loceklis varēs katrs paņemt pa audžu bērnam,tie,kuri bagātāki varēs paņemt vairākus!!! Godājamie ierēdņi parādiet arī Jūs savas patriotiskās jūtas un žēlsirdību!!! Ideāls bēgļu problēmas risinājums-vai nē?!!!

 2. Audžuģimenes no laimes raudās par saviem audžubērniem 😀

 3. Tad aiziet!!! Katram deputātam pa bēglim mājās un varēs tad “audzināt”!!!
  Ko vēl izdomās??? Pētersones- Godmanes kundze!!! Jūs lai būtu pirmā kas savā mājā paņemtu VISMAZ vienu patvēruma meklētāju!!!
  Tad paskatīsimies, cik mierīgu sirdi katru rītu dosieties uz darbu atstājot savu “ciemiņu” savās mājās!!!?

 4. tad jau sauciet lietas istajos vardos… jus uznjemat beglus savaas gimenees , maksaajiet par vinjiem uzturat utt , bet to naudu kas ir paredzeta begliem mes savaksim, jo mums taks par maz ar algas pielikumu, mums taks ir jadziivo un jauzdziivo , netaka jums parastie lautinji, tikai jaizdziivo……

 5. Nu tad paraadi tautai Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane piemeeru un panjem kaadus paaris beegljus un izmitini pie seviim!Galiigi jau juus tai valdiibaa esiet aplami palikushi,cilveekiem nav ko dot eest saviem gjimnes locekljiem,te veel .. grib lai baro un izmitina,varbuut veel savas sievas aizdot ko?.. tieshaam!Labaak domaajiet pat Latvieshu tautu neviss par kaut kaadiem tur ..!

 6. Godmaņa kungs ar kundzi varētu rādīt piemēru un sākt ar bēgļu uzņemšanu pie sevis – audžuģimene taču 🙂

 7. Demokrātija un vēlēšanas tāda jocīga padarīšana-ejam vēlam,ceram uz ko labāku…ko dabūjam pretī….Godmanes kundze(pēc jūsu paustā mēle nelokas uzrunā lietot otro vārdu).Tad lai Jūs būtu pirmā,kas to dara!Tikai lai viss neapstājas pie runāšanas,lai citi uzņem,bet Jūsu māja paliks tukša no bēgļiem.Uz priekšu!Paziņojiet publiski,ka jūsu mājā un bēgļu ģimene.Nespiediet darīt to savās runās un darbos,ko sabiedrības lielākā nevēlas.Atrunas sākas ar par Eiropas naudu,solidaritāti,drošibu utt.DROŠĪBU?Par to laikam it kā esiet atbildīga.IEKLAUSIETIES SAVOS LĪDZPILSOŅOS!

 8. Par savu bērnu es no valsts saņemu 11 eiro. Par bēglii protams būs krietni vairāk, lai man būtu motivācija viņu ņemt. Un naktīs es varēšu gulēt un zīlēt – pārgriezīs man rīkli vai nē? Nekā nebija, es labāk par 11, bet skaidri zinu, ka no rīta būšu dzīva. Pārdomas – audžubērns tāpat kā īstais var iesūdzēt mani tiesā, ka pienācīgi par viņu nerūpējos. Viņam jau būs pie kājas, ka es pelnu kā jau Latvijā un ģērbos humpalās,

 9. Savā Saeimā izmitiniet viņus, nevis iedzīvotājus apdraudiet 😉

 10. Ja valdibai vaig beglus . tad pasi nemat. Vel esat tik stulbi ka neredzat kas notiek . saciet domat beidzot pa tautu . vai tam del senci cinijas pa musu latviju ?

 11. Valdiba tiesam galvu stap durvim saspiedusi,, nekada gadijuma tos zaglu bandu nevienam neuzspiest audzu gimenes, Varbut lai valdibas cilveki visi ka viens tagat katrs panem savās gimenēs pa 5 bareniem klaidoniem, vai tas nebutu godigi!?!?!????

 12. Nu tad pirmos sērdienīšus Godmanes k-dzes ģimenē! Kādus 5 spalvainīšus…Būs jautri!Un katrā deputāta ģimenē pa 5 sērdienīšiem!
  KO PĪPĒ, LAI TIKTU PIE ŠĀDĀM IDEJĀM???

 13. Latvietis Krists Skuja Atbildēt

  Valsts drošībsargājošās. iestādes tagad sodīs visus, savus nodokļu maksātājus par nekorekti izteiktām (uzrakstītām) frāzēm par Bēgļiem, un to situāciju Latvijā, tā vietā, lai padomātu, un saprastu to, kpc cilvēki tā runā. Manuprāt, LR krimināllikumā vajadzētu ieviest pantu, kas attiektos uz Valdību, ka ir jānes kaut kāda atbildība par lēmumu pienemšanu, kuri īsākā, vai garākā laika periodā dara zaudējumus valsts budžetam, vai tautai. Nevis aprobežoties ar – “atvainojiet, tā tas nebija domāts, kā sanāca, tā sanāca” VIENU LIKUMU VISIEM.

 14. Latvietis Krists Skuja Atbildēt

  Palīdzēsim Nabaga bēgļiem. Nu kas par murgiem, kādi bēgļi, robežpārkāpēji un viss. LR rekrutē valsts aizstāvjus, bet gļēvuļus no bezsmadzeņu valstīm, kuri nespēj cīnīties par savu brīvību mēs uzņemsim atplestām rokām. Piešķiriet bēgļiem paradzētos pabalstus Mazturīgajām ģimenēm, un panāciet augstāku labklājības līmeni Latvijā. Jūs, 100 apdāvinātie prāti tautai esat, lai rūpētos par savas valsts iedzīvotāju labklājību un dtošību, bet Jūs To laiksm nesaprotat.

 15. Latvietis Krists Skuja Atbildēt

  Ko jūs tur murgojas? vinus varētu uznemt, nē, nevarētu viss. mums vini šeit vajadzīgi kā vardei tuksnesis. Nesaprotu valdību, tiešām nevar mācīties no citu valstu kļūdām? Mums noziedzības par maz, ka tos dzīvniekus gribat ielaist savās mājās? Sāksies slepkavības, izvarošanaz, un kad būs cietuši savas valsts iedzīvotāji, tad tik sāksiet domāt? Attopieties tač reiz, un beidziet līst D***ā ES. Klaunu bars tā LR valdība.

 16. Un tā darba grupa saņem algu par šādu fantastisku ideju ģenerēšanu

 17. Tad lai arī idejas autori pieņem savās ģimenēs.

 18. tad sāc uzņemt savā godmaņģimenē

 19. Man liekas,ka Pētersone-Godmane,varetu vinus visu panemt sava pasparne,butu liela skaista audzugimene,ja loti velas,jo man liekas,ka neviens Latvietis beglus nevelas uznemt pec vinu grandiozam izdaribam,citas Eiropas valstis. Es neparko nepienemtu sava gimene nevienu begli, nevaru iedomaties,mani berni kopa ar tiem cilvekiem,katru dienu baidoties,vai kadam neaizbrauks jumts. ” Grandioza ideja”

 20. ka ta valdiba nesaprot to ka iedzivotaji ir vispar pret begliem!!! vienigais ko valdiba var panak ar sito visu, ka ja ta riktigi sacelsies tauta, tak saks slaktet toss kas izdeva sitadus rikojumus par beglu uznemsanu Latvija!!! jacer ka ta nebus un valdibas kungi un kundzes naks vienreiz pie prata!!!! un ja tadel Lv iziet no Eirpoas tad tas nebus nekas slikt jo ta Eiropa tapat neko nau iedevusi tautai vienigi palikusi lielaki nodokli un veikala augstakas cenas!!!

 21. Kad liekas ,ka neko stulbāku vairs nevar izdomāt-bāms,Godmane nāk klajā ar savu žilbinošo ideju

 22. Šo Kundzi pašu vajadzētu “ielikt” kādā latviešu ģimenē. Lai pamāca kā maksāt rēķinus, būt godīgai. Es vienkārši nevaru aptvert šo stulbumu.

 23. DeathUponRetardedMorons Atbildēt

  Kas tas par debilismu?! Varbut vnk atdod visu begliem un pasiem pamest valsti? ..

