×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
15. februāris, 2018
Drukāt

Bendika par 39. vietu: “Biju labi gatava fiziski, bet sanāca sliktākā šaušana šosezon” (1)

Reuters/ScanpixReuters/Scanpix

Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Phjončhanas olimpisko spēļu 15 kilometru individuālajā distancē jutusies pārliecinoši, tomēr nav izdevies tikt galā ar šaušanu, pēc sacensībām pauda sportiste.

Bendika ceturtdien pieļāva četras kļūdas un savu pēdējo olimpisko spēļu distanci noslēdza 39.pozīcijā. Puse no šīm kļūdām tika pieļautas pēdējā šaušanas reizē.
“Žēl, ka neizdevās izšaut. Šodien bija jāšauj pa mērķiem, jo laikapstākļi bija pietiekami labi, lai to darītu. Žēl, ka neizdevās nevienā no distancēm parādīt labu rezultātu,” pēc sacensībām neapmierinātību izrādīja Bendika. “Vējš nav vienīgais faktors, kas ietekmē šaušanu. Ir arī pašam jāsavācas. Sevišķi žēl par pēdējo šaušanu. Tajā centos šaut droši, it kā jutos pārliecināta, tomēr šāvieni nekrita. Bija pārliecība, ka varu šaut droši, bet šoreiz mērķi neaizkrita. Neko darīt.”

Par čempioni sensacionāli kļuva 22 gadus vecā zviedriete Hanna Ēberga, kura aizvēra visus 20 mērķus.
Viņai ar 24,7 sekundēm piekāpās divas kļūdas pieļāvusī Slovākijas pārstāve Anastasija Kuzmina, kamēr trešo vietu ar vienu kļūdu izcīnīja titulētā Laura Dālmeiere, kura atpalika par 41,2 sekundēm.

Tikmēr Bendika zaudēja četras minūtes un 25,6 sekundes. Ja tiktu aizvērts pēdējais mērķis, latviete ieņemtu 19.vietu.

Zīmīgi, ka Ēberga iepriekš Phjončhanā guva septīto vietu sprintā un piekto iedzīšanā, bet pirms tam šosezon Pasaules kausā individuālajās sacensībās ne reizi nebija tikusi divdesmitniekā.
Ēbergas uzvara kļuva par otro sensāciju Phjončhanas biatlona sacensībās, ko sagādājusi Zviedrija, jo iepriekš otro vietu iedzīšanā vīriem negaidīti izcīnīja 20 gadus vecais Sebastians Sāmuelsons.

Dālmeiere iepriekš Phjončhanā bija uzvarējusi gan sprintā, gan iedzīšanā, kamēr Kuzmina guva otro vietu iedzīšanā. Pēc pirmās medaļas Kuzmina pauda, ka viņai ir nepieciešama vēl viena godalga – par brāli Antonu Šipuļinu, kurš ir diskvalificēts no šīm sacensībām. 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs zeltu stafetē ieguvušais Šipuļins bija starp daudzajiem krievu sportistiem, kas netika pielaisti startam Phjončhanā valsts apmaksātas dopinga programmas dēļ.


“Ātrais slēpojums noteikti man šaušanā nesniedza pašpārliecinātību. Jau visu janvāri zināju, ka fiziskā forma mums ir laba un sagatavošanās bija veiksmīga. Otrajā šaušanā guļus vējš varbūt aizpūta vienu šāvienu, bet tas vēl jānoskaidro pie treneriem. Centos slēpot tehniski un turēt savu tempu, bet ar šaušanu diemžēl netiku galā,” žurnālistiem Phjončhanā teica Bendika. “Pirms sacensībām biju noskaņojusies un sev atgādināju dažādas tehniskās lietas. Tieši tāpēc centos šaut droši, bet diemžēl kaut kur pietrūka.”

Dāmu 15 kilometru individuālā distance sākotnēji bija plānota trešdien, tomēr laikapstākļu dēļ to pārcēla par dienu.
“Biju priecīga, ka sacensības pārcēla, jo vakardien brāzmas ik pa brīdim bija diezgan lielas. Ciematā redzēju arī citas meitenes un viņas visas apkārt staigāja smaidīdamas. Katrs grib parādīt, uz ko ir spējīgs, nevis paļauties uz vēja ietekmi,” teica latviete.

Kā vēstīts, Bendika 7,5 kilometru sprintā ar četrām kļūdām šaušanā ieņēma 39.vietu, bet iedzīšanā ar trim neaizvērtiem mērķiem pakāpās uz 33.pozīciju.
“Īsti neesmu apmierināta ar nevienu no startiem. Vienīgais prieks ir par to, ka bijām tiešām labi sagatavojušies fiziski. Sportiskā forma bija ļoti laba, bet diemžēl aizvadīju šosezon sliktāko šaušanu. Parasti tā ir viena no manām stiprākajām pusēm,” secināja latviete.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+