 24. Tie nav studenti, kurus uzņemt audžuģimenēs, tie ir barbari!

 25. Nu tad sáksim no jums Godmanes kundze un tad péc kartas visi no saeimas un valdíbas kuri pieņéma lémumu uzņemt bégus! Cik kupla būs audžu ģimeņu saime,tāpēc jau arī pielikāt pa 800-700 eiro sev pie algas!

 26. Pašai kundzei pārīti,deputātiem arī nenāktu par skādi,un jautājums atrisināts!

 27. Kurš normāls cilvēks pieņems savā ģimenē kautkadu bēgļus un sabojāt sev dzīvi. Jūs jau sabojajat valsts mīļa visiem dzīvi ar to ka jums ir vienalga savu iedzīvotāju viedokli, jums ir galvenais lai jums kabatiņa būtu vairāk nauda un par pārējiem nospļauties. Galvenais lai imigrantiem būtu patīkami un labii. Bet jums tas viss nāks atpakaļ. Jūs deputāti nekam nederat. Zin ko es ceru ka kāds no bēgļiem pat jums parūpēsies

 28. Draiskā zebiekste, tev gan patiktu pāris nēģerus uzņemt ! ..?

 29. Skolotāju kļūda!

 30. Labāk, tauta, startējam ManaBalss platformā ar iniciatīvu: bēgļu kvotas deputātiem!

  JEB – katram Saeimas deputātam uzlikt par pienākumu savos īpašumos izmitināt pa 2,5 bēglim ar iespēju deputātiem savstarpēji tirgoties ar ietekmēm – tipa, ja Vienotība grib nolīst kādā siltākā vietiņā amatos ministrijās, viņas deputātiem ir iespēja atslogot citu partiju bēgļu kvotas.

 31. Lai parāda priekšzīmi un paņem pie sevis kādus trīs mužikus un tad redzēs.

 32. Laikam ar veselo saprātu viņai ir pašvaki. Atstāj novārtā mūsubērnus bērnunamā, bet grib uzbāst teroristus. Tiešām tautas viedoklis un domas pie kājas. Dievs lai dod viņiem prātiņu.

 33. Taisnība tiem, kuri saka, ka šie cilvēki ir tālu no tautas… Citādi viņi zinātu situāciju ar audžuģimenēm Latvijā. Katastrofāli trūkst audžuģimeņu, kurās ievietot bez vecāku aizgādības palikušos Latvijas bērnus, īpaši, ja bērni no vienas ģimenes ir vairāk par diviem…

 34. Galīgi slimi palikusi? Visus bēgļus atpakaļ no kurienes nākusi.!

 35. Gribu zināt cik tieši bēgłu audžubērnus savā gimenē uzñems pati Ilze Pētersone – Godmane ?

 36. Šausmas,vai sviestā sagājusi?Tautas Partijas simbolu atceraties?Divi pieaugušie un trīs bērni!Nu tad uz priekšu,veidojiet savu tukšuma aizpildījumu un vakaros būs ko darīt.Varēsiet izglītot Latvijai!

 37. Piemēru varētu rādīt katrs no valdības, savā ģimenē ielaižot tos agresīvos iebraucējus…

 38. dzirdēju, Jūrmalā daudz pustukšu villu, tur var ielaist, tuvāk valsts vīriem, jo viņiem jau to vajag…

 39. tik uz priekshu! Cik mums valdiba galvinu?! Radat priekszimi, katram pa diviem audzu beglishiem i problemas atrisinatas, nju vismaz vel kadu naudinu pie algas klat dabusiet, savadak jau musu valdibai tik mazinas aldzinas, ka ko tie parastie mirstigie vispar saprot….

 40. Varbūt ministri paši vēlas paņemt migrantus savās ģimenēs???? Viņiem maksā lielākus pabalstus nekā LV dzīvojošiem un vēl viņi vēlas viņus ievietot audžu ģimenēs. Man liekas, ka Jums tur nav visiem visi mājās.

 41. Lūdzu,Godmanes kundze,paņemiet savā ģimenē kādus piecus bēgļus,vismaz Jums nebūs garlaicīgi vakaros

 42. Tur tajā ministrijā notiek naudu atmazgāšana par migrantu uzņemšanu, es nesaprotu kas tev notiek?

 43. Godmanes kundze,Juus daudz lietojiet apreibinoshas vielas????????

 44. Laba ideja salīdzināt studentu un pieaugušu vīrieti ar pilnīgi citiem pasaules uzskatiem un morālām normām, varbūt tad lai katrs Saeimas deputāts sev pa kādam uz mājām paņem? viņiem mājas to atļauj, lai jau tās 10 istabas tukšas nestāv, varēs zāli pļaut un maksāt nevajadzēs.

 45. godmanes kundze jusu sejas izteiksme saxa Man ludz paris begļu ğimenites

 46. Tev ar galvu vis kartiba?
  Varbut no sakuma panem kadu begli pie sevis,nauda tev pietiekami!
  Tev jajiet kaut kur paarsteties!!!

 47. Acīmredzot Godmanes kundze nav informēta par to, kas notiek pasaulē. Vai kāds varētu noorganizēt viņai ekskursiju pa bēgļu nometnēm Vacijā vai Zviedrijā? Vai vismaz vi9deo ekskursiju?

 48. Nu kā tad!Uzņem savā ģimenē,bet neliec to darīt citiem!Tāpat jau grūti izdzīvot parastajiem Latvijas iedzīvotājiem. Bagātnieki lai ņem!

  • Man tiešām nav ko teikt! Vispirms jau mūsu pienākums un atbildība ir pabarot savus bērnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kā kāds no malas man drīkst uzspiest , ko ielaist manā ģimenē! Vai bēgļi ēdis skābētus kāpostus ar eļļas piedevu, un ar produktiem , kuri satur E-621????????? NU deputāti varētu būt, ka ēd tikai karbonādes…………..(lai padalās)……………….

 49. Jus ko?es personigi nenemtu nekadu begli sava lai vinso nogaliname mani un ievac savu gimeni mana maja.

 50. un no rita vispar nepamosties.pec uznemsanas audzu gimenes,kad nav prata tad nav prat.moska ejiet labak kaut ko pamacieties ka piem vinu kulturu a tur jau nav ko macities jo tadas nav.es nesaprotu ko Latvija vel tauta bremze nepietiek ka valdiba jau ta piespieda visus aizbrauk tos kas palika tagat vel grib tautu pavisam vnk nogalinat.jauki

 51. A varbut atdosim viņiem latviju un brauksim dzivot viņu vieta ar saviem ministriem bus kartiba

 52. Pīzdā lai uzņem.

 53. Kamēr tauta kopīgi nesacelsies tikmēr nekas nebūs un nekas nemainīdies. Papriekšu daram tad domājam.

 54. Mūsu varonīgā valdība ir vieni virnīgi idiņi un zagļi. Dot katru mēnesi viņiem 200 eur un lai dzīvo. Paskatītos kurš no visie runātājiem un ekanomistiem izvilktu 6 mēnešus pēc kārtas.

 55. Varbut Jūs pati varat uzņemt tos spridzinātājus. Sarunājat ar saviem esošajiem un bijušajiem kolēģiem – tiem tagadējiem oligarhiem, kas par nesazakto valsts naudu sapirkuši īpašumus un sacēluši villas Jūrmalā, Baltezerā, Mārupē utt. Lai tur arī izmitina. Un tādejādi nebūs jātērē ne valsts līdzekļi, ne Jūsu dārgais laiks. Plus – nopelnīsat pie saviem Milioniem vēl kādu drusciņu.

 56. pajautaaa kas njems pirms runaaa…raadi piemeeru

 57. kapec tad no bernu namiem nevar njemt ka janjem melnie mori..mezhonji..kursh vinjus njems audzhu gjimenene…tu domaa ko runaaa…!!!

 58. Atsaucīga par gadījumiem Atbildēt

  “..sabiedrība ir vienmēr bijusi atsaucīga tieši par šiem individuālajiem gadījumiem,”
  Tieši par šiem.
  Kundzītei acīmredzama smadzeņu aptaukošanās 🙁

 59. Cienījamā Ilze Petersone-Godmane ej tu ..

 60. Viņai ar Ivar nepietiek, gribās jaunāku un eksotiskāku, uz priekšu , tautu neinteresē tie graši, kurus atvēlēs, bet gan drošība, … he…

 61. Nemūžam, izvarotājus, agresīvus tēviņus nevienā ģimenē neuzņems
  , ja nu vienīgi deputāt ģimenēs, kuri atbalsta šo ieceri! Lai Ivaram veicās!

  • veicĀs. Šodien veicAs. Lai veicas (apgūstot latviešu valodas pamatskolas kursu)!

   • Neatceros, kā sauca to diagnozi, kur simptoms ir piesieties gramatikas kļūdām, bet reāli tāda diagnoze pastāv 😀 Komentāru un sms valoda jau sen vairs neiztur nekādu gramatikas un pareizrakstības kritiku, tā jau sen dzīvo savu dzīvi, savu satura un galvenās domas dzīvi. Bet, tie, kam vajag literāri pareizu valodu baudīt, lai iet ministru kabinetu mājas lapās un lasa atsperdamies un nevajag piesieties pie tautas rakstītā.

    • Ar ko gan var traucēt pareiza gramatika? Tā ir elementāra cieņa pret savu tautu un savu valodu, un arī saviem skolotājām.
     Man riebjas lasīt komentārus, kur ir – esu, gūlta utt., par lamuvārdiem nemaz nerunājot.

 62. nu ko latvjus no latvijas prom bet begljiem laba peļņa ub dzīve

 63. Lai tik rāda piemēru un ar savu večuku tik uzņem laimīgi.

 64. Jo tālāk,jo trakāk.Godmaņi lai sāk rādīt piemēru,lūdzu esiet audžuģimene

 65. Juus vispaar esat normaali!!!!!

 66. lai dievs stav mums visiem klat.. Atbildēt

  kur jums atrodas prats?jums tai galva gaalliigii nau viss ok?smadzenu vieta skaidas atrodas?ka jis varat ko tadu teikt?dvj varbut aretu izdot yadu likumu ka beglus varetu izmitinat “auktosedoso”jusu apertamentos vai jusu pasu prsonigajas privatmajas,jus visi tikai visu ko gribat darit ar tiem izdzimteniem begliem kad beigss bus vnk japakaras:@panemiet pati kadus 10beglus pie sevis majas un padzivojiet pasi ar viniem ak vai nee aizmirsu jus esat parak austa lai nemtu pie sevis,fij sai latvijai,kauns par to kad seit dzivoju..

 67. Mīļā! Vai tu gaīgi jau esi nojūgusies?

 68. Mūsu mazajā tautā ir ap 250 miljonāri
  Lai uzņem pie sevis. Vai arī Rīgas ZOo
  var uzbūvēt papildus pērtiķu krātiņus jaunus.

 69. Suutat visus beegljus pie manis! Man plasha sirds un kuuts kur tos beekljus pakaart! Godmanei ar vieta ir ja veelaas ar saviem beegliishiem apvaakt latviju! Stulbums! Pagaashgad atbraucu no aarzemeem lai atkal paraadiitos veelme tiities prom jo te jau tie augsto amatu cilveeki ir tikpat gudri kaa fish and chips bodees cilveeki anglijaa

 70. Tas ir genocīds pret LATVIJAS tautu.
  Viņi 22 milijoni mēs 2 milijoni.
  Eiropā notiek Baltās rases genocīds.
  100 gadi atpakal bijam 80%
  Tagad ap 11% PALIKUŠI eiropeīdās rases pārstāvji.

 71. Paskatoties uz šo kundzi,viņa varētu kādus 10.gb pieņemt pie sevis….

 72. Vinja kko lieto pa kluso?

 73. Es ceru, ka idejas autore būs pirmā kas ar savu priekšzīmi rādīs tautai ceļu

 74. Jus tur ko Latvijas valdiba galigi debili esat visi?

 75. Resna cuka swiesta sagajusi pawisam

 76. Cik ņemsi pie sevi dzīvot un vai vīram cukurfabrikā nevajag darbiniekus?

 77. es lai tādus laistu savā mājā! naktī visiem pārgriezīs rīkles un dzīvos manā miteklī. Gan jau valdība drīz izdos likumu ka bēglis ģimenē ir obligāta prasība.

 78. Lieliska ideja! Godmanis gudrs cilvēks, pensionārs , varētu parādīt teicamu paraugu!. Nebūtu problēmu, jo labam paraugam daudzi sekotu!

 79. Gjimenju izjaukshana …. Jaunus puišus ievietot ģimenēs- trakums!!!

 80. ..pipargazes un viskautkas tads lai justos kautcik drosi…..tik loti zel ka tie bus latviesi.jo salidzinot ar mums tie maitas ir psihi.par musu berniem viniem nosplauties,..

 81. manuprat tas idejas nekur neder,nepietiek ,ka savejie izvaro latviesu meitenes,tagad panems vel vairak izvarotajusus un slepkavas.pasiem latviesiem nav kur stradat ar latviesu valodas zinasanam,a jus nemat tadus,kas nesaprot ne valodu ne ko.Ta tik turet,policijai bus darbs pilnas rokas un morgi bus pilni ar likiem.Varbut jums tur ar tam “tipa ” gudrajam galvam pasiem vajadzetu panemt aizbildnieciba imigrantus.Ja un protams iepazistiniet ar musu kulturu un vesturi,izststiet visu viniem,lai mes Latviesi butu vieglaks merkis iznicibai.Kapec tad krievus negribejat nemt?Man kauns ,ka esmu Latvietis un kauns par Latviju.Tas jau tik manas parasta ieredna domas,darat ka gribat,bet manuprat tas ne pie ka laba nenovedis

  • vina tak nav latviete ar savu goldman un vinai nerup kas notiek ar Latviju un latviesiem….vinai ir kur aizlaisties….vina biida kartejo biznesa planu par ko labi maksa.

 82. Zināt ko, mēs par jums vairs ne balsosim.

 83. Akdievs.kas tas par sviestu.lai tad ta gudra petersone nem visus beglus un lai audzina.galigi ar galvu nedraudzejas.nolincos gan pasu godmani un plus apkartejos tie psihopati.murgs kkads.kapec vispar jauznem tie badmiras ja pat par latviesiem parupeties nevar.cukas…..

 84. Prātiņ,nāc mājās!Kā gan to domā panākt?Loteriju rīkos,vai?

 85. vai viņa pati gatava pieņemt kādu nabaga bēglīti????????

 86. Ilzit uznem vienu begliti un tad padoma velreiz! Nesaprotu ….

 87. vai vinā pati paņems kādu nabaga bēglīti????????

 88. Iesaku Jums, Godmanes kundze,uzņet abiem ar Godmaņa kungu kādus bēgļu bērneļus,jo pašiem savu bērniņu nav, …

 89. Ilzei Pētersonei-Godmanei lidzekli atlauj uznemt visus cik brauc.

 90. Vienkarsi sausmas!

 91. Jo tālāk, jo trakāk! Drīz izdos likumu, ka katrai Latvijā dzīvojošajai ģimenei ir jāutur viena bēgļu-es gan teiktu, labumu meklētāju- ģimene.

 92. beglu problemas risinasana,nav kur izmitinat,nav par ko barot,auklejaties pasi ar begliem

 93. Kaa ko taadu vsp var pateikt , ..

 94. Tu tak esi .. Pati vari uzņemt cik vien vēlies. Vai labāk brauc pie viņiem

 95. Cik panems ieksletu ministrs?

 96. Deputati tiesam varetu uznemt savas gimenes un radit priekszimi.Tikai tad, ja tiks izvarotas vai pat noslepkavotas vinju gimenes sievietes, lai “nemet kazoku uz otru pusi”.Sitie begli jau ne ar ko neatskiras no tiem, kas ir Zviedrija un Vacija- izvaro un slepkavo.

 97. Jaa, ja audzzuggimenees ievietotu mazus beerninjus, kuri palikushi bez vecaakiem, nevis samaitaatus pusaudzzus , kuriem smadzenes jau izskalotas un pieaugushus cilveekus, kuriem virsuu paskatoties jau neomuliigi paliek, kur nu veel izmitinaat – buutu ggimenes, kuras uznjemtos ruupes,par shiem kara beegljiem. Kur ir vinji? Kur ir shie beerni?! Neesmu nekur ne lasiijusi, ne redzeejusi, ka liidziigi kaa no Ukrainas paliidzzeetu tieshi beerniem. Bet jauni, speeciigi, veseliigi viirieshi – neizskataas ne peec beegljiem, ne cieteejiem, ne ar peec taadiem, kuriem jaasniedz paliidziiba.
  Pat visdziljaakajos laukos taadus nelaistu, kur nu veel kuutii. Lai piesaarnjo pilseetas ne muusu mezzus un laukus!!! Ceru uz audzuggimenju sapraatiigiem leemumiem!!!

 98. Jā!! Lai jau izvaro visas sievietes mājās utt! Nekad dzīvē! Nekad! Ne galdu dalīt, ne gultu, ne visu pārējo! Nekad mūžā! Apdraudēt savu un savas ģimenes drošību! Ko vēl piedāvāsi!?! Izkūkoji pavisam!!!

 99. Patvēruma saņēmējs ir Latvijas iedzīvotājs, un, ja šāda persona būs atradusi darbavietu konkrētā pašvaldībā, viņam ir tiesības dzīvot attiecīgajā pašvaldības teritorijā.
  interesanti, kapec Latvijas pilsoni, latviesi, kas strada Riga, dzivo vai dzivoklus ire Jelgava, Dobele, utt?????? kapec neperk Riga? tapec. ka nepietiek naudas sadai ekstrai! bet begliem ta nauda bus? vai iedos dzivoklus par velti????

 100. Atbalstu Iekšlietu ministrijas valsts sekretāres Ilzes Pētersones-Godmanes ierosinājumu. Ja kāds negrib ņemt, nevajag. Bet būs daudzi latvieši un citu tautas Latvijas pilsoņi un nepilsoņi, kas pieņems pie sevis šos bēgļus. Ja kāds tur bija kaut ko pastrādājis, tas neliecina, ka visi tādi ir.
  Nevajag kurināt naidu starp cilvekiem. Latvija spēj ik gadu uzņemt līdz pat 20000 bēgļu un nav ko te mūs padarīt par nespējīgu tautu.

  • cilveeki domaajat tak cienreiz ar galvu ari , ..

  • Ja esat tik gudrs ,tad tik lūdzu uz priekšu.Visas durvis vaļā,ņemiet cik gribat neviens neatteiks,jo vairāk jo labāk.

  • laikam esi no tvaika ielas vai no ģintermuižas izmucis

  • esi,liekas no tvaika ielas,vai ģintermuižas bēglis.pamuļķis

  • Ja cerat uz lētu un mazprasīgu darbaspēku (citu izskaidrojumu Jūsu komentāram nevaru iedomāties, pieaugušam cilvēkam būtu jāsaprot, ka globālos procesus virza pragmatiski, nevis humāni apsvērumi), tad pastāv risks, ka šis lētais darbaspēks beigu beigās kopumā izmaksās pārāk dārgi. Un kur tad pie mums šobrīd veidojas vai tiek plānotas ražotnes, kurām būtu nepieciešami ik gadu daudzi tūkstoši darba roku? Varbūt labāk domāt par ražošanas procesu optimizāciju un pietiekamas samaksas nodrošināšanu jau esošajam darbaspēkam?

  • Dikti stipri esi sasities… Uzmanīgāk pa ielu staigā…

  • Man skiet , ka tu galvinju busi kaut kur saspiedis, tapat ka musu augstmani. Ja tev tik ljoti fascine si ideja, tad ludzu sac uznjem personiski sievas vieta pariti gar katru sanu ! Lai uznjemtu sadas personas savas majas, piemaksajiet kadu naudu velaties un atbilde butu “NEE”. Visi vai ne visi ir labi vai slikti, bet mes ikkatrs zinam, kas notiek musu mazaja Latvija un tur nav vietas begljiem teroristiem. Vinji ir tadi un ka vinji speja sava valsti dzivot lidz sim ta ari, lai turpina dzivot vinji pie visam vardarbibam jau ir radusi ! Tik tiesam, lai Dievs sveti Latviju un augsti sedosiem pat nezinu, ko novelet ! Bet mums ir jacinas kopigi nevis te, bet skalji un publiski streikojot ! Tikai tad mes varam ceret uz kadu rezultatu.

 101. Petersonei pirmajai japienjem paris beglji. 😀

 102. nu tad jau vienkārši, ar brīvprātīgajām audžuģimenēm arī lai sāk, ja jau tādas ir…viens otrs brīvprātīgais jau arī vairs nav starp dzīvajiem…

 103. Lai ari ņem,..!

 104. Mūsu bāreņiem nav audžugimeņu,bet mums jādomā par bēgļiem! ..

 105. Smadzenes ir?

 106. Nu ko, lohi?! Vai tagad krievi joprojām ir sliktie?

 107. Ko jūs te .., godātie latvieši! Jūs tikai rakstat un vainojat citus-bēglus un valdību. Tas ir nožēlojami. Dariet kaut-ko! .. valdības ēkas, rīkojiet demonstrācijas, ja jums kaut kas nepatīk. Tiešām, jūs esat pelnījuši , ka tiksiet izdzīti no Latvijas, jo tie .. aiz bailēm čuksti, ko jus te paužat, neko nemaina. Jūs pat neviens nelasa, jo garlaicīgi.

 108. Man ir labāka ideja – bēgļus varētu uzņemt deputātu ģimenes.

 109. Jau septiņi gadi kā dzīvoju Anglijā, doma par braukšanu atpakaļ biju apsvēris, bet nu par laimi neaizbraucu. Lai deputāti turpina bāzt kabatā naudu un pludināt sūdus iekšā no citām valstīm, varēs deputāti dzīvot ar bēgļiem, pārejie aizbrauks.

 110. Man valsts atteica pālīdzēt ar dzīvikli. Braukšu prom no šejienes. Latvieši šeit nav vajadzīgi. Un nosplauties man. Brauciet projām dzīvot citur arī jūs, visi kas šeit palika , jo nebūs šeit laimes. Latvijā palikuši 800.000 iedzīvotāji , bet pārējie ir jau prom, jo nav ko šeit mocīties.

 111. Kādam jau vajadzētu būt pirmajam un tā varētu būt Jūs Ilze Pētersone -Godmanes kundze. Pierasts ka daudz ko valsts vadības vietā dara iedzīvotāji, tā mēs ziedojam, tagad uzņemiet. Sāciet taču paši kaut ko darīt. Mūsu valsts iedzīvotājiem tagad būs jāsargā mūsu meitas no šiem varmākām un te vēl bāc uzņemiet.

 112. Mīļie tautieši, jums neliekas, gadījumā, ka tie “tur augšā” ar katru dienu vairāk sāk prātiņus izkūkot???? Un tā ir mūsu valsts vadība??????? Tie lēmumi (jeb ieteikumi), kādi tiek pieņemti, brīžiem vienkārši ŠOKĒ!!!!! Manuprāt, viņiem visiem jāiet uz mežu egles stādīt (tāpat kā bija ieteikts to darīt skolotājiem) – jēgas būtu vairāk un mazāk kaitējuma valstij.

 113. Lieliski!!! Lai rāda piemēru,viniem ar Ivaru bērnu nav – tā kā droši 5cus var paņemt,rocība atļauj.Ivars takš fizmats,iemacīs matemātiku,,,,,kopā ar audžubēgliem spēles tenisu….Super!

 114. Lasot komentārus varētu padomāt, ka kāds izspiedīs Jums uzņemt bēgļus savā ģimenē.
  Tie, kas vēlēsies, tie, lai arī uzņem, pārējie sēžat savās biksēs un neārdaties par lietām, kas Jums nemaz nav jādara.

 115. Esmu kategoriski pret sho ideju, nekaadaa gadiijumaa neuznjemtu un neieteiktu kaadam riskeet un uznjemt beegljus. Tas ir pamatiigs risks, taa gjimene pakljautu riskam savu gjimeni. Ja kaads beeglis nogalinatu kaadu gjimeni, ko tad? Man jau liekas ka jataisa referendums un jaatlaizj saima kameer navc par veelu, nedod dievs notiks kaads slaktinsh. Deputaati tagad nevis speeleejas ar muusu nodoklja naudu , bet jau ar muusu dziiviibaam un veseliibu. Nepietiek ka man tie 100 klauni ir jauztur ar saviem nodokljiem.

 116. Jāsūta uz laukiem, palīdzēt lauku darbos, kūtīs, staļļos utt., nevis Rīgā dzīvokļos jāizmitina. 🙂

 117. Lai rāda piemēru un pati paņem savā ģimenē pāris ..

 118. Viņai viss ir mājās?

 119. Nu gudriniece! Kamēr latvieši rausies pa diviem darbiem,mājās ierodoties vēlu vakarā,tikmēr lielie audžubērni izrīs visu māju,vēl kautko nospers,tērēs elektrību,ūdeni utt. Un kādā valodā tad ģimene ar to muslīti sarunājas? Vai katrā ģimenē būs vēl arī tulks,kas jāuztur???? Ha ha ha. Kaut kas tik stulbs!!!!

 120. Pētersone man liekas uzreiz jau varētu paņemt pirmos simts savās mājās, vai ne?

 121. Latvijas deputāti galīgi sviesta sagājuši ??
  Ko viņi dara ar mūsu valsti

 122. Ja mums saeimaa seez 100 lupatas, tad pareizi vien ir uz katru idiotu pa diviem kretiiniem var ielikt un lieta dariita, lai audzina tos vajpraatiigos. Veel no romku zagliem valaa neesam tikusi, ka jau naakamos psihopaatus pienemsim. Katram ir sava valsts un nav jaalien tiem mudakiem svesaa zemee un kultuuraa.Laikam kaadam maks par plaanu, pareizi ir naudu sanems, sadaliis, un tautai meerkakus uzgruudiis. CILVEECIBA.

 123. Tautai ir japecel savas smagas pakalas un jadara kautkas lietas laba!

 124. Kā tas tagad sanāk ? Ja esmu atradusi darbu citā pašvaldībā (Rīgā ) , tad man ir TIESĪBAS tur dzīvot , tad pašvaldībai ir jāpiešķir man dzīvoklis ?

 125. Valdiba var tos savus beglus pie sevis izmitinat ja ne lai Kangari ar saviem begliet tinas ara no musu Tevzemes!

 126. Jautri….pasi deputaati lai arii uznem savaas gimenees 🙂

 127. Labak palieliniem berniem pabalstus neka sadu murgu runajat. Fuuuuuuuuuj VALDIBAI. LABA IDEJA TAD MILIE DEPUTATI NEMIET TOS .. SAVAS GIMENES

 128. Man piem butu bail gimene ienemt kkadu trako kurs tevi var sadurt

 129. Apbrinojama NEKAUNIIBA!

 130. Un kur mums ir aitas gaļa un liellopa gaļa viņus barot, ēdam roltonus un cīsiņus ar soju, ka tik lētāk, ar ko mums viņus barot un pa ko uzturēt. Bagāto slānis lai ņem izvērtējot viņu ienākumus. Vidējais slānis mums nav,ir tik nabadzīgais un ko mēs varam viņiem piedāvāt.Begļi tak grib ēst to ko viņiem vajag ne vis ko mēs varam dot. Mūsu bezdarbnieki simtnieki priecājās par miltu paku bet bēgļi izsmies un ģīmī metīs. Jādomā reāli ka auzās braucam. Mēs nesam vainīgi ka citviet pasaulē tālu prom karo,nesam tik bagāti lai visiem palīdzētu kas vien prasīs.
  Mēs tak varam pateikt nē bet kāpēc nesākās,ar cita rokām gribat grāvi rakt!

 131. Protams arī god.Raimonds Bergmanis savā mājoklī varētu pieņemt bēgļu ģimenītes,jo viņš taču bija no tiem,kurš tik ļoti grib palīdzēt bēgļiem.

 132. Kur mums ir tās bezproblēmu ģimenes kas vēl kādu hlapatu gribēs lieku. Murgi un murgi skan no mūsu valdības. Atremontēsim dziesmu svētku estrādi un dziedāsim musulmaņu dziesmas! Sēd atēdusies cūka ar labu algu un gudrojās.
  Putins gan māk pateikt nē bet mēs ne kad nevaram. Brīnāmies kas notiek tautā ja valdība dulla.
  Par ko cīnījās mūsu senči, par tādu nākotni!!!
  Bezkauņas un kad mums būs sekas kā citviet valstīs kur bēgļi dara noziegumus,mūsu valdība mācēs atrast vietiņu kur aizmukt bet tautai jālej būs asinis.
  Kā nav kauna kaut ko tādu vispār izspļaut, reāla govs murgo.

 133. Pieaugušus jaunus vīriešus uzņemt audžu ģimenēs? Kādā statusā Pētersone- God- mane to ir domājusi?

 134. Jā protams, un rindas kārtībā piesakos pirmā kādu no viņiem uzņemt, tas tik tiešām ir tas,kas vajadzīgs mūsu latvju ģimenēs.

 135. Lai Pētersones-Godmanes kundze rāda priekšzīmi un uzņem savā ģimenē!

 136. 100 gudrās galvas algu palielināja pie sevis var paņemt… varbut nakošais solis ko vini vel izdomas, kadu no begļu valodu par otro valsts valodu lai beglišiem vieglak integreties sabiedrībā???? Murgs….

 137. Šis ir galīgi garam!!!Un lai tas bēglis izvaro visuspārējos?

 138. vispirms paņem pati kā audzu bērnus kādus5 ,parādi piemēru citiem,esi jauna enerģiska gan jau ar godmani izaudzināsiet,līdzekļu arī diezgan,,,tā ka lūdzu uz priekšu .būs piemērs

 139. Oojā, cik šos uzņems viņa pati savā ģimenē?

 140. Kā parasti. Valsts plāns bēgļu uzņemšanā – nav plāna. Uzgrūdīsim uz kakla iedzīvotājiem, gan jau šie tiks galā . Kristiešu ģimenes? Norvēģijā ārlietu departaments lūdz tos, kas uzņem bēgļus, novākt krustus, svētbildes un citas lietas, kas saistās ar baznīcu, lai neaizvainotu nabadziņus viņu svētākajās jūtās. Mums to visu tiešā vajag?

 141. Ģimenēm par bērniem,lai viņus uzturētu,maksā mēnesī smieklu naudu un vēl grib,lai mēs pieņemam, šos te parazītus, savās ģimenēs!Pthuu…barot vēl viņus,kas negrib ne strādāt,pilnīgi neko darīt?!!!? UZ PRIEKŠU MINISTRIŅI UN PĀRĒJIE RESNUĻI,KAS LABI PAĒDUŠI SAVĀS LUXUS ĒRTĪBĀS!GAIDAM NO JUMS PIEMĒRU! HA…HAA!!!

 142. Lai valdiba rada piemeru un nem pie sevis.

 143. Lai ņem uz savām majām,villām un lai priecąjas!

 144. Es varetu begli panjemt sava gimene un lenam to kropli nomočit

 145. kaa tad ar kuru galu jus domajat,pilnigi pratu zaudejusi esat, nu ja gimenees,un tad jabaidas vai nakti tevi nenovac kads un vai neizvaro bernus vai sievas.paskataties kas notiek jau citas valstiis,dargie deputaati.nemiet vinus adoptejiet un audziniet.musu gimenes lieciet mieraa.idioti

  • Gluži manas domas Johans. Tak pieņemiet lūdzu cienījamie deputāti savās ģimenēs tos bēgļus! Pietek te murgot. Kura normāla latviešu ģimene riskēs viņus ielaist savās mājās! Es nevēlos lai izvaro manu sievu jeb sadur manus bērnus!

 146. Laba doma! 100 deputātiem katram pa 1 bēglim vai 1 bēglis +viņa ģimene, ministrijas, darba grupu šajā jautājumā vadītājiem u.c. atbildīgajām personām arī pa kādam un būsim sadalījuši pa audžuģimenēm. Gooooodmanīšu ģimenei bonusā varētu piešķirt kādas 3 ģimenītes, gan jau apartamentos vietas pietiks, būs ko audzināt!
  Es pats gan atturēšos no piedāvājuma, ir jau tepat Latvijā pietiekami daudz bērnu bez ģimenēm, kurus var pieņemt audzināšanā, ja ir tāda vēlme.
  Skumji, ka problēmu mēģina novelt uz iedzīvotāju pleciem pa tiešo….

 147. Loti " laba " doma! Atbildēt

  Tad Petersones kundze,lai pirma nem sava gimene kadu no siem begliem.

 148. Lai paši deputāti pieņem savās ģimenēs bēgļus. Lai parāda mūsu tautai piemēru.,Lai nekautrējas.

 149. Sakiet lūdzu vai nav par maz piedzivojumu ar bēgliem citās valstīs, kur tika nogalinātas un izvarotas sievietes?! Neesmu rasiste, bet vai iefiltrēšana audžu gimenēs tomēr būs risinājums?? Nav bail par sekām???

  • Pieméram Zviedrijá musulmani iet (nu jau grupás) uz izklaides peldbaseinu un apgramsta meitenes (9 + gadi) un sievietes baseiná. Bail tádu vakará celmalá satikt. Visus kas nav musulmani sie dríkst nomushít ….tá sava velna várdá…

 150. Labprātīgi pakļaut savus tuvăkos briesmām un vardarbībai? Tad jābūt pilnīgi atsaldětam… paši lai ņem un audzina..

 151. Slima kaķa murgi ir saprātīgāki!

 152. To var izdomāt tikai pilnīgi absolūts idiots.

 153. Valsts nodevejus -cietumaa.

 154. nevajag mums nekadus izvarotajus Atbildēt

  Nekadus beglus mums nevajag ja ir kadam vajadzigi lai piesakas pasi

 155. Tadā gadījumā lai visi, kas ir par bègļu ielaišanu mūsu valstī, tajā skaitā visi ministri ar Ilzi Pētersoni-Godmani priekšgalā, šos “nabaga” patvēruma meklētājus lai izmitina savās ģimenēs…

 156. tad tik sac uznemt ..

 157. Debilitātes augstākā pakāpe!!!

 158. Tu neaizmirstu paņemt savaa ģimenee pirmaaaa!!!!

 159. Ja kāds latvietis vēlētos atgriezties dzimtenē, bet nav kur dzīvot, vai arī mums tiktu piedāvātās ,,audžu ģimenes ” ?

 160. Un risket ar savu un gimenes dzivibam?it ipasi tiem kam ir meitinas.domajat ko runajat.ja jau esat tik gudri tad pasi ari uznemat.

  • Tas ir vājprāts augstākajā mērā! Vai tad tiešām šī Eiropas vēža metastāzes ir jāielaiž vēl Latviešu ģimenēs!? Jūs vispār saprotat ko piedāvājat!? Vai tiešām šie slepkavas un izvarotāji vispār ir jāieved Latvijā!? Kur vēl izsijāt pa ģimenēm! Ir jau vēl laika to neizdarīt! Nespēju saprast, kāpēc apzināti ir jāpieļauj tik nenormāla kļūda!? Vai tiešām viss ārprāts kas notiek Eiropā ir vajadzīgs arī te!? Tad atbildiet man uz jautājumu:” Ja es nogalināšu emigrantu – uzbrucēju man vai manai ģimenei, mani sodīs?!” ** VAJAG PIRMS KARA BŪT GUDRIEM, NEVIS SŪKTĪTIES PĒC TAM, KAD NEKAS VAIRS NAV GLĀBJAM!!!!!

 161. Viennozīmīgi ir totāli JABOIKOTĒ katra privātpersona, amatpersona kas veicinās bēgļu uzņemšanu vai uzņems pie sevis šo melno sērgu. Obligāti jāboikotē to uzņēmumu produkti vai pakalpojumi kuri solīs vai dod darbu migrantiem. Savādāk ar valsts nodevējiem nedrīkst attiekties. Boikotam jāpakļauj arī visi “Vienotības” tautas nodevēji kas aicināja migrantus uz Latviju un centās izskalot smadzenes ar “bēgļus” slavinošām reklāmām.

 162. Laij nem Latvijas deputati un ministri sev majas migrantus. Viniem ipasumi loti lieli jo ir sazagusi valsts naudu un laij uztur beglus. Redzesim kas notiks ar viniem. Bet labak butu vinus Saremas sala izmitinat talak no latviesiem.

 163. Godmanes kundze lai parada piemeru. un pirma panem pariti beglu. studenti ir parbaudita grupa, bet no begliem neko nevar zinat, kas var notikt. tiks gimene, noslaktes i re pie mitekla tikusi.

 164. Godmaņu pāris varētu rādït priekšzïmi un paņemt kādu pie sevis!!

 165. Mans ieteikums butu deputatiem izskatit jautajumu par beglu uznemsanu savas gimenes jo sev var pielikt algas tad ari varetu palidzet begliem,,,,,,,,,,,,,,,

 166. Un kam tad paredzēti tie 15 miljoni? Jo cik saprotu, te ir radusies ideja ietaupīt naudu uz audžu ģimenēm. Gribētu redzēt, cik no augstajām amatpersonām, kuru galvās šī ģeniālā ideja dzimusi, paši kļūs par audžu ģimeni. Vēl lielāks absurds būtu tikai tāds, ka katrai ģimenei piespiedu brīvprātīgi būtu kāds pie sevis jāizmitina, jo dzīvojamā platība par lielu.

 167. Jus laikam galigi debili..

 168. Tad, lai paši deputāti paņem pie sevis pa pārītim imigrantu… Tas ir drauds sabiedrībai, kā bispār to var salīdzināt ar apmaiņas studentiem… Kurš gribētu ņemt savās mājās potencionālo slepkavu, nesaku, ka viņi visi tādi, bet nepiryiek jau ar to, ka visur izvaro un nogalina, te vēl labprātīgi ievedīs savā mājā.

 169. Es nesaprotu vai tik tiešām ir tik liela neinformētība kas notiek citas valstīs: nogalina, izvaro, piekauj bērnu priekšā. Bet no otras puses – pirmie simts tiek Saeimas deputātu ģimenēs, tad valsts sekretāri, deputātu palīgi – varbūt parastiem cilvēkiem nevaz netiks tas “gods” uzņemt kādu manjaku pie sevis mājās. Lai Jums veicas – ārstēšanā – jo veselam cilvēkam tādas domas nenāktu prātā, un atveseļošanā – jo kādam bēglim būs jāskraida apkārt ar karoti un autobusa biļeti! Mums tik daudz bāreņu, vecu cilvēku kas dzīvo būdās bez elektrības un siltuma, tik daudz vientuļo pensionāru aizmirsto pansionātos – bet šie bēgļus pieņems viesģimenēs! Absurds!!!!!

 170. Viss liecina par to ,ka mūsu valsts valdība ir zaudējusi jeb kādu spēju domāt par savu tautu. Rūpējas tikai par iebrucējiem.
  Ne jau velti saka: Ja Dievs kādu ir gribējis sodīt,tad viņš tam ir atņēmis prātu.

 171. Vai velak vinus veres apmainit vai pardot?

 172. Mums Latvijā izrādās ir daudz amatpersonas ar asiem prātiem-līdzīga persona bij TUTIŅA kungs Valsts policijā,kuram bij ideja kā ievērot likumu un izvairīties no kritieniem! 😀 😀 😀 (šādas personam Mums-tautai biežāk jāceļ gaismā-lai visi var lepoties ar viņiem.)

 173. Man ir tikai viens mazs jautājums: Tieši CIK patvēruma meklētājus mājās uzņems Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane?
  Piebilde – atbilde skaitās kā vienkāršs skaitlis, kas lielāks par nulli. Pārējās atbildes – tukša muldēšana.

 174. Ielais imigrantu savas majas?
  Un savu 8 gadigo meitu iegrust sexomanam rokas?
  Bails uz ielas iziet a te grib lai ar pajumti dalamies!
  Vot lai Ilzite nem pie sevis

 175. Komentāri nežēlīgi trāpīgi. Kā naglai uz acs. Šādas idejas ģenerējot un publiski laižot klajā,nav jābrìnās,ka jāalgo apsardze.

 176. Ko vel ne , go kill yourself

 177. Cūciņ varētu pati kādu pie sevis uzņemt…

 178. Katrs komentars ir pamatos.Kauns!

 179. ar labiem piemēriem,kundze!

 180. pashi adopteejiet , latvijas iereednji ir reaali sajukushi praataa ???

 181. Lūk! Visi vārti vaļā, uz priekšu Gomanes kundze! Rādiet priekšzīmi, un pēc tam dalieties ar savu pieredzi šajā jomā. Kad Jūsu īpašumā būs pirmie adoptētie bēgļi?

 182. adoptējiet, lai prieks pašiem savā pamīlijā , lai Dānijā, kā arī citos īpašumos būtu labi aizvietotāji, saules
  mūžu tak nedzīvosiet

 183. man liekas kad te Godmanes kundze uz Tvaika ielu uzprasaas, lai seezh tur un fantazee, kaut kaads sviest…

 184. Lai tos bēgļus uzņem,valdībā lai ap viņa mājām staigā un tīra teritoriju visu ko vēlas viņi lai dara,nebaziet tagat tos bēgļus citiem uz kakla,valdības stāvošie gribēja,tak lūdzu tagat viņi visi bēgļi ir jūsu…mēs parasti ļaudis,varam vienīgais viņus apmainīt citiem pret skruvem,jo naglas jau bija tagat skrūves topā….

 185. tukša muldēšana,neviens normāls cilvēks savā ģimenē nelaidīs imigrantu,pēc tiem notikumiem,ko tie ir jau pastrādājuši rietumeiropā un skandināvijā!

 186. Paraugi laba lieta! Atbildēt

  Lai vispirms rāda piemēru Godmaņu ģimene,Abu-Meri ģimene ,Cālīša gim. utt. Visas,kas atbalsta uzņemšanu.Pēc piemēra sniegšanas tad arī vērtēsim kā tiek galā,kā integrē.

 187. Saeimas darbinieki droši var spert pirmo soli katrs pa bēglim, paņemot savā ğimenē.

 188. godmane pati lai uzņem imigrantus —lielas mājas,lielas algas un vēl apsardze –mums nav ne naudas ,ne māju ,ne apsardzes…..

 189. A vinja pati grib uznjemt savaa gjimenee beegljus???

 190. Nu tie,kas aizstāv bēgļus,lai tik ņem- gribēšu redzēt ,cik tādu ģimeņu būs. Un ja būs, tad cik ātri to noželos!

 191. Nu cik var murgot?! Jā – varbūt kādu, jā varbūt kādā ģimenē, bet ne jau tas ir risinājums!!! Man brīžiem šķiet, ka sakarā ar bēgļiem varas koridoros valda,piedodiet, bet tiešām zināma plānprātība.

 192. Vai cik labi.100 valdibas viru un sievu gimenes panems vienu beglu gimeni. Urra.Ilze var divas gimenes . vinai bernu nav,

  • Ar to arī ir jāsāk!!!Kad pirmie 250 būs novietoti-tauta sapratīs.

   • Jasak kravat mantas un jabrauc pie putina un jaludz laij Latvijas robezu panem sev zem kontroles un ja kas laij to ISIS iznicina.

  • Bet varbut ka vina vientula un nav bernu tad doma vinus izmantot laij izklaidetos un taisit sev melnos pertikja berninus??? Tad viss skaidrs ka balti viriesi vinaij apnikusi jo grib ko jaunu pameginat. Tie musulmani tacu baltos neieredz un prieksa nem ka ienaidniekus ar asumu.

 193. Lai pati paņem tādus .. savās mājas . ..

 194. Pati ņem savā mājā

 195. Nu kaut ko tādu izdomāt…….

 196. Jums godmanīte ir visas iespējas pieņemt savos apartamentos ” tos jaukos bēglīšus un nestāstietka tas ir katra iedzivotāja pienākums,es nēsmu tam gatava un sanāk ka notiek murgaina runa,man liekas ka Jūs sākat runāt katra iedzīvotāja vārdā tad ,to nesmu ļāvusi darīt manā vietā,vai nav jāgriežas kādā iestādē,ja jau sāk runat katra iedzīvotāja vārdā???????????????????????????

 197. Godmaņiem liela māja, vairākiem dučiem vieta pietiktu

 198. 100 Saeimas galvas – 100 audžu ģimenes. Uz priekšu! + visādas ministrijas un ierēdņi! Visus var sadalīt.

 199. prezidentam liela maja,uz prieksu,lai tik nem beglus,tur visiem pietiks vietas 16 000 tukstosiem.

 200. Cik bēgļus Jūs uzņemsiet savā ģimenē???

 201. Godmaņu ģimene gatava uzņemt 5 bēgļus – jo ir gan dzīvoklis, gan vairākas privātmājas…Atbilsts audžuģimenes statusam ar ATBILSTOŠUĀM extrām …bēgļu vajadzībām!

  VVF arī kladzina , ka bēgļi jāuzņem – dzīvo uz TAUTAS nodokļiem – dzīvoklis Rīgā nu jau kopā izmaksājis pāris miljonus- , tātad uzņemot pāris bēgļus pildīs valsts pasūtījumu …

 202. Pētersone – Godmane, uz priekšu, rādiet tautai priekšzīmi! Tikai tad, kad Jūs uzņemsiet pirmo bēgļu ģimeni pie sevis, sekos pārējie.
  Murgus izdomāt var katrs, tur nevajag daudz prāta, bet reāli izdarīt kādu lietu Latvijas labā, tur NEVIENS POLITIĶIS 25 GADU LAIKĀ NEATRODAS!

 203. Cik no koalīcijas politiķiem jau ir atsaukušies uz šādu interesantu piedāvājumu?

 204. Tautai pret šādu Pētersones-Godmanes iniciatīvu iebildumu nav! Tas būs labs piemērs pārējiem politiķiem!

 205. ..mjā, audžuģimenēm tikai trūka tāāādas laimes! 😀

 206. Bēgļi-vai viņi maz uz tādu Latviju grib braukt -Anglija ,Irija ,ASV -tur jā,mēslus nometīs un tāpat kā latvietīts brauks prom uz labāku laimes zemi.Vispirms ir jāzin ko mēs viņiem piedāvāsim ,tad jābūt referendumam ,vai tauta to vēlās,jo tik svarīgu lēmumu deputāti nevar lemt vienpusīgi,tāpēc kad tie melnie mori vēlāk drāzīs mūsu tautu meitas ,stāvēs pie mūsu pieminekļa kā sargi un runās savā valodā,to jau var redzēt ar ķīniešu varzu,dāņu zemnieku -visi tikai L:atviju pieķēza.Ja saima vienpusīgi lemj šo jautājumu .tad vajag padomāt kā pēcāk tikt no viņiem vaļā,kad nav tāpat kā ar tiem krieviem ,kuri māca mums dzīvot.Lai gan mūsu valdība nav spējīga pati lemt -vienmēr kāds baksta no malas -dzīvs piemērs ar pediņiem ,viņi drāž bērnus un tos liek uz īsu laiku cietumā ,vai vēl labāk piespiedu darbs-kungi -kastrācija tā būtu normāla attieksme -ja nezini kur bāzt savu daiktu ,tad viņš ir jāneitralizē,lai paliek tikai mīšanai,bet nē mēs ļaujam drāzt mūsu bērnus un eiropas savienībai visu valsti -pat kājās stāvot valsts drāž tautu un visi laimīgi.Kad beidzot mēs sāksim dzīvot kā normāli cilvēki?

  • Pilnīgi piekrītu!!!

  • Faktiski lietas ir jāsāk saukt īstajos vārdos. Tie vairs nav nekādi bēgļi,bet jau vis īstākie okupanti. Viņi saradīsies aizvien vairāk un sāks diktēt savus noteikumus un likumus .Un tā jau ir vis īstākā okupācija.

  • Piekrītu šim TIEŠAJAM komentāram!!! Mums latviešiem beidzot jākļūst stipriem un nelokāmiem, jācīnās par savām mājām, ģimenēm, jāsargā savi bērni, nav ko ļaut citiem izlemt mūsu visu likteņus!!!

 207. būtu brīnišķīgi ja tos uzņemtu bagātie deputāti un izmitinātu viņus savos apartamentos,kas tapuši par nodokļu maksātāju naudu!

 208. Godmaņa kundze , cik bēgļus Jūs uzņemsiet savas mājas apartamentos ?

 209. Loti jauki! Deputati kas balsoja par beglliem lai pienem

  • Šoreiz jau nemaz neprasīja deputātiem balsot.Visu izlēma viedie valdības vīri,kuri jau ir pārņēmuši likumlēmēju funkcijas.Deputāti-tās jau ir tikai 100 labi atalgotas darbavietas.

  • visi – sākot ar darba grupas vadītāju un darba grupas sastāvu, ministriem, kas piedalās, tā saucamajā, darba grupā, deputātiem, kas balsoja par bēgļu uzņemšanu, tad lai arī katrs uzņem pa 2-3 bēgļiem savā ģimenē un pamāca, kā nopirkt nopirkt autobusa biļeti, kur jāvēršas veselības problēmu gadījumā un tā tālāk…nevajadzēs vairāk tērēt laiku un risināt, kur izvietot bēglīšus, kā tos integrēt…

 210. Lai deputati panem katrs pa vienai beglu gimenei,parada piemeru parejiem.

 211. Vai nevajadzeetu njemt veeraa ASV beediigo pieredzi? Tur joprojaam melnie nav asimileejushies sabiedriibaa kaut arii taa ir emigrantu valsts. Kas tad sagaida Latviju???

 212. Nu gan ideju pasvieda …:D Gribeetu redzeet to gjimeni kura veeleesies pienjem melnu teevinju savaa kleepii…. Bet var jau visaadas aplamiibas muldeet ja pasham tas nav jaadara…. Lav valdiiba ir valsts kaprachu un apbeditaaju kantoris !

 213. ļoti labi! Bēgļu jautājums atrisināts, bet varētu būt pat konkurss, kurš tad dabūs tos glābjamos. 100 pārgudrie jau tūlīt saplēsiīsies, kuram būs vairāk iespēju. Katram oa pārītim un lieta darīta, jo vēl ministri pa pārītim, un tad jau varēs vēl tikpat.

 214. No Papua-Jaungvinejas nav neviena?

 215. Visu laiku klausos par imigrantu uzņemšanu un NEVARU saklausīt, KAD LATVIJAS ES DEPUTĀTI SĀKS ATGĀDINĀT “NEZINĪŠIEM” BRISELĒ, KO nozīmē JAUKT TAUTAS, MIKSĒT cilvēkus un taisīt NEVAJADZĪGUS NEATRISINĀTUS MEZGLUS VĒL LĪDZ ŠAI DIENAI TEPAT PIE MUMS LATVIJĀ, KAD STAĻINS TĀ SAMIKSĒJA MŪS, KA VĒL ŠODIEN NETIEKAM AR VIŅIEM SKAIDRĪBĀ UN PAR INTEGRĀCIJU TE VISPĀR NEVAR BŪT RUNAS…Krievi vēl šodien NAV INTEGRĒJUSIES latviešu valstī un sabiedrībā!!! Integrēšanās politika ir IZGĀZUSIES!!! Dumji vai palikuši, APTRAKUŠI VALDĪBĀ!???????????? KO NEATGĀDINA PAR STAĻINA TAUTU JAUKŠANU UN REZULTĀTIEM!!! Tie tad vismaz bija baltie cilvēki??? TAGAD GATAVOJĀS JAUKT NE TIKAI TAUTAS, BET ARĪ IEVAZĀT EIROPĀ UN LATVIJĀ PILNĪGI SVEŠU RASI, RELIĢIJU, MUMS NEPIEŅEMAMU UZVEDĪBU UN SAPRATNI PAR MŪSU DZĪVES VĒRTĪBĀM…. NONSENSS, KO GATAVOJAS DARĪT UN TIK DUMJI SPRIEST, KA TAISNI BAIL METAS NO TRAKAJIEM “NEZINĪŠIEM” LATVIJĀ!!! Eiropai jau nav skaidrs, ko nozīmē jaut tautas, bet bijušajā padomju savienībā kādreiz dzīvojošiem tas taču ir skaidrs!?? VARAT ES DEPUTĀTI NO LATVIJAS TO IZSKAIDROT TUR BRISELĒ VAR VAI NEVARAT???????????????????????????????????????? VARBŪT NEGRIBAT, JO JUMS APSOLĪTĀS VĒRTĪBAS IR AUGSTĀKAS PAR JŪSU GODU UN KAUNU PRET SAVU VALSTI, KURAS IEDZĪVOTĀJUS TAISĀTIES PAZUDINĀT AR ŠĀDU POLITIKU?????????????

 216. To jau sen mūsu politiķiem vajadzēja darīt! Nevis tikai pamācīt citus (pat Grieķiju),bet pašiem būt par priekšzīmi!

 217. Labi, ka vismaz šodien daži sāk saprast cik tālu var integrēties latvietis.

 218. nu vajadzētu gan tiem politiskajiem “labdariem” padomāt, vai viņu mīkstie krēsli tos vēl gaidīs pēc Saeimas vēlēšanām … Pietiek “integrēt” latviešus!

 219. Interesanti, cik piejaucēs pati šīs idejas autore?

 220. Lai nu pati paņem kādu pārīti un izmitina savā mājā.

 221. Jūsu ģimenē visus!

 222. TAA GAN , KUNDZIIT, KAM NAV BEERNINJU, PIENEMAT BEEGLIITI.

 223. Kāpsim uz tā paša grābekļa? Atbildēt

  Skat.”Eritrejas bēglis atzinies divu cilvēku slepkavībā IKEA veikalā Zviedrijā”,Diena.lv,14.augusts 2015.Bet Latvijā būs gan bēgļi no Eritrejas,gan IKEA veikals! Skat.”Latvijā būs mēbeļu zīmola IKEA veikals,ziņo Str FM.Pagaidām plašāki komentāri par laiku un vietu netiek sniegti”,Skaties.lv,8.aprīlis 2015.

 224. Pašiem nepietiek dzīvokļu,rindas mūža garumā,darba vietu pašvaldībās deficīts,paši bez darba.Skaisti,bet bēgļiem dosim….Audžuģimenēm nu būs jāapgūst svešvaloda un jāmāca migranti iedzīvoties Latvijā,nu nekam nederīga ideja….Lai Pētersone-Godmane rāda piemēru un uzņem pie sevis kādu bēgļu ģimeni….

 225. Latvijas lauki nav ne Sibīrija,ne miskaste>Pilsonis Atbildēt

  Lai vēl laukos palikušie pamestu savas mājas? Tieši lauku iedzīvotāji ir paši neaizsargātākie!
  Skat.”Francijas iedzīvotāji pamet savas mājas-dzīvot neļauj bēgļi”,Apollo.lv,04.08.2015. Kur izmitināsim,laukus pametušos latviešu bēgļus?

 226. Pirms bēgļi bēgs tālāk-uz Lamanša tuneli,tie apgūs latviešu valodu un būs informēti par Latvijas vēsturiskajiem aspektiem un kultūru! Iemācīsim viņiem pat,kā nopirkt autobusa biļeti un kur jāvēršas veselības problēmu gadījumā un tā tālāk! Ir jauki dzirdēt,ka pirmā,kas rādīs personīgo piemēru būs Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane!

 227. Vajadzēja sākta ar to, ka paziņo – mēs ar Ivariņu pieņemam pāris bēgļus!

 228. Vis beigsies ar migrantu dzīvi kādā Rīgas nomalē, kurā pat policija ieradīsies bruņumašinu pavadībā un sētnieki varēs savākt grieztās galvas… Vajag noteikt dzīves vietu ārpus Rīgas un tā reģiona un sadalot viemērīgi pa Latviju, lai neveidotos ”melnās kabatas” pie noteikuma dzīves vietas atstāšana ir latvijas atstāšana…

 229. Tajā pat laikā mūsu pašu bērnus adoptē ārzemnieki vai arī tie spiesti uzturēties bērnu namos!

 230. kā tad, ja sadala pa ministru un deputātu ģimenēm

 231. Iekšlietu ministrijas valsts preses sekretāre ? Un muld tādas stulbības ? Vai vispār visiem šādiem darboņām pirms viņi ieņem šādus amatus nevajadz’tu iziet psihiātra pārbaudi ? Kaut ko tādu varētu izdomāt un pateikt psihiski slims cilvēks,pat dzērājs dzērumā kaut ko tādu nesamuldētu.

 232. Kāpēc bērnunamu audzēkņus nevar izmitināt audžuģimenēs, bet ekonomiskos migrantus var? Siles rukšiem tagad katru dienu ir uzdevums ģenerēt dažas stulbas idejas?

  • ĻOTI PRECĪZI KOMENTĀRI

   • Ne viens negrib tos bandītus te Latvijā,tauta baidās par sevi un bērniem bet valdība ignorē mūsu viedokli. Sadarīs ziepes un kas atbildēs
    Putins gan goda vīrs, Krievijā nelaiž tos dzīvniekus. Nevaram mēs pateikt nē jo esam vāji un pārdodam visi un brīnāmies par sekām. Kam mēs te savus bērnus augām, dzīves līmenis tā zems, savi bērni bērnu namos nevajag bet te izdomā prātam neaptveramas lietas.Par ko cīnījās mūsu senči, pa velti.

    • Laikam būs pienācis laiks atvērt Latvijas cietumu kameru durvis un vārtus.Dot uzdevumu cietumniekiem attiecīgi rīkoties un neko daudz nebūsim zaudējuši.Vismaz nodokļu maksātāju nauda būs atstrādāta.

Draugiem Facebook Twitter Google+